Jump to content

Photo
* * * * * 1 votes

Ana Ivanović

• Please log in to reply
6612 replies to this topic

#31 wegga

wegga
  • Members
  • 1,845 posts

Posted 16 April 2008 - 21:39

Ana na postanskoj marci/marki (ne znam kako se kaze pravilno :rolleyes: )

Posted Image

Ja mislim da ona na ovom crtezu ima celulit! :huh:
  • 0

#32 vukotaman

vukotaman
  • Members
  • 2,251 posts

Posted 16 April 2008 - 22:11

sibilarizacija...5. razred osnovne...davno bese :rolleyes:
Kaze se marki...

Sto se tice Anine slike...pa valjda je svima jasno da tu nema celulita.
Pogledajte osvetljenje kod prve i druge noge. Jasno se vidi da je prva noga dodata uz pomoc Fotoshopa, a usudio bih se reci i ona Kineskinja iza. Nesto se ne secam turnira na kom su dodavacice lopti imale ovakvu odecu :huh: :)
  • 0

#33 w-tee

w-tee
  • Members
  • 253 posts

Posted 17 April 2008 - 02:06

ma to je kineski motiv za olimpijadu :rolleyes: , ali ima izgleda i drugih verzija sa fotografijama.
  • 0

#34 2103 G

2103 G
  • Members
  • 62 posts

Posted 20 April 2008 - 20:54

Ana je nominovana za nagradu Ministarstva Sjedinjenih Američkih država

http://www.anaivanov...detailpage=2001
  • 0

#35 wwww

wwww
  • Members
  • 12,360 posts

Posted 20 April 2008 - 22:12

Ana je nominovana za nagradu Ministarstva Sjedinjenih Američkih država
http://www.anaivanov...detailpage=2001

Zasto imam utisak da ovo nece biti dobro primljeno u zemlji Srbiji?
  • 0

#36 w-tee

w-tee
  • Members
  • 253 posts

Posted 29 April 2008 - 22:39

nas andjeo u ZG.

http://dnevnik.hr/bi...rticle_id=44720
  • 0

#37 enamat

enamat
  • Members
  • 7,507 posts

Posted 04 May 2008 - 12:04

Clanak
http://www.tenniswee...?inewsid=574621
  • 0

#38 jelenacg

jelenacg
  • Members
  • 83 posts

Posted 15 May 2008 - 21:46

http://eurosport.yah...a-ivanovic.html
  • 0

#39 enamat

enamat
  • Members
  • 7,507 posts

Posted 20 May 2008 - 13:07

Ana Ivanovic sitting pretty for WTA top spot
  • 0

#40 Uma

Uma
  • Banned
  • 3,320 posts

Posted 20 May 2008 - 22:52

w-tee je jedini shvatio da topic o Ani ne sme da prodje bez slike. :) Slazem se sa weggom da je daleko lepsa na terenu i za razliku od Sarapove i drugih nije joj potrebna sminka, profi fotograf i fotosop za dokazivanje simetrije., cak naprotiv, cesto je znaju i unakaziti (naravno 99% teniserki bi zelelo da izgledaju kao unakazena Ana).

Ovo je davno napisano, ali imam jednu Aninu izjavu koja se lepo nadovezuje na gornji citat.

Ana Ivanovic :
“Da. Kada ste na terenu ne želite da brinete o tome da li vam se pokvarila maskara, ali ima nekih teniserki koje to stvarno rade. Daću vam savet, tako da možete da pogodite ko koristi šminku. Kada uzmu peškir, devojke koje koriste šminku rade ovo (nežno dodiruje lice), nikada se ne obrišu, da se na razmaže. Tako da možete da shvatite ako posmatrate.”

Mala im je spustila na finjaka ;) , a da je lepa, lepa je i slazem se da je lepsa na terenu, nego kad je nasminkaju i uparade.
Pre neki dan je bio prikazen film na Eurosportu o njenom boravku u Berlinu, od samog dolaska - aerodrom, hotel, treninzi, mecevi, prijem za teniserke... sve vreme se zeza, crkava od smeha, deluje totalno opusteno, nisam je tako zamisljala.
Trazila sam film na sajtu Eurosporta da dam link ali skratili su ga na prvih 5 sekundi :huh: .
Ko je video, video je na TV-u, a kratko vreme su drzali kompletan film na sajtu.

http://eurosport.yah...a-ivanovic.html

To vam je ovaj filmic 5 sekundi pise Yahoo i 1 sekund vidite Anu :rolleyes: .

