Jump to content


Photo
- - - - -

Nadoknaditi propušteno...


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
3 replies to this topic

#1 Urbanista

Urbanista
  • Members
  • 68 posts

Posted 07 June 2008 - 00:32

Svi znamo kroz šta smo prolazili, nije da mi je Evropa baš nepoznata ali svakako bih želeo da obiđem mesta u kojima nisam bio i nadoknadim izgubljeno slobodno vreme u Srbiji.

Dakle, kako obići Evropu što više, za što manje para?

Preferišem severni i zapadni deo kontinenta, a planiram da negde u julu ili avgustu krenem na put. Da li je pametno ići preko agencije? Ako idem u svojoj predstavi, kako da obezbedim vizu (u julu diplomiram) i kako da isplaniram veći broj hotela na različitim mestima?

#2 Cecily

Cecily
  • Members
  • 175 posts

Posted 09 June 2008 - 11:05

Dakle, kako obići Evropu što više, za što manje para?

Preferišem severni i zapadni deo kontinenta, a planiram da negde u julu ili avgustu krenem na put. Da li je pametno ići preko agencije? Ako idem u svojoj predstavi, kako da obezbedim vizu (u julu diplomiram) i kako da isplaniram veći broj hotela na različitim mestima?

Na http://www.jeftinaputovanja.net/ možeš naći mnogo praktičnih saveta i ideja. Autor sajta je Miroslav Golubović koji kao student već više godina obilazi Evropu na najjeftiniji način. Njegovi putopisi koji inače obiluju praktičnim informacijama izlazili su u više navrata u časopisu "Travel Magazine" (trenutno u nastavcima ide njegova prošlogodišnja USA tura) pod nazivom "Mikijeve vragolije". Verujem da će ti njegov sajt biti veoma koristan, a uvek ga možeš kontaktirati na e-mail adresu. Veoma je predusretljiv jer upravo ima želju da svojim primerom i iskustvima pomogne mnogim mladima da prebrode finansijsko-organizaciono-psihološke prepreke u upoznavanju EU. Trenutno je Miki koliko znam na turi po Indiji-Egiptu ali verujem da mail redovno proverava.

Edited by Cecily, 09 June 2008 - 14:51.


#3 Urbanista

Urbanista
  • Members
  • 68 posts

Posted 13 June 2008 - 23:16

Hvala Cecily! Sa mojim zakašnjenjem ali hvala!

Edited by Urbanista, 13 June 2008 - 23:22.


#4 miroslavg

miroslavg
  • Members
  • 27 posts

Posted 17 June 2008 - 15:54

Hvala Cecily! Sa mojim zakašnjenjem ali hvala!

Hvala Cecily na divnom postu!
Sada sam u Delhiju i sasvim slucajno sam bacio pogled na forum.....
Uspevam da odgovorim na sve mejlove pa slobodno me pitaj (Urbanista) i preko ovog topika sve sto te interesuje. Za par dana letim u Dubai odakle krece Midlle East tour (Emirati, Egipat, Jordan, Sirija, mozda LIban, Turska...)
Veeeeliki pozdrav,
Miki