Jump to content


Photo
- - - - -

VN Bahreina


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
164 replies to this topic

#1 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 31 March 2008 - 09:05

Dobar dan, dakle idemo dalje. Da ne pomislite da sam nestao po izuzetnom uspehu mog ljubimca u Maleziji, nisam bio kod kuće, niti sam gledao trku, a kad sam se vratio, već ste sve napisali :rolleyes:

Posted Image
Posted Image

2008 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX

Bahrain
Race Date: 06 Apr 2008
Number of Laps: 57
Circuit Length: 5.412 km
Race Distance: 308.238 km
Lap Record: 1:30.252 - M Schumacher (2004)

Fri 04 April 2008
Friday Practice 1 09:00 - 10:30
Friday Practice 2 13:00 - 14:30
Sat 05 April 2008
Saturday Practice 10:00 - 11:00
Qualifying 13:00
Sun 06 April 2008
Race 13:30
(srednjoevropsko vreme)

2007, pole, fastest lap, win - Felipe Massa
2006 - FA
2005 - FA
2004 - MSch


Šta možemo da očekujemo od ovogodišnje trke, da li će u prvom planu biti klinci koji a) znaju stazu, b) umeju da voze bez TC, ili će se probuditi dvostruki pobednik FA u slabom autu, suvereno uzeti KR sa razlikom od 40s na drugo mesto, ili možemo da vidimo i borbu veterana (WEB, TRU, HEI) za pozicije na podijumu ili tek ispod njega. Ja naravno očekujem crveno 1-2.

Da počnemo.

#2 Uzice

Uzice
  • Members
  • 1,741 posts

Posted 31 March 2008 - 09:20

1-2 neces izgleda videti ni ovaj put. Na stazi ima peska!!!

#3 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 31 March 2008 - 09:31

1-2 neces izgleda videti ni ovaj put. Na stazi ima peska!!!


Ma znam, nego nisam hteo to da napišem, treća nula za redom, to bi već bilo mnogo...

#4 MikiVeliki

MikiVeliki
  • Members
  • 1,988 posts

Posted 31 March 2008 - 13:19

Ma znam, nego nisam hteo to da napišem, treća nula za redom, to bi već bilo mnogo...


Gde si bre Acari, pa nema te, a sve nesto sam te cekao da te sporta radi prozovem malo , ono u vezi Mase, i tome kako ce da pobedi Kimija ... Salim se . Nadam se da si malo rasvetlio situaciju koliko je Masa limitiran vozac i da ne spadas u one koji ce tvrdoglavo ko papagaji da ponavljaju kako je covek drugi vozac i da mu se ne da da slobodno vozi i da je Kimiju poklonio pobedi i sada i u Brazilu... Moje misljenje je da je moguce da su u Brazilu i pustili Kimija da pobedi ispred Mase , ali su to samo nagadjanja. Do sada otvorenog propustanja nije bilo ili je Masa bolji glumac od Barikela (seti se starta na zadnjoj trci)

Edited by Senna, 31 March 2008 - 13:21.


#5 Barnet

Barnet
  • Members
  • 344 posts

Posted 31 March 2008 - 13:37

volane, gamepad-ove, tastature u šake pa da vozimo, mala uvertira do Nedelje

Attached File  rFactor_2008_03_31_13_23_49_85.jpg   105.61KB   90 downloads

ps komp vozi kao Šumi u najboljim danima :rolleyes:

#6 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 31 March 2008 - 13:48

Gde si bre Acari, pa nema te, a sve nesto sam te cekao da te sporta radi prozovem malo , ono u vezi Mase, i tome kako ce da pobedi Kimija ... Salim se . Nadam se da si malo rasvetlio situaciju koliko je Masa limitiran vozac i da ne spadas u one koji ce tvrdoglavo ko papagaji da ponavljaju kako je covek drugi vozac i da mu se ne da da slobodno vozi i da je Kimiju poklonio pobedi i sada i u Brazilu... Moje misljenje je da je moguce da su u Brazilu i pustili Kimija da pobedi ispred Mase , ali su to samo nagadjanja. Do sada otvorenog propustanja nije bilo ili je Masa bolji glumac od Barikela (seti se starta na zadnjoj trci)



Bio sam na skijanju, žao mi bilo da sedim u sobi i gledam TV pored onolikog snega napolju, a internet wireless, mali kapacitet. A da ti pravo kažem, i ne bih baš ni imao mnogo šta novog da doprinesem u diskusiji. Ybg, dok je bilo TC, nije to bilo loše, ali ovaj početak ništa ne valja. Odoše bodovi u kupu konstruktera u quratz

#7 autsajder

autsajder
  • Members
  • 3,607 posts

Posted 31 March 2008 - 15:03

Posted Image

Tipujem na krivinu broj 11 nakon brzog zavoja udesno i zalijetanja na kraćem pravcu.