Edited by Uma, 20 May 2008 - 23:05.

• 0

#41 vukotaman

vukotaman
  • Members
  • 2,251 posts

Posted 22 May 2008 - 15:49

Na sajtu B92 moze se procitati Anin intervju u kome govori o ucescu na RG i OI.
Naime, da parafraziram, Ana je veoma uzbudjena sto se vraca na RG, ali je isto toliko uzbudjena sto ide na OI, te na kraju zakljucuje da ce sve to biti veoma uzbudljivo. :rolleyes: :huh:
  • 0

#42 Uma

Uma
  • Banned
  • 3,320 posts

Posted 22 May 2008 - 23:20

Na sajtu B92 moze se procitati Anin intervju u kome govori o ucescu na RG i OI.
Naime, da parafraziram, Ana je veoma uzbudjena sto se vraca na RG, ali je isto toliko uzbudjena sto ide na OI, te na kraju zakljucuje da ce sve to biti veoma uzbudljivo. :huh: :)

Nije da branim Anu, ali svi sportisti, pa i teniseri daju uglavnom stereotipne odgovore na pitanja, koja su takodje streotipna.
Ana, uvek pe meca kaze da je malo uzbudjena " a little bit nervous", osim toga prica na engleskom, koji joj nije maternji, kako prica na engleskom vise nego na srpskom verovatno raspolaze nesto skromnijim vokabularom i na maternjem jeziku.
U svakom slucaju bice uzbudlivo ;) , a i nije tu da drzi govore nego da igra tenis i priredi nam nova uzbudjenja kao sto je i obecala :rolleyes:
  • 0

#43 vukotaman

vukotaman
  • Members
  • 2,251 posts

Posted 23 May 2008 - 07:48

A ko je napada? :huh: :rolleyes:
  • 0

#44 Uma

Uma
  • Banned
  • 3,320 posts

Posted 23 May 2008 - 15:40

A ko je napada? :) :rolleyes:

Ma ne napada je niko, nego dugo citam komentare na b92, ljudi se samo prepucavaju oko toga koja je bolja Ana ili Jelena ( ne samo kao igracica, nego se komentarise sta je koja obukla i sl.), ali bez argumenata, fanovi jedne napadaju drugu i sve je gore i gore, narocito pred RG :huh: .
Smucilo mi se tamo i zato sam i dosla na forum, ovde su ljudi opusteniji, koliko vidim nema prozivki, podbadanja, omalovazavanja ( tenisera i teniserki i medjusobnog), a imam utisak da forumasi vise znaju o tenisu od "komentatora"
pozdrav ;)
  • 0

#45 2103 G

2103 G
  • Members
  • 62 posts

Posted 23 May 2008 - 21:23

Ma ne napada je niko, nego dugo citam komentare na b92, ljudi se samo prepucavaju oko toga koja je bolja Ana ili Jelena ( ne samo kao igracica, nego se komentarise sta je koja obukla i sl.), ali bez argumenata, fanovi jedne napadaju drugu i sve je gore i gore, narocito pred RG :huh: .
Smucilo mi se tamo i zato sam i dosla na forum, ovde su ljudi opusteniji, koliko vidim nema prozivki, podbadanja, omalovazavanja ( tenisera i teniserki i medjusobnog), a imam utisak da forumasi vise znaju o tenisu od "komentatora"
pozdrav :)

Pred svaki GS nastaje "klanje" izmedju fanova nasih teniserki, a kad ne zadovolje njihove apetite, nastupa zatisje, udruze se ponekad kada napadaju Tijanica sto ne prenosi njihove meceve i to je sve...Pitam se sta ce biti kad jedna od njih dve osvoji neki GS :rolleyes:
  • 0