Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Mlade reprezentacije (U-21, U-19 i U-17)


  • Please log in to reply
4679 replies to this topic

#1 Vincenzo

Vincenzo
  • Members
  • 2,720 posts

Posted 07 September 2008 - 22:33

Nisam imao prilike da na vreme postavim ovu temu, a trebalo je to da uradim pre nego sto je utakmica odigrana.
To sada cinim cisto iz postovanja prema ovim fenomenalnim momica koji su danas prikazali izvanrednu igru. Bez posebne namere da se sada ovde naveliko pise o njima, ovaj topic otvaram u znak paznje, jer su to zasluzili :)

:ph34r:

Srbija: Brkić, Jovanović, Petković (od 74' Gulan), Tomović, Pejčinović, Fejsa, Smiljanić, Kačar, Đorđević (od 74' Ljajić), Sulejmani (od 86' Pavlović), Tadić.
  • 0

#2 torrente77

torrente77
  • Members
  • 308 posts

Posted 08 September 2008 - 10:20

Samo reci hvale za nase mlade fudbalere :) ,a sad lepo u A timu neka igra neki Milijaši i Stankovići,a Kacar i Sulejmani i pola mladog tima aneka idu ko zna gde!!! :ph34r:
  • 0

#3 Gooky

Gooky
  • Members
  • 955 posts

Posted 08 September 2008 - 14:12

Kacar i Sulejmani se moraju uvrstiti u spisak putnika za Pariz.
  • 0

#4 Contractor

Contractor
  • Members
  • 22,737 posts

Posted 15 October 2008 - 19:59

Da ne otvaram novu temu, samo da čestitam momcima na plasmanu na EP. Jeste da su nas praktično navikli na to, ali ipak je ovo veliki uspeh. Ja lično nisam mnogo verovao u Krčmarević, ali ispalo je odlično.
  • 0

#5 Vincenzo

Vincenzo
  • Members
  • 2,720 posts

Posted 16 October 2008 - 11:39

Bio sam sinoc na toj fudbalskoj predstavi :ph34r:

Ne znam da li je bilo prenosa na tv-u, ali momci su stvarno dobro odigrali prvo poluvreme, mogli su Danci da prodju kao i Austrijanci, pa mozda i gore, ali realizacija nam je bila ocajna. Da je tu bio Kacar ili Djordjevic :) verovatno bismo utakmicu resili vec u prvom poluvremenu.

Nisam siguran da li je uopste postojao faul Shmajhela, mogao bi neko da potvrdi.

U svakom slucaju, zasluzeno smo dobili, jer smo daleko bolja ekipa. Ovi Danci su smesni i nije mi jasno kako su uopste mogli da imaju inicijativu u prvoj utakmici.

Jos jednom, svaka cast momcima!
  • 0

#6 wu-tang

wu-tang
  • Banned
  • 410 posts

Posted 16 October 2008 - 11:50

U svakom slucaju, zasluzeno smo dobili, jer smo daleko bolja ekipa. Ovi Danci su smesni i nije mi jasno kako su uopste mogli da imaju inicijativu u prvoj utakmici.

Jos jednom, svaka cast momcima!


Nisu Danci smisni, prije ce biti da smo mi PRE J A K I :ph34r: .
Salin se, nisan ni gleda utakmicu. Medjutim ako se uzme u obzir izostanak jedan velik broj takoreci standardnih igraca, ova pobjeda, i uspjeh, samo potvrdjuje kvalitet mladih igraca u Srbiji. Svaka in cast za 4:to prvenstvo po redu.
  • 0

#7 Vincenzo

Vincenzo
  • Members
  • 2,720 posts

Posted 16 October 2008 - 12:39

Da si ti video te frljoke i zbunjenost svaki put kada dobiju loptu (Danci) mislim da bi ti bilo jasno da su rupe. :ph34r:
  • 0

