Jump to content


Photo
- - - - -

Find me a Mate


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
122 replies to this topic

#1 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 03 October 2008 - 13:56

eto, konachno cu da parim moju Chilu, vestiku shmestiku. vodim je na izlozbu 18-og, ocu samo da dobije 5 pa da shtenci mogu da dobiju pedigre.

dakle, neka mi se javi svako ako zna nekog mushkog vestiku u blizini NS-a, mozda chak pre BG zato shto se bojim da su joj svi ovi iz okoline neki dalji rod, a ne bih da kojim sluchajem zatrudni i da joj pola shtenaca ugine zbog inbred ukrshtanja.

Rakel, Vesna... I'm counting on you! :ph34r:

#2 Rahel

Rahel
  • Members
  • 5,435 posts

Posted 04 October 2008 - 12:44

Nažalost, ne poznajem nikoga ko ima westija mužjaka.

Možda da probaš da oglasiš ovde ili ovde

A možda se na izložbi snađe i sama :ph34r:

#3 Persephone

Persephone
  • Members
  • 526 posts

Posted 20 October 2008 - 11:37

Pogledaj ovde, ima jedan mnogo sladak mladi muzjak, Smarti:
http://www.freewebs.com/tanjawesti/

Ako iz bilo kog razloga on ne odgovara, slobodno pitaj vlasnicu Tanju da ti preporuci drugog muzjaka.

#4 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 20 October 2008 - 11:49

hvala, al u potrazi smo za momkom iz ns-a. daleko mi bg :)
nashla sam par interesenata, vodila je na izlozbu (kakvo je ono tamo djubre od manifestacije), dobila ocenu, sad mozemo da vodimo ljubav bez opterecivanja :ph34r:

#5 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 10 November 2008 - 21:37

shit! kako da sparim kuchice?
ova moja je danas dobila rezultate brisa i kao plodni su joj dani. doshao Momak koji je pokushao 15x da je kresne u glavu, a ako chak i ubode zadnji trap ona odmah sedne, a pre toga ga je pustila da je njushka i shta sve ne. i par puta je bash zalajala na njega.
trenutno su kod mene, znam da se odvodi zenka kod muzjaka al sam kontala da probam prvo ovde kod mene, kontam da ce biti mirnija na svom terenu.

evo. odustao Ljubavnik :ph34r:

#6 lena21

lena21
  • Members
  • 224 posts

Posted 11 November 2008 - 19:40

shit! kako da sparim kuchice?
ova moja je danas dobila rezultate brisa i kao plodni su joj dani. doshao Momak koji je pokushao 15x da je kresne u glavu, a ako chak i ubode zadnji trap ona odmah sedne, a pre toga ga je pustila da je njushka i shta sve ne. i par puta je bash zalajala na njega.
trenutno su kod mene, znam da se odvodi zenka kod muzjaka al sam kontala da probam prvo ovde kod mene, kontam da ce biti mirnija na svom terenu.

evo. odustao Ljubavnik :)

Znajući po predhodnim parenjima mog psa (labrador mužjak),ženkicu dovode 3 puta u toku ovulativnog ciklusa tj. 3x u toku nedelje dana,tako da glavno tek predstoji,oni su se tad samo upoznavali.Ja sam isto vodila psa prvi put kod zenkice upravo iz istih razloga i identično su se ponašali,i mi bili razočarani i mislili nema od tog posla ništa,medjutim kad smo došli drugi i treći put.... :ph34r:
i rezultati došli vrlo brzo, 5 bata i 5 seka :D
Posted Image

Edited by lena21, 11 November 2008 - 19:42.


#7 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 11 November 2008 - 21:02

preslatki su :ph34r: :)
desetoro, bome je ta bila fertilna :D

ja sam ih danas vodila kod drugara u komshiluk koji ima shkotskog ovchara i n puta je vodio njega i prethodne svoje pse na parenje te se razume daleko vishe od mene i on mi kaze da su njemu veterinari tri puta oshinuli sa tim testiranjem plodnih dana i da mu je jednom zenka zatrudnela 9. dana od termina koji su oni naveli.
pogledao ju je i rekao da nije spremna jer joj je josh otechena vagina a kao, treba da postane mekana, tj. da nije vishe otechena (isuse koliko li cu josh informacija saznati bez kojih sam mogla slobodno da umrem) da bi mogao bezbolno da udje.
rekao je da sigurno nece biti nishta jos par dana i da je najbolje da vratim muzjaka vlasnicima pa za koji dan, da ne bi ovako provodili previshe vremena da se ne zasite u smislu, da se ne desi da muzjak ne bude dovoljno napaljen.

hvala i Rahel na savetima :D

#8 lena21

lena21
  • Members
  • 224 posts

Posted 11 November 2008 - 21:37

desetoro, bome je ta bila fertilna

Ma,ovaj,ja mislila zato što je kao prvi put :) :ph34r: medjutim, u narednim parenjima, nikad ispod 7-8 štenaca. Dešavalo se nažalost i da neki uginu ali posle nekog vremena zaključismo da su jako plodni,tako da 'nas' ima po celoj Šumadiji :D

pogledao ju je i rekao da nije spremna jer joj je josh otechena vagina a kao, treba da postane mekana, tj. da nije vishe otechena (isuse koliko li cu josh informacija saznati bez kojih sam mogla slobodno da umrem) da bi mogao bezbolno da udje.

