Jump to content

Photo
- - - - -

Filmovi na B92

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
47 replies to this topic

#16 Artur Dent

Artur Dent
  • Members
  • 8,603 posts

Posted 18 August 2008 - 10:26

objasnjenje ti ne pije vodu objasnio sam gore zasto tako da mozes prestati da kolutas ocima

I sada smo opet kod tvog izvora informacija. Finansijske knjige, pupak, kugla, pasulj?

#17 Kravica

Kravica
  • Members
  • 13,964 posts

Posted 22 August 2008 - 11:15

I sada smo opet kod tvog izvora informacija. Finansijske knjige, pupak, kugla, pasulj?

Logika mozda?oces da kazes da Enter i OBN bolje stoje od B92?Naravno da nije gledano kao Veliki brat, naravno da ne donosi kamion novca kao neki programi, al bi zato bilo znacajno unapredjenje programa ako govorimo o kvalitetu.Uostalom nek prenose samo play off pa nek tako ustede.
Uostalom sto bi mene bilo briga dal se njima isplati ili dal imaju para ili ne, na meni je da trazim pa ako puste puste.
Mnoge stvari idu i prilog tome da B92 nije toliko siromasna televizija kako je ti predstavljas, vlasnik je zgrade u kojoj je smestena, prva je otvorila info kanal, dakle ulazu se velike pare u nju i sad neko treba da poveruje u pricu eto nema se para ono jbg

#18 CTPAX

CTPAX
  • Members
  • 10,503 posts

Posted 22 August 2008 - 15:02

Logika mozda?oces da kazes da Enter i OBN bolje stoje od B92?

Sasvim moguće, s obzirom na to da nemaju razvijen (inače preskup) informativni program i svoju produkciju.

Naravno da nije gledano kao Veliki brat, naravno da ne donosi kamion novca kao neki programi, al bi zato bilo znacajno unapredjenje programa ako govorimo o kvalitetu.Uostalom nek prenose samo play off pa nek tako ustede.

Za "kvalitet" neće da ti daju leb i mleko u 'posluzi ispred. A neće ni u NBA da daju prava za džaba prenose, iako oni sigurno veruju u svoj kvalitet. Kučke bi da zarade.

Uostalom sto bi mene bilo briga dal se njima isplati ili dal imaju para ili ne, na meni je da trazim pa ako puste puste.

Pa, možeš eventualno da tražiš od onih koje plaćaš - RTS-a. Ostali funkcionišu po tržišnom principu - ako nema zarade, zašto bi bacali pare?

Mnoge stvari idu i prilog tome da B92 nije toliko siromasna televizija kako je ti predstavljas, vlasnik je zgrade u kojoj je smestena, prva je otvorila info kanal, dakle ulazu se velike pare u nju i sad neko treba da poveruje u pricu eto nema se para ono jbg

Nije vlasnik zgrade u kojoj je. Zato su smradikali i pokušavali da pokrenu kampanju da se B92 izbaci odatle.

Uostalom, uopšte nije bitno da li B92 ima ili nema para. Suština je da je prenošenje NBA nerentabilno, tj. da nema logike u ideji po kojoj bi neko iz svog džepa trebalo da plati da bi tebi bilo lepo.

#19 Brainiac

Brainiac
  • Members
  • 191 posts

Posted 23 August 2008 - 20:05

Uostalom, uopšte nije bitno da li B92 ima ili nema para. Suština je da je prenošenje NBA nerentabilno, tj. da nema logike u ideji po kojoj bi neko iz svog džepa trebalo da plati da bi tebi bilo lepo.

I ja bih voleo da B92 emituje NBA, ali ovo sto je STRAH rekao ima smisla, naravno, B92 je kapitalisticko preduzece, ovo je trzisna privreda i svako posluje da bi ostvario neku dobit. Ako dobiti nema, nema ni poslovanja. Veoma jasno. I jos jedna tacna stvar, RTS je JEDINI kome gradjani mogu da se obracaju sa ovakvim zahtevima. B92 moze samo zbog dobre volje da udovolji zeljama gledalaca, ako se one slazu sa finansijskim planom, ali ako koristi NEMA, NISU OBAVEZNI da nam uslisuju zelje.

