Jump to content


Photo
- - - - -

Iskustvo sa "besplatnim nagradnim smestajem" preko agencije


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
10 replies to this topic

#1 Goliat

Goliat
  • Members
  • 1,007 posts

Posted 24 September 2008 - 15:56

Dobio sam u postanskom sanducetu pismo od agencije "Globeart" iz Beograda u kojem se kaze da sam dobtnik besplatnog smestaja u grckoj, hotel sa 4 *.
Ima li neko iskustva sa ovom agencijom i sta mislite o cemu se radi?
Hvala svima!

#2 borrse

borrse
  • Banned
  • 59 posts

Posted 24 September 2008 - 16:49

Ne mogu da ne izdrzim da ti ne ispricam pricu koja se dogodila u Makedoniji prosloga leta.

Ukrali coveku kola ispred kuce i nasli ih posle par dana 100km daleko a u kolima koverta sa vaucerima za Grcku, i pismo "Gospodine, izvinite morao sam da pozjmim kola, uplatio sam vam putovanje molim vas oprostite", On bezveze pozove agenciju koja je izdala vaucher, kad ono "Da gospodine imate rezervaciju za celu porodicu, za 4 osobe u Grckoj" On ne moze da veruje. Odu oni na more, provede se extra, kad se vrate imaju sta da vide. Lopovi im i parket izvadili iz stana, nista nije ostalo, a i kola ponovo uzeli :ph34r: :) :D

Eto neznam sto mi je to palo na pamet :D

#3 Schmeling

Schmeling
  • Banned
  • 4,275 posts

Posted 24 September 2008 - 17:14

Dobio sam u postanskom sanducetu pismo od agencije "Globeart" iz Beograda u kojem se kaze da sam dobtnik besplatnog smestaja u grckoj, hotel sa 4 *.
Ima li neko iskustva sa ovom agencijom i sta mislite o cemu se radi?
Hvala svima!


Ja mislim da si bash imao srece! Lepo se provedi u Grckoj!

#4 deep0dark

deep0dark
  • Members
  • 65 posts

Posted 24 September 2008 - 18:26

Ili si troll ili veruješ u deda mraza. Ja lično mislim da si samo troll.

#5 lukaigane

lukaigane
  • Members
  • 21 posts

Posted 03 October 2008 - 21:04

Ili si troll ili veruješ u deda mraza. Ja lično mislim da si samo troll.

------------------------------------------------------------------------
ma bre...postoji deda mraz.....danas sam ga video na špiditeru....vozi glagoljicu....

#6 Amsterdamer

Amsterdamer
  • Members
  • 854 posts

Posted 05 October 2008 - 22:37

Cuo sam i ja dosta puta da neki lopovi to rade. Stvarno uplate putovanje za celu porodicu i onda im pokupe sve iz gajbe.
Ako je tvoje putovanje zaista uplaceno , pici i lepo se provedi , a nekoga pitaj da se privremeno useli kod tebe dok si na odmoru. Prijatelja ili nekog rodjaka

#7 milut

milut
  • Members
  • 3 posts

Posted 06 October 2008 - 08:41

Radi se o klasičnoj multilevel prodaji. Da bi dobio vaučer, moraćeš da odeš na njihovu prezentaciju gde će par sati da te guše i pokušavaju da ti uvale članstvo u nekoj turističkoj grupi, tipa time-sharing ali mnogo "bolje". Na kraju ćeš dobiti vaučer prihvatio ili ne njihove ponude, a da li ćeš vaučer stvarno moći i da iskoristiš, to ne znam. Svi koje znam da su se zeznuli i otišli po taj vaučer, stvarno su ga i dobili, ali na kraju niko nije ni pokušao da ga iskoristi.

#8 BeatrisDal

BeatrisDal
  • Banned
  • 5,317 posts

Posted 06 October 2008 - 09:29

Radi se o klasičnoj multilevel prodaji. Da bi dobio vaučer, moraćeš da odeš na njihovu prezentaciju gde će par sati da te guše i pokušavaju da ti uvale članstvo u nekoj turističkoj grupi, tipa time-sharing ali mnogo "bolje". Na kraju ćeš dobiti vaučer prihvatio ili ne njihove ponude, a da li ćeš vaučer stvarno moći i da iskoristiš, to ne znam. Svi koje znam da su se zeznuli i otišli po taj vaučer, stvarno su ga i dobili, ali na kraju niko nije ni pokušao da ga iskoristi.

e bas sam i ja to pomislila...da, na kraju se ispostavi da mozes ici na taj put ali da moras imati jos nekog random da s njim delis sobu...u svakom slucaju to nije "prava" nagrada, odnosno, nije bas sve onako kao sto zakljucis na prvi pogled

#9 INI

INI
  • Members
  • 12,456 posts

Posted 07 October 2008 - 06:16

Mene je zvala ekipa iz TVS-a, ali je njihov scam vec opisan na netu ... interesantno je da je scam odlicno osmisljen jer im kanadske vlasti ocigledno vec godinama ne mogu nista ...

http://www.supersam.com/?page_id=58
Spoiler! --Click here to view--
http://www.backpack....0102-post3.html
Spoiler! --Click here to view--
http://disgruntlednewf.spaces.live.com/blo...F!853.entry
Spoiler! --Click here to view--


#10 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 08 October 2008 - 08:36

Radi se o klasičnoj multilevel prodaji. Da bi dobio vaučer, moraćeš da odeš na njihovu prezentaciju gde će par sati da te guše i pokušavaju da ti uvale članstvo u nekoj turističkoj grupi, tipa time-sharing ali mnogo "bolje". Na kraju ćeš dobiti vaučer prihvatio ili ne njihove ponude, a da li ćeš vaučer stvarno moći i da iskoristiš, to ne znam. Svi koje znam da su se zeznuli i otišli po taj vaučer, stvarno su ga i dobili, ali na kraju niko nije ni pokušao da ga iskoristi.


I moja iskustva su slična,na prezentaciji neki lik nam je na silu probao uvaliti neke dušeke,jorgane,jastuke dobar deo nagrađenih je po nešto kupio neki čak i na rate jer nisu imali novca kod sebe ali su svi dobili vaučere na kraju bez obzira da li si nešto kupio,putovalo se u Hrvatsku na Istru!

#11 Tutankamon

Tutankamon
  • Members
  • 1,746 posts

Posted 21 October 2008 - 22:51

To za Istru je ekstra. Znači, moja sestra je bila. Tvoja je obaveza da dođeš na tu prezentaciju gde ti ponude svašta (moji nisu ništa kupili, ne zato što stvari nisu bile kvalitetne nego su bile skupe ali su kupovali mnogi) a onda dobiješ boravak u Istri od tri dana (sve ti je plaćeno) za jednu osobu po porodici. Jedino je platila izlet brodićem. Put i dva noćenja su za džabe kao i klopa...ekstra se provela tako da ako neko dobije obavezno neka ide...moja preporuka!

Edited by Tutankamon, 21 October 2008 - 22:55.