Drug te je odlično uputio,to je to,pogotovu za to da se ne vidjaju do narednog rendezvous-a. Ženku koja je donela ove mališane što sam okačila,je porodila vlasnica,ona i muž su uzeli dane od godišnjeg da bi se brinuli o porodilji i bebama :D ,tako da predpostavljam da već čitaš neku literaturu i da se spremaš za njenu trudnoću :D :D,znajući po mojim prijateljima,to im je bilo najlepše iskustvo od kad su dobili svoju decu,tako da očekuj malo naporan ali jako lep period sa budućom mamom :D

#9 Persephone

Persephone
  • Members
  • 526 posts

Posted 13 November 2008 - 03:04

Jeste li joj merili nivo progesterona u krvi? To je najpouzdaniji metod odredjivanja plodnih dana, a danas ga rade u skoro svakoj privatnoj laboratoriji (odneses uzorak krvi koju je kujici izvadio vet).

Evo, o svemu smo pisali ovde.

Sto se samog parenja tice, trebalo bi pomoci muzjaku. Vlasnik kuje nju drzi za glavu (ogrlicu) i stomak (da ne legne), a vlasnik muzjaka ga dovede od pozadi. Ako je muzjaku prvo parenje verovatno ce mu trebati malo vremena da ukapira sta i kako, a i zenkica moze da se opire, zato ces je ti pridrzavati.

#10 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 13 November 2008 - 17:41

svratio mi je juche drugar kinolog pa smo ih nameshtali (tako kao shto si opisala), tj. juche je vec bila manje nadrndana, nije uopshte lajala, muzjak se primio, chak je doshlo do penetracije :ph34r: al ju je zabolelo tako da nishta od toga.
onda sam javila gazdi da dodje po njega, tako da cemo vecheras opet pokushati. valjda ce se primiti vishe sad nakon nevidjanja od 24h.

#11 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 13 November 2008 - 23:56

vecheras je prvi put 'uspelo' parenje. tj. bilo je i penetracije i sve, ona se nije bunila medjutim kad je krenuo da svrshava onda mu je ispao al je drugar uspeo da ga vrati unutra i on kaze da je sigurno neshto ushlo. e sad, da l je to dovoljno, ne znam/sumnjam. sutra cemo opet da probamo.
nisu bili u onom Kama Sutra klinchu. je l to znachi da nije uspelo or...?

#12 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 14 November 2008 - 00:28

vecheras je prvi put 'uspelo' parenje. tj. bilo je i penetracije i sve, ona se nije bunila medjutim kad je krenuo da svrshava onda mu je ispao al je drugar uspeo da ga vrati unutra i on kaze da je sigurno neshto ushlo. e sad, da l je to dovoljno, ne znam/sumnjam. sutra cemo opet da probamo.
nisu bili u onom Kama Sutra klinchu. je l to znachi da nije uspelo or...?



Ne.
Nije ti ta tvoja "vestika" bas neka Cobra.

Postoji nesto zvano "ukljestenje".
Ili ga ima, - ili nema.

A ne da ga "drugar" utura/ vrati sutra.

Kama Sutra klincha nikada nije dovoljno.

...

#13 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 14 November 2008 - 20:53

USPELO!!! :):):D:):D:):D:):D:):D

CHOVECHE, namuchila sam se ko Isus. ovo je lichilo na sve samo ne na parenje. ko gangbang u zatvoru, pridrzavanje sa svih strana, a on siroma je bio toliko napaljen (drzala sam ih odvojene od sinoc) da su mu pokreti bili jako brzi, drugar nije mogao ni da ga uhvati/usmeri ko chovek jer se sve prebrzo odvijalo. probali smo i na krevetu, i da podmetnemo pod njega par jastuka zato shto je pokushavao previshe nisko, pa... ma necu ni da nabrajam.
na kraju sam joj vezala maramu oko nogu i fixirala iznad struka tako da sam mogla da je drzim da se ne rita pa je onda konachno doshlo do penetracije, pa smo ih onda obrnuli u klinch il kako se vec zove :) pa su tako stojali josh neko vreme, i onda je valjda on pocheo da se rita (vishe se ne secam, sve je hazy, chetri noge, chetri ruke i rep, mislim... :ph34r:)
poslednji mlaz je zavrshio napolju al valjda je neshto i ushlo i obavilo posao :lol:

kontam jos sutra u 9 ujutro i 9 uveche i to je to. valjda ce jos sutra biti plodna.

#14 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 17 November 2008 - 01:46

uspelo nam je parenje i sinoc :)
onda sam ih razdvojila i sparili smo ih i danas, i to dva puta :D :D prvo jednom, pa su se razdvojili, medjutim ovaj Koni bio bash zainteresovan pa smo josh jednom uspeli da ih spojimo sa sve klinchem, na kraju kad su hteli da se razdvoje nisu mogli pa je on pocheo da cvili, jebote, prva misao mi je bila da ce mu otpasti penis :ph34r:


nego, koliko sad treba da chekam dok ne saznam je l trudna?

#15 Persephone

Persephone
  • Members
  • 526 posts

Posted 18 November 2008 - 16:55

Normalno je da, kada se spoje i okrenu zadnjicom ka zadnjici, ostanu vezani petnaestak minuta. Nadam se da ih niste tad razdvajali : )

Posle 3,5-4 nedelje mozes je odvesti na ultrazvuk da veterinar potvrdi trudnocu. Ako ima mali broj stenadi (jedno do dvoje) moze se desiti da odokativnom metodom ne primetis nista i do samog kraja graviditeta, zato je bolje uraditi ultrazvuk kako biste se pripremili na vreme.