Jump to content


Photo
* * * * * 8 votes

Novak Djokovic


  • Please log in to reply
21231 replies to this topic

#14146 William H. Bonney

William H. Bonney
  • Members
  • 7,725 posts

Posted 20 April 2016 - 15:18

On je jos pre bar 4 godine rekao da je ucio nemacki u skoli, verovatno kao drugi jezik, pre nego sto je otisao kod Pilica.

 

4 godine je ucio u skoli ,a posle je unapredio kod pilica ,a kaze da sada cesto komunicira sa Bekerom na nemackom ;)

Moguće da u njegovoj OŠ postoji onda opciono biranje drugog jezika, pošto, kao što rekoh, znam neke devojke sa Banjice,

koje su imale ITA+ENG. U mojoj školi toga nije bilo. Imaš GER+ENG i zdravo. Kad sam promenio školu i zapao u odeljenje gde

je jedan od jezika FRA, dozvolili su (jedva) mi da mi taj jezik ipak ne ulazi u prosek. 

 

Mogao bih ovu gore tvrdnju (za NĐ) da proverim iz prve ruke, ali me baaaš mrzi.  :)


  • 0

#14147 Milutinov Tata

Milutinov Tata
  • Members
  • 5,429 posts

Posted 20 April 2016 - 18:15

Necu da ostavljam link, ali neverovatan tekst na sajtu Washington Posta, koji se tice Novaka, ko ima jak stomak neka potrazi   :rolleyes:


  • 0

#14148 gagana

gagana
  • Members
  • 15 posts

Posted 20 April 2016 - 18:23

Da tekst je takav da bi Nole tu tzv. novinarku trebao da tuzi :yucky:


  • 0

#14149 taliesin

taliesin
  • Members
  • 20,379 posts

Posted 20 April 2016 - 18:24

Necu da ostavljam link, ali neverovatan tekst na sajtu Washington Posta, koji se tice Novaka, ko ima jak stomak neka potrazi   :rolleyes:

 

Video sam tekst i savetujem preskakanje. Sokiran sam nivoom kurvarluka autora, retko se i u komentarima na tekstove po raznim teniskim sajtovima vidja tolika kolicina djubreta. Neverovatno kurvinski napisan tekst, dobro se pazilo da se Novak direktno ne optuzi ni za sta zbog potencijalnih tuzbi ali se zato lopatama dovodio u vezu sa Lensom Armstrongom, po sistemu "ko razume, shvatice, wink-wink".


  • 0

#14150 alcesta

alcesta
  • Members
  • 22,629 posts

Posted 20 April 2016 - 18:29

Nemojte to smeće na ovu temu. Eno ga na temi Izvan turnira, ja sam pročitala naslov i bilo mi je dosta.


  • 0

#14151 Kido from Junkovac

Kido from Junkovac
  • Members
  • 6,635 posts

Posted 20 April 2016 - 18:29

OMG, izgleda da je Novak ponovo morao da razgovara sa Marejem I trazi pojasnjenje za najnovije insinuacije

o mecevima koji traju 6 sati.

Kad ce jednom javno da izadje I kaze:

'Marej bi trebalo vise da razmislja kada iznosi insinuacije koje mogu biti povezane sa drugim teniserima...'


  • 0

#14152 alcesta

alcesta
  • Members
  • 22,629 posts

Posted 20 April 2016 - 18:32

To je rekao Beker :D ali živo me zanima kako je taj njihov razgovor izgledao. Za nekog ko je deklarisano u odličnim odnosima s Novakom, Endi se prečesto objašnjava u poslednjih par sezona. Još Novak nalazi za potrebno da ga brani :ajme:


Edited by alcesta, 20 April 2016 - 18:33.

  • 0

#14153 Kido from Junkovac

Kido from Junkovac
  • Members
  • 6,635 posts

Posted 20 April 2016 - 18:47

Razgovor se zavrsio tako sto mu je Djura oprostio po ko zna koji put.


  • 0

#14154 alcesta

alcesta
  • Members
  • 22,629 posts

Posted 20 April 2016 - 19:02

Eh, ali nije mu Đura oprostio što ga je tukao, to se ne broji :P tako da se nadam da će ubuduće samo imati još veći motiv da ga tuče na terenu gde god se sretnu pa da može posle da mu oprašta :D


  • 4

#14155 alcesta

alcesta
  • Members
  • 22,629 posts

Posted 22 April 2016 - 23:24

CgpJ9P1UgAIArR8.jpg

 

NaturkundemuseumVerified account

‏@MfNBerlin
Welcome to @LaureusSport Award Winner Novak Djokovic @DjokerNole. Enjoy & don't miss taking a selfie w/ #Tristan

CgkImXcWYAAJZSc.jpg

 

Tristan :lol:

Novak Djokovic ‏@DjokerNole  Apr 21

Novak Djokovic Retweeted Naturkundemuseum
It was our great pleasure to visit your incredible museum. Thank you for your hospitality! See you again w/ our boy!

 

 

 

I managed to mix up the two of the biggest tennis clubs in Berlin, and didn't show up on time to where Boris booked the courts. So, because of my mix up, I luckily ended up training in both clubs. First, at the impressive Stefi Graff stadium at Rott-Weiss and then at Avatar looking like center court in Blau-Weiss. Both of the guys hitting with were kind enough to give me a ride back home. Danke euch. Ich komm gleisch zurück.

Uspeo sam da treniram na dva fantastična terena danas u Berlinu. Momci su bili tako ljubazni da mi ponude i prevoz. Odličan dan, sjajna iskustva!

13062163_1129038340482349_41816667358217


Edited by alcesta, 22 April 2016 - 23:54.

  • 0

#14156 alcesta

alcesta
  • Members
  • 22,629 posts

Posted 28 April 2016 - 21:14

Cg5DlyMWIAA6ym9.jpg


  • 0

#14157 vanjabarsa

vanjabarsa
  • Members
  • 13,133 posts

Posted 30 April 2016 - 10:51

 

Mutua Madrid Open ‏@MutuaMadridOpen  4m

4 minutes agoView translation

Djokovic podría encontrarse con Almagro o Coric en segunda ronda.

 

Hipotéticos cuartos: Djokovic-Tsonga Wawrinka-Nishikori Federer-Nadal Murray-Berdych

Hipotéticas semifinales: Djokovic-Nishikori Nadal-Murray


  • 0

#14158 wwww

wwww
  • Members
  • 17,238 posts

Posted 03 May 2016 - 21:21

Laver: When it comes to GOAT, Djokovic is Federer's equal

http://espn.go.com/t...r-federer-equal
 

 

For more than a half-decade, Rod Laver has said without hesitation that Roger Federer is the greatest player in tennis history.

Until now.

Laver, a two-time season Slam winner, now considers Novak Djokovic and Federer equals when it comes to greatest-of-all-time deliberations.

"I don't think you put one of those two above the other when you look at their performances," Laver said to ESPN.com via phone. "You know what Roger's record is. But the way that Djokovic has been playing over the last year or so, I would say that Djokovic and Federer are equals.

 

"When you look at Djokovic's performances and his results, you just have to say, 'Hey, this guy's unbelievable, and how can you look past him when discussing who is the best ever?'"

 

Laver noted how good Djokovic, 28, has become at playing under pressure, whether at a high-profile event or if he's not playing his best tennis. Look no further than the Australian Open, where Djokovic committed 100 unforced errors against Gilles Simon in the fourth round and still won the match.

The top-ranked Serb cleaned up his game dramatically thereafter, especially in a semifinal rout of Federer.

 

"Everything was just clinical," Laver said. "It was just amazing. I'm sure that when Roger came off court, he asked himself, 'What do I have to do to beat this guy?' Djokovic probably didn't miss more than half a dozen shots in the whole match. It's amazing to think that Djokovic can play at that high level for so long."


Edited by wwww, 03 May 2016 - 21:25.

  • 0

#14159 Stari Vujadin

Stari Vujadin
  • Members
  • 2,215 posts

Posted 06 May 2016 - 19:01

Očajan žreb ima u Rimu.
  • 0

#14160 beard

beard
  • Members
  • 2,522 posts

Posted 06 May 2016 - 20:01

 

Očajan žreb ima u Rimu.

 

 

1.Kuevas - 2.Monfis - 3.Nadal(Rao) - 4.Federer(Nisikori, Tim) - 5.Mukica(Wawa)

 

Vidim da će Feda opet da zabole ledja :lol+:

 


  • 0