#8 Looney Tunes

Looney Tunes
  • Members
  • 631 posts

Posted 16 October 2008 - 13:39

Interesantno je kako se nasi mladi konstantno plasiraju na ta prvenstva do 21. g, a cak smo dva puta bili i u finalu u zadnjih par godina. Valjda ce se taj ogromni potencijal jednom napokon krunisati i u neki dobar rezultat A selekcije. Talenata, ocito, ne nedostaje. Sad, kako ih dalje isprofilisati u seniorskoj selekciji, to je na FSS da vodi brigu, ali tamo izgleda jos nisu stvari postavljene na svoje mjesto.
  • 0

#9 Vincenzo

Vincenzo
  • Members
  • 2,720 posts

Posted 16 October 2008 - 14:29

Mislim da smo samo prosle godine usli u finale, a pre toga smo imali dva 1/2 finala. Mozda gresim.
  • 0

#10 wu-tang

wu-tang
  • Banned
  • 410 posts

Posted 16 October 2008 - 14:48

Da si ti video te frljoke i zbunjenost svaki put kada dobiju loptu (Danci) mislim da bi ti bilo jasno da su rupe. :ph34r:


Sudeci tome, pritpostavljan da su igrali Gojko i kompanija slobodno bi mogli da izminimo ric "Madjarska" sa "Danskon" u ovom topicu onda. a rezultat da ostane ne taknut :)

Edited by wu-tang, 16 October 2008 - 19:16.

  • 0

#11 altobelli

altobelli
  • Members
  • 2,003 posts

Posted 16 October 2008 - 15:17

Mislim da smo samo prosle godine usli u finale, a pre toga smo imali dva 1/2 finala. Mozda gresim.


Prvo je bilo finale sa Zabarima 0:3 (De Rossi nas unistio, i Gilardino)
Onda polufinale koje smo izgubili na penale cini mi se od Ukrajine
I na kraju finale sa Holandjanima
  • 0

#12 Vincenzo

Vincenzo
  • Members
  • 2,720 posts

Posted 16 October 2008 - 15:29

Da, u pravu si, nisam mogao da se setim da li je to sa Italijanima bilo finale ili 1/2 finale.
  • 0

#13 Contractor

Contractor
  • Members
  • 22,737 posts

Posted 16 October 2008 - 18:37

Znači sad je na redu trofej :ph34r:
  • 0

#14 wu-tang

wu-tang
  • Banned
  • 410 posts

Posted 16 October 2008 - 19:14

Ne pozanjem ostale reprezentacije koje su na prvenstvu ali mislim da bi bilo vise neg fer reci da nasi spadaju medju favoritima za osvajanje prvenstva.
Kad bi igrali u naj jacem sastavu uz sve igrace na raspolaganju prvih 11 bi trebalo izgleda nesto slicno ovome ne vodeci u obzir obranu:

---Brkic (ili bilo ko drugi)----
Neko---neko---neko(ne treba racunati na Rakovica)----Petkovic(uz srice Obradovic) ,U sustin mi je nekako irelevantno koji ce igraci ciniti obranu :ph34r:
----Fejsa--------Petrovic(Gulan)
Sulejmani--Smiljanc------Kacar
------------Fica---------------

Ovo je svakako ekipa za respekt u U21 okvirima. Nuff said.

Edited by wu-tang, 16 October 2008 - 19:18.

  • 0

#15 Eshkenaz

Eshkenaz
  • Members
  • 232 posts

Posted 17 October 2008 - 17:12

Brkic (Stamenkovic) - Jovanovic, Pejchinovic (Vilotic), Tomovic (Savic), Obradovic (Petkovic) - Smiljanic, Fejsa (Petrovic) - Tosic (Ljajic), Kacar, Sulejmani (Tadic) - Aleksic (Djordjevic) - PRVACI SVETA :ph34r:

Zanima me kada Rajkovicu istiche suspenzija? Zna li neko?
  • 0