Jump to content

Photo

forumaš mjeseca

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
129 replies to this topic

#1 Cro-boy

Cro-boy
  • Members
  • 4,466 posts

Posted 04 October 2008 - 16:32

procitah nekoliko postova naseg Erasma Roterdamskog pa mi pade na pamet ideja za ovaj topik.

Ko ih je citao, znat ce o kojim postovima je rijec, a ko nije, ko ga j... ne da mi se sad trazit linkove

nominiram ga jer je lud ko tava, voli popit, zamezit i dernecit, ukratko - pravi bosanac :ph34r:

pored njega, u uzoj konkurenciji su mi bili sister, zbog ovog posta i st.moris zbog truda koji ulaze na topiku "9/11"

edit:
evo i ovdje da ubacim post o kojem ulica bruji vec danima:
vruća roba

Edited by Cro-boy, 04 October 2008 - 19:04.

#2 Leonina

Leonina
  • Members
  • 4,471 posts

Posted 04 October 2008 - 16:58

Ja ću odmah svoj glas dati Roterdamcu :D
Sister jeste imala post godine, ali ovaj mi je nekako draži, a i navraća mi u kafanu (firmu! firmu! :) )

A ko će da sabira glasove na kraju? :ph34r:

#3 John Finn's Wife

John Finn's Wife
  • Members
  • 3,238 posts

Posted 04 October 2008 - 17:00

Ko ih je citao, znat ce o kojim postovima je rijec, a ko nije, ko ga j... ne da mi se sad trazit linkove

A ko nije znaci da nema pojma gde da gleda pa ne mora ni da zna :D

nominiram ga jer je lud ko tava, voli popit, zamezit i dernecit, ukratko - pravi bosanac :ph34r:

:) gde je jeo, to nisam upratila

evo jedan glas od zene i jedan od Dzona Finna za pjanu raju

#4 villiem

villiem
  • Members
  • 2,415 posts

Posted 04 October 2008 - 17:13

Hill Bill je forumas meseca, danas je rasclanio Vreme

Predlazem i Kastora al za sledeci mesec posto ce verovatno asocirati sam sebi da si stigne prosek

#5 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 04 October 2008 - 17:37

Hill Bill je forumas meseca

Hill Bill je forumash godine(a), uz jos nekoliko sjajnih likova i moralnih gromada sa ovog foruma. Nechu da ih pominjem iz samo jednog razloga, da ne bih nekoga ispustio.
P.S
Hvala raji, zarumenio sam se ko seoska mlada. :ph34r:
P.P.S
villiem da samo dodam, bas mi je drago da si se sjetio Hill Billa

Edited by Rotterdamac, 04 October 2008 - 17:41.

#6 ArleKino

ArleKino
  • Members
  • 2,390 posts

Posted 04 October 2008 - 18:53

Erasmo, ti si svetsko, a naše. :ph34r:

#7 Cro-boy

Cro-boy
  • Members
  • 4,466 posts

Posted 04 October 2008 - 18:56

Sister jeste imala post godine, ali ovaj mi je nekako draži, a i navraća mi u kafanu (firmu! firmu! :) )

da, sister ima post za koji mozemo otvoriti topik "post godine" i moj glas bi dobila bez puno dvoumljenja. Doduse, nesto slicno vec postoji (minijature), tako da ne bi valjalo da se ovaj topik shvati kao kopija vec postojeceg. Ja sam ga zamislio kao mjesto na kojem cemo se vise baviti forumasima ad hominem nego onime sto pisu. (dakle, upravo suprotno onim sto se smatra grijehom na forumu) :D

A ko će da sabira glasove na kraju? :ph34r:

ajd mogu i ja dok se ne umorim:
Meraklija Roterdamski - 3 glasa
Hill Bill - 2 glasa

ovdje bih jos htio malo objasnit ideju - nije, dakle, ideja da se glasa za nekoga ko vam je inace simpatican, to se, uostalom, moze vidjeti i na profilima. Za to obicno sluze oni izbori forumasa godine. Ideja je da se glasa za nekoga ko je taj mjesec ostavio dojam na vas: svojim radom (npr.spomenuo sam vec st.morisa) ili humorom ili vec necim trecim... ko se istakao od ostalih u tom mjesecu (npr. strah i instruktor se stalno isticu na probi, hill bill na politici i drustvu i njima bi mozda trebalo dodijeliti kakvo ordenje u trajno vlasnistvo da ne remete nas smrtnike, oni su kategorija za sebe)

gde je jeo, to nisam upratila

vucibatina se vucara po niskozemskim cevabdzinicama i coffee shopovima :D

evo jedan glas od zene i jedan od Dzona Finna za pjanu raju

ne mogu dva, osim ako nisi podijeljena licnost :D

il si ti ko i oni nekadasnji machisti, pa kad izadjete na biracko mjesto, onda je scena slijedeca: John Finn se drzi za skute zenine i glasa kako mu zena kaze :D

Hvala raji, zarumenio sam se ko seoska mlada. :D

spremaj dukate u miraz, pa da te udajemo :lol:

#8 Cro-boy

Cro-boy
  • Members
  • 4,466 posts

Posted 04 October 2008 - 19:02

A ko nije znaci da nema pojma gde da gleda pa ne mora ni da zna :D

ajde, evo i kompromitirajuceg posta pa da mi ne zakerate vise: :ph34r:

oprez! samo za starije od 18

Erasmo, ti si svetsko, a naše. :D

:)

#9 Conchita Martinez

Conchita Martinez
  • Members
  • 3,290 posts

Posted 04 October 2008 - 20:22

Samo da se javim i glasam... :ph34r:
Glasam za instruktora... I za CTPAXA!
ako može da... aj sad pozdraaav!

