Jump to content


Photo
- - - - -

Evropska unija


  • Please log in to reply
5788 replies to this topic

#76 Hadrian

Hadrian
  • Members
  • 1,011 posts

Posted 13 June 2008 - 20:54

ti možda misliš da je i srpski narod kriv za Miloševića? :)

vs.

Odgovoran naravno.


:ph34r:

Ако је колективно одговоран, онда га ваљда треба и колективно казнити. Само, кога сада ту рачунати одговорним, и како их све казнити? Другачије, јел' треба рачунати само оне "уписане" у српски народ који су у Милошевићевој ери имали више од 18 година (право гласа? а шта је са онима што гласаше другачије? како утврдити?), или идемо на општу верзију "every man, woman and child" по националној припадности, чисто да (колективно) не дискриминишемо односно да не компликујемо?

Фасциниран, опет морам да питам, јер ако сматраш да је српски народ колективно одговоран за Милошевића, онда сигурно знаш и шта се тачно рачуна у тај одговорни српски народ...
  • 0

#77 down with the sickness

down with the sickness
  • Members
  • 8,325 posts

Posted 13 June 2008 - 21:10

Као и недостатак демократије, када то одговара...


Ma ti si mi sav od demokratije, zalis i Dresden i Hirosimu, verovatno ti je zao i upravnika Ausvica ......... Da je John Lennon znao za tebe, sam bi se ubio, od sramote, sto je fashista.
  • 0

#78 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 13 June 2008 - 21:17

Ma ti si mi sav od demokratije, zalis i Dresden i Hirosimu, verovatno ti je zao i upravnika Ausvica ......... Da je John Lennon znao za tebe, sam bi se ubio, od sramote, sto je fashista.


Sofronije, izgoreše vam i Hilandar i EU, a vi kokodačete umesto da bar kukuričete. :ph34r:
  • 0

#79 misko1

misko1
  • Banned
  • 2,099 posts

Posted 13 June 2008 - 21:18

zato u USA nema nikad referendum, izbori jednom u 5 godina i eto vam je demokratija :ph34r:
  • 0

#80 down with the sickness

down with the sickness
  • Members
  • 8,325 posts

Posted 13 June 2008 - 21:26

Sofronije, izgoreše vam i Hilandar i EU, a vi kokodačete umesto da bar kukuričete. :ph34r:


Ako ja nisam razumeo, a meni je upuceno, kako li ce drugi? Druze Kitanovicu, da vi niste popili nesto veceras?
  • 0

#81 Hadrian

Hadrian
  • Members
  • 1,011 posts

Posted 13 June 2008 - 21:32

ti si mi sav od demokratije


Твоје предрасуде, твој проблем...
  • 0

#82 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 13 June 2008 - 21:34

Ako ja nisam razumeo, a meni je upuceno, kako li ce drugi? Druze Kitanovicu, da vi niste popili nesto veceras?


Ne brini ti za druge, Sofronije, a od tebe se više i ne očekuje. Nisi ti kriv što razumeš samo kokodakanje i što ljudska vrsta još nije i za vas pronašla tehnike prevođenja. Biće baš da si dobrano popio za dušu EU kad si počeo da se obraćaš i otvorenim agentima KGB-a u Beogradu. Jel vidiš i neke ružičaste slonove i miševe pored tog tvog putinovskog kitanovića? :ph34r:

Edited by Kastor, 13 June 2008 - 21:35.

  • 0

#83 down with the sickness

down with the sickness
  • Members
  • 8,325 posts

Posted 13 June 2008 - 22:00

Niko ovde nije protiv EU integracija.



Pa da ti kazem, ako bi ovakve gluposti nastavile da se desavaju ja bih prvi bio protiv EU integracija. Na sta ce to da lici, utrcis, uzmes para koliko ti treba i onda dozvolis fudbalskim huliganima i korisnicima socijalne pomoci da zayebavaju 500 miliona ljudi. Neka hvala, mnogo skupa i neozbiljna zayebancija.

Ako ce sutra neki Krkobabic i Dachic da rade to isto, onda toj zayebanciji nema kraja i onda su Kastor, Kostunica i Seselj potpuno u pravu.

Evo, neko rece kako Ameri nemaju referendume. Pa normalno da nemaju, nece valjda seljak iz Lost Creeka iz West Virginia-e i lokalni pocasni predsednik Kju Kluks Klana da odredjuje hoce li se potpisati NAFTA sa Meksikancima. On je izabrao svog lokalnog serifa i county delegata (kako god da se zove), glasao je i za predsednika i sta vise hoce, da glasa za reaketni program NASE?

Demokratija, demokratija, bla, bla, bla ........ frogs and grandmothers.

No, nema nikakve sumnje da ce se Irci otrezniti.

Edited by down with the sickness, 13 June 2008 - 22:22.