Nema šanse da Felipe to savlada 50-60 puta. :rolleyes:

#8 Uzice

Uzice
  • Members
  • 1,741 posts

Posted 31 March 2008 - 19:56

Nema šanse da Felipe to savlada 50-60 puta. :rolleyes:


:huh: :) ;)

Pa ti si optimista, dogurace do krivine 11?

#9 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 31 March 2008 - 20:49

:huh: :) ;)

Pa ti si optimista, dogurace do krivine 11?


Dobro yebiga, pa nije baš toliki trotl :rolleyes:

#10 autsajder

autsajder
  • Members
  • 3,607 posts

Posted 31 March 2008 - 21:00

Pa ti si optimista, dogurace do krivine 11?

Realno, u prve dvije trke pravio je pretpočetničke greške. Koliko god ja mislio da je on dobar vozač, stvarnost me za sada demantuje.

Ja bih volio da se Felipe sredi u narednih par dana, ohladi glavu i uzme neko mjesto na postolju, ali.. ona krivina 11.. uf

Moguće je da će voziti nešto opreznije (sporije) samo da bi završio trku u prvih pet.

#11 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 31 March 2008 - 21:09

Realno, u prve dvije trke pravio je pretpočetničke greške. Koliko god ja mislio da je on dobar vozač, stvarnost me za sada demantuje.

Ja bih volio da se Felipe sredi u narednih par dana, ohladi glavu i uzme neko mjesto na postolju, ali.. ona krivina 11.. uf

Moguće je da će voziti nešto opreznije (sporije) samo da bi završio trku u prvih pet.



Mora na podijum ili bar na dobre bodove, počinju špekulacije (ništa novo, da ne preuveličavamo) u italijanskim novinama, da su dva jaka kandidata za zamenu od 2009, ugovor - neugovor, a to niko drugi nego ALO ili KUB. Da ovo nije pisao Cesare Fiorio, možda bih rekao da je to budalaština. Ovako, ne znam, ne znam...

#12 Uzice

Uzice
  • Members
  • 1,741 posts

Posted 31 March 2008 - 22:58

Mora na podijum ili bar na dobre bodove, počinju špekulacije (ništa novo, da ne preuveličavamo) u italijanskim novinama, da su dva jaka kandidata za zamenu od 2009, ugovor - neugovor, a to niko drugi nego ALO ili KUB. Da ovo nije pisao Cesare Fiorio, možda bih rekao da je to budalaština. Ovako, ne znam, ne znam...

Nista vise ne bi voleo nego da FA dodje u Ferrari i pocne da slaze titule, al sad se prica o onom sto to sigurno nece. Salu na stranu, valjda su ga dozvali pameti pa ce poceti da zavrsava trke.

#13 fancy

fancy
  • Members
  • 7,551 posts

Posted 01 April 2008 - 11:12

Nista vise ne bi voleo nego da FA dodje u Ferrari i pocne da slaze titule, al sad se prica o onom sto to sigurno nece. Salu na stranu, valjda su ga dozvali pameti pa ce poceti da zavrsava trke.

Hm, pre toga bi trebalo da počne da slaže pobede.:rolleyes:
Što i ne bi bilo teško ako bi mu klupski kolega bio Felipe M. Kako je zasad izvesniije da bi mu kolega bio Kimi R. njegov san o pobedama je neostvarljiviji nego da je u McLarenu sa Hamiltonom.

FA bi u Ferrariju bio dobrodošao kao korektan i pouzdan (naglašavam pouzdan) timski igrač. Mislim da je problem ipak u onom "korektan" i da će ga malo ko želeti u svojoj ekipi osim Flavia.

#14 Vincenzo

Vincenzo
  • Members
  • 2,720 posts

Posted 01 April 2008 - 14:01

I naravno, Masa ce kao i sto puta do sada, kada su svi na njega zaboravili, da osvoji pol :rolleyes:

#15 alpiner

alpiner
  • Members
  • 11,330 posts

Posted 01 April 2008 - 14:21

Hm, pre toga bi trebalo da počne da slaže pobede.:rolleyes:
Što i ne bi bilo teško ako bi mu klupski kolega bio Felipe M. Kako je zasad izvesniije da bi mu kolega bio Kimi R. njegov san o pobedama je neostvarljiviji nego da je u McLarenu sa Hamiltonom.

FA bi u Ferrariju bio dobrodošao kao korektan i pouzdan (naglašavam pouzdan) timski igrač. Mislim da je problem ipak u onom "korektan" i da će ga malo ko želeti u svojoj ekipi osim Flavia.


Apri-li-li?