#10 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 04 October 2008 - 20:29

vucibatina se vucara po niskozemskim cevabdzinicama i coffee shopovima :ph34r:

Ma vala cevabdzinice i ne marim, ali u coffee shopu se uzme malo meze s vremena na vrijeme. Don't drink and drive just smoke and fly. :)

#11 Leonina

Leonina
  • Members
  • 4,471 posts

Posted 04 October 2008 - 20:40

ovdje bih jos htio malo objasnit ideju - nije, dakle, ideja da se glasa za nekoga ko vam je inace simpatican, to se, uostalom, moze vidjeti i na profilima. Za to obicno sluze oni izbori forumasa godine. Ideja je da se glasa za nekoga ko je taj mjesec ostavio dojam na vas: svojim radom (npr.spomenuo sam vec st.morisa) ili humorom ili vec necim trecim... ko se istakao od ostalih u tom mjesecu (npr. strah i instruktor se stalno isticu na probi, hill bill na politici i drustvu i njima bi mozda trebalo dodijeliti kakvo ordenje u trajno vlasnistvo da ne remete nas smrtnike, oni su kategorija za sebe)

Ma ok, jasno je to meni, ali eto baš u skorije vreme mi je Roterdamac postao omiljen tako da ova titula savršeno odgovara baš sada :)
Glas ostaje u svakom slučaju :ph34r:

#12 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 04 October 2008 - 21:21

Erasmo, ti si svetsko, a naše. :ph34r:

Ti jarane da spremis sofru, domacu rakiju od 40, pite i rostilj i da se ubijemo prvom prilikom onako svjetski, a ipak bosanski kako nam i prilichi.

#13 John Finn's Wife

John Finn's Wife
  • Members
  • 3,238 posts

Posted 05 October 2008 - 12:02

Slazem se sa ovim. I ono ad hominem topik, mozda bi to trebalo u podnaslov :ph34r:

ne mogu dva, osim ako nisi podijeljena licnost :)

il si ti ko i oni nekadasnji machisti, pa kad izadjete na biracko mjesto, onda je scena slijedeca: John Finn se drzi za skute zenine i glasa kako mu zena kaze :D

JF je glasao po savesti jer je dobar drug Erasmu, kako je i sam rekao. A obzirom da se JF jos oporavlja od stanovitih kolicina alkohola unesenih sa dobrim drugom Erasmom, onda da se udupla glas posvecene i poslusne zene mu.

Ti jarane da spremis sofru, domacu rakiju od 40, pite i rostilj i da se ubijemo prvom prilikom onako svjetski, a ipak bosanski kako nam i prilichi.

Zena od druga ce da spremi razlyevusu/lyevak.

#14 Cro-boy

Cro-boy
  • Members
  • 4,466 posts

Posted 05 October 2008 - 19:03

I ono ad hominem topik, mozda bi to trebalo u podnaslov :)

moze, al onda nek to tutne neki od vas moodova, jer ja ne mogu il ne znam :ph34r:

JF je glasao po savesti jer je dobar drug Erasmu, kako je i sam rekao. A obzirom da se JF jos oporavlja od stanovitih kolicina alkohola unesenih sa dobrim drugom Erasmom, onda da se udupla glas posvecene i poslusne zene mu.

odoh sastavit peteroclanu komisiju i pitat ih jel se prihvaca. Ak ne sastavim komisiju, pitacu komsiju

#15 comandante

comandante
  • Banned
  • 6,688 posts

Posted 07 October 2008 - 00:38

oprez! samo za starije od 18

E sad prijatelju moj je li rupa bash tamo ili ne necu da ulazim u detalje. Nego, ovako. Poshto je ovo topik o ljubavi, a ja popio skoro pa flashu viskija da se javim dok nije izlapio. Da se ne ponavljam volim neke od onih koje sam spomenuo. U medjuvremenu sam skonto da ne volim bas sve. Dobro de volim vecinu. Volim npr. zenu od mog dobrog druga Dzona Fina. Mislim nije sto je fin nego sto je Finn. Sa 2 n, dakle mnogo finn. Pa onda volim moderatore. Abe za greota, niko ih ich ne voli. Ja Bogami volim. E, chekaj volim i onoga shto kad popije postane ruski hrt :ph34r: . Pa onda volim sve blesoke s ovog foruma. E volim i one sto ce tek nauchiti da vole. Jerbo je moje srce veliko. I volim dr. Vladana. Hebiga, doktor je doktor more valjat. E onda volim i one shto ce kad ovo budu chitali rechi: jebote vidi ove budale. :) A poshto ja znam da ce to oni rechi i ja njima kazem: volim te budalo mala. :D E onda volim sve ljude dobre volje (koje je ovo mudo od izjave) :D :D :D Pa onda volim Lav Topik. I volim onoga sto se sjetio lav topika. Vala ko da je mene pito. I volim onu blesachu sto po noci uchi i radi 30 000 karaktera, ili tako nekako. I volim jednu zenu iz Vranja. Hebiga, volim tu muziku. Ma skoro da vas sve volim, kud odma ne reko. E onog dzezera ne volem. :D

"volim i ja vas" :lol:

ps. e da, glasam za roterdamce