  • 0

#84 down with the sickness

down with the sickness
  • Members
  • 8,325 posts

Posted 13 June 2008 - 22:05

Ne brini ti za druge, Sofronije, a od tebe se više i ne očekuje. Nisi ti kriv što razumeš samo kokodakanje i što ljudska vrsta još nije i za vas pronašla tehnike prevođenja. Biće baš da si dobrano popio za dušu EU kad si počeo da se obraćaš i otvorenim agentima KGB-a u Beogradu. Jel vidiš i neke ružičaste slonove i miševe pored tog tvog putinovskog kitanovića? :ph34r:



Branko Kitanovicu, opet te nisam razumeo, ali zaboravi, stvarno nema veze, mada me zaista kopka kakvi su to otvoreni agenti VS. zatvorenih agenata i nadam se da u Beogradu jos nema agenata KGB-a, osim ako ne racunas wannabe agente kao sto si ti.
  • 0

#85 Krosh

Krosh
  • Members
  • 2,546 posts

Posted 13 June 2008 - 22:27

Prilicno nezahvalno sa irske strane, kolike je pare EU ulozila samo u infrastrukturu Irske.

Podseca me na izjavu velikog filosofa Crusty The Clown-a, kada mu Bart Simpson kaze da mu je spasao zivot&karijeru jedno sest puta do sada: Errr, what have you done for me lately?
  • 0

#86 down with the sickness

down with the sickness
  • Members
  • 8,325 posts

Posted 13 June 2008 - 22:37

Prilicno nezahvalno sa irske strane ...........


Sve bih ja te poslove sa Irskom prebacio u Poljsku, a Irci bi dosli da beru visnje i krastavce za nadnicu i to u zlotima, specijalno stampanim samo za njih, pa nek menjaju kod Srba i Albanaca dilera u Eure. Mogli bi i da organizuju sindikate tamo, da ih savetuju kako da udju u EU. Ne bi se vise niko zayebavao.

Edited by down with the sickness, 13 June 2008 - 22:38.

  • 0

#87 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 13 June 2008 - 22:41

Prilicno nezahvalno sa irske strane, kolike je pare EU ulozila samo u infrastrukturu Irske.


Tja, ko gubi - ima pravo da se ljuti. Međutim, zanimljivo je da se ove priče o "nezahvalnosti Irske" i o napretku koji joj je "omogućila EU" predu samo u "evropskoj" Srbiji, a da se ne mogu naći ni u jednom ozbiljnom zapadnom mediju. Isto je tako jednodušna ocena da je NE pobedilo zahvaljujući glasovima radnika i seljaka. Ima ovde "demokratskih" budalčina koji veruju Evropskoj birokratiji da radnicima i seljacima treba oduzeti pravo glasa i da su irski seljaci još donedavno gajili samo krompir i da su zemlju obrađivali motikom, ašovom i plugom sa drvenim ralom i konjskom zapregom, a da su prve traktore videli kad ih je doterala EU iz novih baltičkih članica - tamo gde seljacima daju penzije i premije da prestanu da proizvode mleko, pa je tako mleko u Letoniji skuplje nego u Francuskoj. Zato što ga uvoze. U zemlji koja je oduvek izvozila mleko i mlečne proizvode.
  • 0

#88 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 13 June 2008 - 22:46

Sve bih ja te poslove sa Irskom prebacio u Poljsku, a Irci bi dosli da beru visnje i krastavce za nadnicu i to u zlotima, specijalno stampanim samo za njih, pa nek menjaju kod Srba i Albanaca dilera u Eure. Mogli bi i da organizuju sindikate tamo, da ih savetuju kako da udju u EU. Ne bi se vise niko zayebavao.


Nema zime ni krize - ni za Poljake, ni za Irce, ni za EU, dok za besplatne savetnike imaju tako visprene uvozne gejačke higijeničare po ambulantama u kanadskim vukojebinama. :ph34r:
  • 0

#89 Crni_Gruja

Crni_Gruja
  • Members
  • 101 posts

Posted 13 June 2008 - 22:50

IRA snajka IRA.... upropastili su pola sveta...
  • 0

#90 Unbeliever

Unbeliever
  • Members
  • 8,920 posts

Posted 13 June 2008 - 22:51

Sve bih ja te poslove sa Irskom prebacio u Poljsku, a Irci bi dosli da beru visnje i krastavce za nadnicu i to u zlotima, specijalno stampanim samo za njih, pa nek menjaju kod Srba i Albanaca dilera u Eure. Mogli bi i da organizuju sindikate tamo, da ih savetuju kako da udju u EU. Ne bi se vise niko zayebavao.


i to sto kazes. do juce bili gasterbajteri u EU-engleskoj, a danas kao nece ni da vide nekog iz poljske. tako je to kad das pravo veta 3 milion nezahvalnicima nad 490 milion ljudi.
  • 0