Jump to content


Photo

Kako izaci na kraj sa rodjacima ?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
45 replies to this topic

#1 shivaja

shivaja
  • Members
  • 1,828 posts

Posted 08 September 2008 - 01:44

Od svih rodjaka, najbliza mi je sestra, s kojom nemam apsolutno nikakve veze u zivotu. :P :)

a tetke cu sve da najurim, zajedno sa neiskrenim sestrama od tetaka i jednim kretenom-bratom od tetke. a sve je pocelo jos odavno, kad sam mu poslala sms za proslavu dana pobede na trgu u organizaciji ldpa i cede ... :ph34r:
a nisam znala da je covek udbas. :D /tako bar pricaju za njega/ i obozavatelj milosevicev :D
poosle me cela ekipa sps-srs rodjaka uhvatila na zub. on poceo da mi preti preko smsa, ja njemu da odhebe , pa je presao u ilegalu i nastavio preko rodjaka da me davi i da sire najstrasnije price o meni po familiji.
vrhunac je bio kradja po spajzu. da sam prava, trebala sam kradju da prijavim policiji. mislim, kradja je kradja, sta sad. mozda bi onda prestali da me maltretiraju.
jos su mi uzeli i brdo caja od nane , osim silnih drugih stvari .. tek sad videla.
ima vec par godina od kad me maltretiraju - od proslave dana evrope na trgu... :D :)
sto kaze jedan moj drugar, mislili su da se necu ni vratiti iz bolnice, pa da stvari ne propadnu.. :D
inace, rodjacku funkciju nisu odradile-niko nije bio u bolnici da me poseti, niti me je iko pozvao na mobilni da pita kako sam i da li mi nesto treba. Mesto toga, od natrpanog spajza, ostao je potpuno ogoljen spajz-bez stvari. ..i konstantna prica kako sam ja uvrnuta, luda, terorisem okolo ljude i td i td.

Kako izaci na kraj sa rodjacima koji te gnjave samo zato sto su ti rodjaci ?/misle da imaju prava na to.
Stvarno ne znam da li da se smejem ili da placem .
Da li oni imaju jos neke, vece aspiracije nego sto je spajz, ne znam. Ali ovoliko furanje prica da sam ja ovakva i onakva /najgore sto se moze zamisliti/ moze da postane opasno kad-tad.
Ne znam sta da mislim.
Da li jos nekome nesto slicno dogadja ?
Da to nije poceo tihi gradjanski rat na rodjackom nivou ? :lol: :D
Oni s kojima mogu da se saberem su glasaci DSa...a ova gomila sto me gnjavi i krade su glasaci srsa.
Oni polazu pravo na tebe i tvoju svojinu samo zato sto su rodjaci . Kako covek da se odbrani od toga ?

Edited by shivaja, 08 September 2008 - 01:49.


#2 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 08 September 2008 - 03:05

Sve postreljati. A posebno njihove rođake. :ph34r:

#3 CTPAX

CTPAX
  • Members
  • 10,503 posts

Posted 08 September 2008 - 03:05

Kako covek da se odbrani od toga ?


Tako što prekine svaki kontakt s njima.

#4 shivaja

shivaja
  • Members
  • 1,828 posts

Posted 08 September 2008 - 03:39

Tako što prekine svaki kontakt s njima.


pa rado, ali ih ima mnogo a i ja ne zivim sama, nazalost, a ukucani hoce kontakt s njima. :ph34r:
posle pricaju kako ja ne dajem da oni dodju da vide njihovu istomisljenicu, moju ukucanku. :) kako je terorisem i kako ona zbog mene glasa za ds, :D a glasala lepo za milosevica sve vreme... :lol: a oni hoce da ona sad glasa za srs. kao sto oni, pametni glasaju.... na celu sa profesorkom filozofije koja je predavala i borisu u gimnaziji. :D
inace cuh da profesorka filozofije nema samo profesorsku penziju, vec je bila na nekoj funkciji - da li neki prosvetni nadzor, nesto u vezi nekakbog politickog nadzora nad skolstvom... tako da joj je penzija mnogo veca...nema potrebe da krade stvari po tudjim spajzovima. :)


moracu da nadjem neku novu porodicu. familiju. :yucky:

ovi me gledaju kao da sam ludak, zbog kurirskog dejstva po familiji profesorke filozofije, obozavateljke seselja. :D a i onog brata sto sam mu javila za miting.
to sve ludo..
zanimljivo mi je i sto profesorka filozofije ima frku od mene. retko, kad dodje, ona sve vreme drzi otvorena spoljna vrata i gleda me onako , poplaseno , ispod oka... da moze da pobegne, ukoliko ja pocnem da je terorisem valjda, sta li... :P
kompletni ludaci.
najzesca je jedna izbeglica iz hrvatske, koja je ostala obozavatelj milosevica , a muz joj bio hrvat, voli jugoslaviju, pobegla u srbiju kad je poceo rat, i dalje obozava milosevica i zali za njim i kaze -da je on ostao na vlasti, opstala bi jugoslavija... :P a sad glasa za seselja...to je sestra profesorke filozofije.
inace, profesorka filozofije, nadzornica u penziji, najvise voli da cita kurir i pravdu... :yucky: :D
eto, ti cekaju povratak seselja oiz haga. i docekace. :D
koji je to mentalni sklop...

Edited by shivaja, 08 September 2008 - 03:42.


#5 villiem

villiem
  • Members
  • 2,427 posts

Posted 08 September 2008 - 06:29

mada...

Edited by villiem, 08 September 2008 - 06:31.


#6 shivaja

shivaja
  • Members
  • 1,828 posts

Posted 08 September 2008 - 07:00

mislis ?

#7 Div

Div
  • Members
  • 7,752 posts

Posted 08 September 2008 - 08:41

...spajzovima.


ili: špajzevima. :ph34r:

#8 Homo unius ideae

Homo unius ideae
  • Members
  • 1,248 posts

Posted 08 September 2008 - 08:47

ili: špajzevima. :D

:ph34r: ali ako u spajz udju ovi, onda je spajz-ovima :)

#9 Div

Div
  • Members
  • 7,752 posts

Posted 08 September 2008 - 09:23

:ph34r: ali ako u spajz udju ovi, onda je spajz-ovima :)


Život piše gramatiku. :D

#10 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 08 September 2008 - 10:58

:ph34r: ali ako u spajz udju ovi, onda je spajz-ovima :)


A kad uđu oni, onda je špajz-onima. :D

#11 shivaja

shivaja
  • Members
  • 1,828 posts

Posted 08 September 2008 - 13:22

Tako što prekine svaki kontakt s njima.



da, u pravu si. tacka.
u tome nisam losa - u radikalnom prekidanju veza sa ljudima. samo sto mi je trebalo malo vremena da to prosirim i na kretene koji su mi rodjaci. oni se ionako lazno predstavljaju kao rodjaci... jer pravi rodjaci valjda imaju neku funkciju u zivotu. nesto mi je malo neobicno, s obzirom da ih znam ceo zivot. ali, to je realnost. prekid i tacka.

hvala :ph34r:

Edited by shivaja, 08 September 2008 - 13:29.


#12 shivaja

shivaja
  • Members
  • 1,828 posts

Posted 09 September 2008 - 21:25

zapanjujuce je dokle ide njihova mrznja, ne samo na recima, vec i na delima. :ph34r:

pa ja toliko ne mrzim ni najgoreg neprijatelja. :)

#13 Pikoleta

Pikoleta
  • Members
  • 1,012 posts

Posted 09 September 2008 - 22:58

ja bi ih odvela na mjesto okrsaja, tj. u spajz i zakljucala, prethodno natjeravsi da pojedu dooosta crnih maslina i svjezeg povrca i cekala efekat balona.

#14 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 09 September 2008 - 23:08

Tako što prekine svaki kontakt s njima.

Ja to i primenjujem, cujemo se samo za rodjendane, a vidjam se s njima kad bas moram, ono, iz kurtoazije.

#15 Nikola S.

Nikola S.
  • Members
  • 1,147 posts

Posted 09 September 2008 - 23:25

Kako covek da se odbrani od toga ?


Zezanjem. Okretanjem na salu. Suptilnim za*******em istih.
Ignorisanjem onih najdebilnijih (taj brat koga si pomenula, imam i ja jedan komad od te vrste).