#20 Kravica

Kravica
  • Members
  • 13,964 posts

Posted 23 August 2008 - 23:22

hm zar to nije i poenta televizije, daju recimo pare iz svog dzepa na serije koje ti gledas da bi ti bilo lepo right?

iskreno svi ti razlozi koji su navedeni mene ne interesuju, na gledaocu je da trazi ono sto bi voleo da gleda

#21 CTPAX

CTPAX
  • Members
  • 10,503 posts

Posted 25 August 2008 - 10:50

hm zar to nije i poenta televizije, daju recimo pare iz svog dzepa na serije koje ti gledas da bi ti bilo lepo right?

Da, ali samo pod uslovom da je tih "kojima je lepo" dovoljno, pa da rejting bude visok i da reklame koštaju dovoljno da se sve to isplati gazdi koga u najvećem broju slučajeva interesuju samo pare. Vrlo prosto.

#22 Kravica

Kravica
  • Members
  • 13,964 posts

Posted 25 August 2008 - 15:37

dobro necemo da trazimo nista da emituju dok za sve sto budemo trazili ne uradimo studiju isplativosti
ljudi ako ste za prenose podrzite, ako niste ne branite b92 kao da ste njihovi portparoli, drugim recima ne odmazite

Edited by Escalade, 25 August 2008 - 15:37.

#23 CTPAX

CTPAX
  • Members
  • 10,503 posts

Posted 25 August 2008 - 15:42

Ti baš nikako da provališ gde si zaturio taj daljinski, a?

#24 Kravica

Kravica
  • Members
  • 13,964 posts

Posted 25 August 2008 - 18:23

Ti baš nikako da provališ gde si zaturio taj daljinski, a?

nije nego su mi se istrosile baterije a mrzi me da ustajem
posto se tebi svidja program kakav jeste sad knock yourself out

#25 Klotzen

Klotzen
  • Members
  • 1,405 posts

Posted 25 August 2008 - 18:37

Ako ti je toliko stalo do NBA zašto ne otvoriš temu pa staviš glasanje i pošalješ jasnu poruku uredništvu ?

Ovo je tema o filmovima a to što se moderator ne loguje već mesec dana nije razlog da ovde spamuješ.

Hvala na razumevanju :ph34r:

#26 Kravica

Kravica
  • Members
  • 13,964 posts

Posted 25 August 2008 - 18:51

Ako ti je toliko stalo do NBA zašto ne otvoriš temu pa staviš glasanje i pošalješ jasnu poruku uredništvu ?

Ovo je tema o filmovima a to što se moderator ne loguje već mesec dana nije razlog da ovde spamuješ.

Hvala na razumevanju :ph34r:

da u pravu si ovaj forum je tolko ziv da samo falim ja kao spamer
paljba

#27 Tracker

Tracker
  • Members
  • 303 posts

Posted 01 September 2008 - 13:50

Ajde sad dosta off-a ...

Sto se teme tice, filmovi jesu prastari i bas mi se ne gledaju. Razumem zasto je tako i ne bunim se. Baterije su mi pune, daljinski na mestu i eto resenja.

#28 shivaja

shivaja
  • Members
  • 1,828 posts

Posted 09 September 2008 - 19:15

link
večeras u 21.00
Nikolas Kejdž u trileru Brajana De Palme "Zmijske oči". Ministar odbrane je ubijen za vreme boks meča. Detektiv Rik Santoro ...dalje

:ph34r:
brajan de palma

Edited by shivaja, 09 September 2008 - 19:16.

#29 CTPAX

CTPAX
  • Members
  • 10,503 posts

Posted 09 September 2008 - 20:11

link
večeras u 21.00
Nikolas Kejdž u trileru Brajana De Palme "Zmijske oči". Ministar odbrane je ubijen za vreme boks meča. Detektiv Rik Santoro ...dalje

:)
brajan de palma

Film je poprilična šitina. :ph34r:

Verovatno najveća koju je de Palma napravio.

#30 shivaja

shivaja
  • Members
  • 1,828 posts

Posted 09 September 2008 - 21:28

pa eto, nisam ni imala prilike da ga gledam od svadje . :ph34r: