Jump to content


Photo
* * * * * 8 votes

Novak Djokovic


  • Please log in to reply
21231 replies to this topic

#11341 Stari Vujadin

Stari Vujadin
  • Members
  • 2,215 posts

Posted 09 September 2014 - 15:02

Po nekim informacijama Novak je ponovo u veoma losim odnosima sa ocem. Ovaj ga je navodno pritiskao da saceka sa zenidbom i detetom do zavrsetka karijere.

Ne znam koliko je to tacno ali ona Novakova apatija i odsutnost je podsetila na ranija izdanja kada je bilo problema u porodici.

S'obzirom da je crnogorskog porekla mislim da ga je pre pritiskao da se sto pre napravi dete (musko, podrazumeva se kod Crnogoraca :D )

Sa druge strane ne radja on, nego Jelena...dete moze samo pozitivno da utice na njegovi karijeru. :)


  • 1

#11342 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 09 September 2014 - 15:06

Ma sigurno ima nekog uticaja, mada ono... da je on bas toliko nezna biljcica, pored sveg talenta ne bi postigao nista od ovoga sto jeste.


  • 0

#11343 vanjabarsa

vanjabarsa
  • Members
  • 13,133 posts

Posted 09 September 2014 - 15:07

 da je on bas toliko nezna biljcica

 

 

to se kod nas kaze drugacije  :lol+:


  • 0

#11344 Stari Vujadin

Stari Vujadin
  • Members
  • 2,215 posts

Posted 09 September 2014 - 15:50

Jedino ako ga beba budi 15 puta tokom noci...ali tu mogu da pomognu zena i dadilja.

Ustvari nisam kopetentan da o ovome pricam...kad budem imao decu znacu, pa cu onda da se vratim na temu. :D


Edited by Stari Vujadin, 09 September 2014 - 15:50.

  • 0

#11345 wwww

wwww
  • Members
  • 17,238 posts

Posted 09 September 2014 - 16:04

Mozda je bio malo iznerviran sto su ga stavili u podne po najvecoj vrucini da igra (a on #1): nije imao nikakav specijalni tretman kao #1, odigrao je poprilican broj dnevnih meceva, plus jedan van AA, za razliku od Feda. Pa kad izadjes s takvim stavom na teren + vrucina (i jos ko zna koji faktori za koje mozda ne znamo), a on nezna biljcica - dobijes ono sto dobijes (ja ne mogu da verujem da on nije bio motivisan da odigra na pobedu za finale i za trofej).


  • 0

#11346 Kido from Junkovac

Kido from Junkovac
  • Members
  • 6,635 posts

Posted 09 September 2014 - 18:32

Realno, polufinala na USO se igraju jedno za drugim pocev od podne, nekad 11 AM.

Sa jedne strane, ne vidim kakvu bi prednost mogao da ima neko ko igra drugi mec, ako ga pocne

u 3:30 po podne. To je udarna vrucina u Njujorku, a ne 12, 1 sat.

Osim toga bila je najavljena kisa za popodne, tako da je povoljna pozicija za nekog ko pocinje prvi.

Ne kapiram zasto bi se zbog toga bunio / durio.


  • 0

#11347 piccolo637

piccolo637
  • Members
  • 1,010 posts

Posted 09 September 2014 - 21:54

Pa i ja mislim da je poranio sa zenidbom....


  • 0

#11348 Stari Vujadin

Stari Vujadin
  • Members
  • 2,215 posts

Posted 09 September 2014 - 22:29

Pa poranio je zato sto je napravio dete...


  • 0

#11349 William H. Bonney

William H. Bonney
  • Members
  • 7,725 posts

Posted 09 September 2014 - 22:41

Nije se USO završio po Novaka po mom najcrnjem scenariju, a čovek kad sebi postavi niže ciljeve, onda porazi manje bole.  :D

 

Verujem da nema njegovog navijača koji je ispadanjem u SF bio zadovoljan, ali šta smo gledali od njega samo dve nedelje ranije pre toga,

nije ono ni bilo tako loše. Prva 3 kola su bila previše laka da bi se dala neka bitna prognoza, ali u meni je meč protiv Endija bio probudio

neku nadu da verujem u titulu. Ipak, desio se taj Kei i sve ostalo biće istorija. Verujem da je mnogima (a možda i njemu samom) lakše

da prihvati taj poraz, nego npr. novo izgubljeno finale. Ovako je 1 loš dan, a eventualni poraz od Marina/Rodžera bi mogao da se tumači

kao nova agonija kad je gusto. 

 

Što se tiče ovih čaršijskih priča, čuo sam i ja (pred sam USO) jednu, ali je meni to toliko bedno da ne želim ni da komentarišem ovde, kao što

nisam ni u RL. Imam utisak da pojedini ljudi misle da su bitniji ako nekome svom ispričaju novu priču o Novaku Đokoviću. Kako su eto, oni

neki faktor u njegovom životu, te poznaju nekoga ko poznaje nekoga ko o tome nešto zna. A to nešto je jako bitno. I tako... (da se ne naljuti

neko sa foruma, jer uopšte nisam mislio na vas ovom prilikom).

 

Podržavam otkaz nacionalnom timu u ovoj situaciji iz prostog razloga. Ostaviće sebi dodatno vreme za pripremu za mnogo bitniju stvar

u karijeri, a to je završnica sezone. Sledi njegovo omiljeno mesto (azijska turneja), kao i završni turnir u Londonu. Ako Dule, Filip i Viktor

ne mogu da izađu na kraj sa tim Indijcima, treba da nas nema na teniskoj mapi sveta.


  • 2

#11350 Kido from Junkovac

Kido from Junkovac
  • Members
  • 6,635 posts

Posted 10 September 2014 - 03:08

Pa poranio je zato sto je napravio dete...

 

Ipak se ne slazu datumi. hrlio je u zenidbu jos prosle godine...

 

+

viktor koliko kapiram ne igra protiv Indije.


  • 0

#11351 alcesta

alcesta
  • Members
  • 22,629 posts

Posted 15 September 2014 - 15:21

Nije se USO završio po Novaka po mom najcrnjem scenariju, a čovek kad sebi postavi niže ciljeve, onda porazi manje bole.   :D

 

Verujem da nema njegovog navijača koji je ispadanjem u SF bio zadovoljan, ali šta smo gledali od njega samo dve nedelje ranije pre toga,

nije ono ni bilo tako loše. Prva 3 kola su bila previše laka da bi se dala neka bitna prognoza, ali u meni je meč protiv Endija bio probudio

neku nadu da verujem u titulu. Ipak, desio se taj Kei i sve ostalo biće istorija. Verujem da je mnogima (a možda i njemu samom) lakše

da prihvati taj poraz, nego npr. novo izgubljeno finale. Ovako je 1 loš dan, a eventualni poraz od Marina/Rodžera bi mogao da se tumači

kao nova agonija kad je gusto. 

 

Što se tiče ovih čaršijskih priča, čuo sam i ja (pred sam USO) jednu, ali je meni to toliko bedno da ne želim ni da komentarišem ovde, kao što

nisam ni u RL. Imam utisak da pojedini ljudi misle da su bitniji ako nekome svom ispričaju novu priču o Novaku Đokoviću. Kako su eto, oni

neki faktor u njegovom životu, te poznaju nekoga ko poznaje nekoga ko o tome nešto zna. A to nešto je jako bitno. I tako... (da se ne naljuti

neko sa foruma, jer uopšte nisam mislio na vas ovom prilikom).

 

Podržavam otkaz nacionalnom timu u ovoj situaciji iz prostog razloga. Ostaviće sebi dodatno vreme za pripremu za mnogo bitniju stvar

u karijeri, a to je završnica sezone. Sledi njegovo omiljeno mesto (azijska turneja), kao i završni turnir u Londonu. Ako Dule, Filip i Viktor

ne mogu da izađu na kraj sa tim Indijcima, treba da nas nema na teniskoj mapi sveta.

Bold potpisujem :D sezonu je spasao Vimbldonom, dalje nije strašno, šteta za USO jer je mogao da ga odigra opušteno bez pritiska, ali je preterao sa opuštanjem :lol:

 

Što se tiče čaršijskih priča, iz nekih postova na mtf-u od, kako tvrde, "bliskih krugova", mogu da zaključim da se iz njegove porodice, a jasno je i od koga mada nije navedeno, šire priče u stilu da bi on sad pokidao od W do kraja godine da se nije ženio, a ovako nema više slemova (verovatno nikada, kako se prenosi) jer je upropastio motivaciju, karijeru i ostale gluposti. S obzirom da je isto drvlje i kamenje bilo na Jelenu pre par godina kad je igrao loše, a sa iste adrese, ni ovo me ne čudi. Najbolje će sam Novak to da demantuje, a volela bih možda čak i više zbog Jelene nego zbog njega da im zapuši usta novim titulama. Kao da nije bio s njom kad je dosad osvajao slemove? Da ga je na'vatala neka na brzinu tipa onih koje voda Viktor, pa i da razumem...

 

Očekujem očajne partije na početku Pekinga, ako mu bude žreb dovoljno dobar da ne naiđe odmah neko ko to ume da iskoristi biće dobro zagrevanje za nastavak... čega god, pošto treba tek videti kako će planove da prilagođava porodiljskom. :D


  • 1

#11352 alcesta

alcesta
  • Members
  • 22,629 posts

Posted 19 September 2014 - 12:35

Stiglo mi ovo na mejl od Lagune:

http://www.laguna.rs...a_u_laguna.html

 

Ko njima piše ove prikaze? Ajde sve, ali genijalno delo  :twak:


  • 0

#11353 taliesin

taliesin
  • Members
  • 20,379 posts

Posted 19 September 2014 - 12:44

Stiglo mi ovo na mejl od Lagune:

http://www.laguna.rs...a_u_laguna.html

 

Ko njima piše ove prikaze? Ajde sve, ali genijalno delo  :twak:

 

Ali - uspon Srbije. :lol+:

 

I to istim fontom kao knjige o Rimu Kolin Mekalou. Nolius Diokovius kognomen Bekhendparalela. :s_d:


Edited by Abraham, 19 September 2014 - 13:18.

  • 0

#11354 alcesta

alcesta
  • Members
  • 22,629 posts

Posted 19 September 2014 - 12:55

Ili Gibonov Uspon i pad Rimskog carstva :D

Mada, po ovome što vidim na kraju deluje mi kao zamaskirani priručnik za samopomoć, tipa "kako razviti liderske osobine koje niste znali da imate"  :kece:

 

Edit: da se vratimo na nešto konkretnije :)

Bx2GBX_CIAAXLp7.jpg

 

So glad to have the support of these guys every day as part of Team Novak. Getting ready for the #ChinaOpen

Miljan opet nije tu.


Edited by alcesta, 19 September 2014 - 12:58.

  • 0

#11355 nighthawk387

nighthawk387
  • Members
  • 4,004 posts

Posted 19 September 2014 - 13:16

Miljan je u Beogradu, juče viđen.

 

Naslov  biografije  je pompezan kao i gotovo sve danas ,nekako sam za ove vrste informativnih detalja o sportistima nakon završetka karijere, no imaju je već Fedal dvojac pa to valjda ide tako...


  • 0