Jump to content


Photo

Dzejla Glavovic osvojila titulu mis planete Zemlje


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
31 replies to this topic

#1 U prolazu

U prolazu
  • Members
  • 2,098 posts

Posted 22 October 2002 - 09:37

"Bh. ljepotica Dzejla Glavovic osvojila je titulu mis planete Zemlje na izboru odrzanom jucer u Manili na Filipinima, pise "Dnevni avaz".
Ovu titulu ona je osvojila u konkurenciji 80 djevojaka iz cijelog svijeta.
Osim toga, nekoliko dana prije finalnog izbora, ona je osvojila i titule mis talenta i mis fotogeniŹnosti.
Pobjedu na takmicenju za mis planete Zemlje nagovijestilo je glasanje putem interneta, neposredno prije finalne veceri, u kojem je Dz. Glavovic dobila ubjedljivo najvise glasova.
Na takmicenju u Manili mis Grcke Julijana Patrisija Drosu osvojila je titulu mis Zemlje-vatre, mis Zemlja-voda je mis SR Jugoslavije Sladjana Bozovic, a mis Zemlje-vjetra Kenijka Vinfred Omvakve."

Kad sam je vidio, odmah sam rekao "e sad niko ne moze, kao za Oskara, reci da pobjeda ima veze sa politikom", kad, trc, ponovo se neki zale. Ne znam ljudi, ocijenite sami, ali ona je meni kao "dzenetska hurija":wink:

Posted ImagePosted Image

http://www.mabuhaybeauties.com/

[ Izmena poruke: U prolazu na dan 2002-10-22 22:32 ]

#2 quasar

quasar
  • Members
  • 682 posts

Posted 22 October 2002 - 10:50

miss zemlje-vatre? miss zemlje-vetra?....


buahahahahahhaa.... daklem, zaista... koja inflacija misica, ovo je neverovatno. sta je sledece? miss proletnjeg pljuska?

#3 U prolazu

U prolazu
  • Members
  • 2,098 posts

Posted 22 October 2002 - 17:45

Zasto ti to toliko smeta? Nema tu nista lose, to je bas dobro. Sta da se radi kad danas ima toliko lijepog, mladog zenskog svijeta.

#4 elle

elle
  • Members
  • 4,479 posts

Posted 22 October 2002 - 18:52

generalno sam protiv tih izbora, ali kad je nasa dobila, malo cu feministicke stavove skloniti za momenat.

BRAVO, kad pomislim odakle dolazi, sta je dozivljavala i sta je sada ceka, eeeeej SUPER.

#5 quasar

quasar
  • Members
  • 682 posts

Posted 22 October 2002 - 19:26

ma, daleko od toga da mi smeta. naravno, mozemo smatrati ceo koncept izbora za miss dobrim ili losim, ali to mi u ovom trenutku uopste nije ni padalo na pamet. jednostavno, naziv "miss zemlje-vetra" ili "miss zemlje-vatre" mi deluje, u najmnaju ruku, vrlo komicno...

#6 5ko

5ko
  • Members
  • 1,479 posts

Posted 22 October 2002 - 19:28

Posted Image

#7 U prolazu

U prolazu
  • Members
  • 2,098 posts

Posted 22 October 2002 - 20:32

Elle,
znam na sta mislis i s te strane mi je lako da se s tobom slozim, a, s druge strane, opet nije. Ja sam imao (ne)srecu da jos rano postanem fasciniran antickim Grcima koji su, kako ti je poznato, glorifikovali zensku ljepotu, i na neki nacin postavili standarde za nju. To "nadmetanje u ljepoti" datira jos iz vremena kada je trojanski princ, Paris, pozvan da rijesi onaj spor izmedju Here, Afrodite i Atine; dakle, ne mogu se ta tradicija i odnos bas tako, preko noci, promijeniti. Ne zamjeri, ali meni je stoga nekako tesko da se sa feministkinjama bas uvijek i u svemu slozim, a o nekim u Sarajevu da ti i ne govorim. Zamisli, otidjem slijedece proljece u Sarajevo, lijep dan u seheru, probeharalo, uzdise Vilsonovo setaliste, a ovakve ljepojke kao Dzejla - zamotane.Posted Image

