Jump to content

Photo

forumaš mjeseca

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
129 replies to this topic

#31 Pontijak

Pontijak
  • Members
  • 3,395 posts

Posted 07 October 2008 - 23:43

zar ne vidis da je to hui, detalj za prepoznavanje su japanke :D

tako mi treba kada sam najvise paznje obratio na keramicke plocice i kvalitet izrade umesto na bitne detalje :)

nego ova ideja o forumasu meseca i nije tako losa ukoliko se razvije i na ostale segmente forumskih aktivnosti, zasto ne i troler meseca, slutim da bi se i tu nasli sjajni kandidati :ph34r: samo slutim i da nagrada ne bi bila bas prijatna pa je bolje da odustanem od ove svoje ideje :D

@Leonina

huh, sreca sto mi avatar tu takav kakav je a i tenor saksofon je u avataru, malo me oblio znoj kada sam pomislio kakve sve varijacije uploada mogu da budu da kojim slucajem nemam avatar :D

Edited by Pontijak, 07 October 2008 - 23:48.

#32 Cro-boy

Cro-boy
  • Members
  • 4,466 posts

Posted 07 October 2008 - 23:43

esej o Minhenskoh pivnici

ovo si vec jednom davno spomenuo, a mene zanima jel imas negdje link na to? Pretpostavljam da je zavrsilo negdje na minijaturama. Mozda je vrijeme da upotrijebim magicnu "search" masinu (engine)

#33 Cro-boy

Cro-boy
  • Members
  • 4,466 posts

Posted 07 October 2008 - 23:45

tako mi treba kada sam najvise paznje obratio na keramicke plocice i kvalitet izrade umesto na bitne detalje :ph34r:

i - kakve su fuge? ja sam u procesu potrage za dobrim majstorom za plocice pa da nesto naucim unaprijed, kako bih ga mogao valjano evaluirat.

#34 Pontijak

Pontijak
  • Members
  • 3,395 posts

Posted 07 October 2008 - 23:50

i - kakve su fuge? ja sam u procesu potrage za dobrim majstorom za plocice pa da nesto naucim unaprijed, kako bih ga mogao valjano evaluirat.

pa ja gledam samo fotku, pitaj osobu koja je bila na licu mesta i vredno radila, valjda je malo i odahnula od monitora laptopa i pogledala fuge :ph34r:

a esej o Minhenskoj pivnici je zavrsio u crnoj rupi jos pre nego sto je CERN pokrenut, zato kazem, prepricavace se uz logorsku vatru, ko je to procitao - ispunio je desetogodisnji smisao boravka na forumu :)

#35 Homo unius ideae

Homo unius ideae
  • Members
  • 1,248 posts

Posted 07 October 2008 - 23:51

Stani, ne treba ti majstor da narucis unapred. I japanke i fuge vode k tvom meniju: cutek ce jedes, tako mi salvara koje su mi spale i ne vide se na fotki! :ph34r:

#36 Homo unius ideae

Homo unius ideae
  • Members
  • 1,248 posts

Posted 07 October 2008 - 23:53

:) Necu, necu da citam. Iz koje emigracije to imas utiske? Sa mora? :ph34r:

#37 Homo unius ideae

Homo unius ideae
  • Members
  • 1,248 posts

Posted 07 October 2008 - 23:56

huh, sreca sto mi avatar tu takav kakav je a i tenor saksofon je u avataru, malo me oblio znoj kada sam pomislio kakve sve varijacije uploada mogu da budu da kojim slucajem nemam avatar :ph34r:

Olatunji se cuje... :)

#38 Cro-boy

Cro-boy
  • Members
  • 4,466 posts

Posted 07 October 2008 - 23:57

:) Necu, necu da citam. Iz koje emigracije to imas utiske? Sa mora? :ph34r:

jasta - mi zabari volimo jednom godisnje (kad vec ne moze vise) emigrirat k barama

nego, onaj tvoj laptop na plocicama - zao mi je sto se ne vidi ekran, kladim se da si bila na forumu. Priznaj, priznaj, ptico... ako je tako, uzet cemo ti titulu radnika mjeseca i dodijelit forumasa mjeseca. A i bonus je bolji :D

Edited by Cro-boy, 07 October 2008 - 23:58.

#39 John Finn's Wife

John Finn's Wife
  • Members
  • 3,238 posts

Posted 08 October 2008 - 00:04

iako je forumas meseca kao ideja nekako korporativno zamisljen, kao u mekdonalds restoranima u kojima se okace fotke robova koji su bili najvredniji tog meseca a ne zna se da li ce biti otpusteni sledeceg meseca, hm, sta da se radi, korporativna svest nije da odbacivanje :ph34r:

Istina.
Kroboje, koja nagrada sledi forumasu meseca tako da..

Evo kucam i brisem, sta god napisem izgleda mi slihterski.

...samo se ti slihtaj jer....

3. JFW, 1 glas

...evo kao Uros koji mi dolazi u ratama nesto :D

...ako ima i neki prigodan poklon, onda Uros da se klonira. :)

#40 Cro-boy

Cro-boy
  • Members
  • 4,466 posts

Posted 08 October 2008 - 00:10

Kroboje, koja nagrada sledi forumasu meseca tako da..

ja imam ideju da spomenuti forumas mora taj mjesec nositi "avatar forumasa mjeseca" i iduci mjesec ga predati nasljedniku. Ako je suvise korporacijski, nek se prijedlog u duhu drugarske kritike odbaci :ph34r:

#41 Pontijak

Pontijak
  • Members
  • 3,395 posts

Posted 08 October 2008 - 00:13

Olatunji se cuje... :ph34r:

hm. to mora da je do softvera. kod mene se na avataru cuje Kulu Se Mama :)

#42 John Finn's Wife

John Finn's Wife
  • Members
  • 3,238 posts

Posted 08 October 2008 - 00:14

Isprichavam se, ja sam materijalan tip te sam sasvim previdela te statusne nagrade. Moze li FM da dobije duplu porciju krompirica i presovano meso u lepinji uz nagradni dodatni kachkavalj (trapist) ?

#43 Cro-boy

Cro-boy
  • Members
  • 4,466 posts

Posted 08 October 2008 - 00:18

nemamo to na meniju, al imamo krpice sa zeljem

Posted Image

Edited by Cro-boy, 08 October 2008 - 00:27.

#44 John Finn's Wife

John Finn's Wife
  • Members
  • 3,238 posts

Posted 08 October 2008 - 00:24

:ph34r: :) :D

Eto sad ima i meze za Erasma, da se ispravim iz posta nekog onomad

Edited by John Finn's Wife, 08 October 2008 - 00:30.

#45 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 08 October 2008 - 00:31

koga čega janjetine, komu čemu meni, s kin s čin, s kapul'con mladon

Ja dok ne probam tog lava, meni je janje(tina) kralj zivotinja.