Imaju Srbi pravo, i ne samo oni: sve te iz SDA treba poslati u Hag.:grin:

[ Izmena poruke: U prolazu na dan 2002-10-22 23:00 ]

#8 elle

elle
  • Members
  • 4,479 posts

Posted 22 October 2002 - 23:05

hehe, vozdra U Prolazu, sve je ok. Ne valja nikako da se ovakve lepotice uvijaju i marame, cadore.. ali bi tako dobro doslo onim decacima sa tvog linka da se dobro sakriju pod striktnu odecu :smile:

"Napred nase lepotice", rece princ Paris.

:smile:

#9 Lun

Lun
  • Banned
  • 3,921 posts

Posted 23 October 2002 - 01:27

Meni ova Dzejla lici na Cecu.

Ceca look osvaja planetu ?

#10 aenima

aenima
  • Members
  • 2,025 posts

Posted 23 October 2002 - 02:59

Mislis, lici sad,posle plasticnih operacija, Lun? :grin:


_________________
*can you see?*

[ Izmena poruke: aenima na dan 2002-10-23 04:00 ]

#11 jamie

jamie
  • Members
  • 1,771 posts

Posted 23 October 2002 - 03:05

'Svetlana Raznatovic osvojila titulu Mis Planete Zemlje'

HARD-CORE

#12 U prolazu

U prolazu
  • Members
  • 2,098 posts

Posted 23 October 2002 - 03:10

Ma to ti je podsvjesno, Lune, zato sto Ceca ima malo onu "beauty from Anadolia":wink: (which is not necessarily a bad thing!).

Ne znam, mozda sam to samo ja, ali meni, naprotiv, Dzejla izgleda bas "urbano".

[ Izmena poruke: U prolazu na dan 2002-10-23 04:11 ]

#13 Lun

Lun
  • Banned
  • 3,921 posts

Posted 23 October 2002 - 09:28

Ok, salio sam se U prolazu.
Nije losa Mid-zi . Doduse sudeci po desnoj fotki, o urbanosti mozemo da raspredamo i 25 strana. :wink:

2 aenima (znamenitoj ljubiteljki CecaLook-a ) :grin: :

Onomad, pred koncert; maze je sminker onom kremom koja sise cini plasticnijim (ne mislim na silikone) . I trlja tako majstor tek u jednom trenutku kaze Ceca (shanersko-dzukacko promuklim glasom - "decko, nesto si se mnogo udubio... "

"CecaLook" !!!
"CecaStyle" !!!

Ja sam Za !!!

A Dzenana ? I Dzenana je ok.

[ Izmena poruke: Lun na dan 2002-10-23 10:31 ]

#14 kaliki

kaliki
  • Members
  • 943 posts

Posted 23 October 2002 - 14:10

Narode, ima li neko fotku ove naše što ju je poplava izbacila (ovaj, Mis Zemlja - vode) :lol:

Nego, šalu na stranu, iskrene čestitke pobednici. Nije lako biti pobednik. A za one koji omalovažavaju pobednice na ovakvim takmičenjima imam jedno pitanje: da li ste vi u životu pobedili u nekom takmičenju? Ikada? U bilo čemu? Ako jeste, onda znate koliko je truda i pažnje za to bilo potrebno i kakvo je zadovoljstvo biti u nečemu najbolji. A ako niste - možda još nije kasno :wink:

#15 aenima

aenima
  • Members
  • 2,025 posts

Posted 23 October 2002 - 15:27

:lol::lol: Lun.

Pobednica da batali urban look i da se posveti ethno-chicu :wink: