Jump to content


Photo

Kako zamišljate forumaše?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
221 replies to this topic

#16 John Finn's Wife

John Finn's Wife
  • Members
  • 3,242 posts

Posted 16 March 2008 - 17:07

ni blizu, al' moze i mnogo gore :huh:

pa šta je tu loše :rolleyes:

#17 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 16 March 2008 - 17:21

Ja uopste ne zamisljam kako fizicki izgledaju forumasi. Ali imam neku sliku toga kakav su tipus po nacinu.

#18 Sheridan

Sheridan
  • Members
  • 3,357 posts

Posted 16 March 2008 - 20:51

pa šta je tu loše :rolleyes:


to sam i mislio, moglo je da bude nesto lose, ovako je sasvim ok :huh: (samo sorry, nisam plav)

#19 BeatrisDal

BeatrisDal
  • Banned
  • 5,317 posts

Posted 16 March 2008 - 21:01

Ja uopste ne zamisljam kako fizicki izgledaju forumasi. Ali imam neku sliku toga kakav su tipus po nacinu.


i ja isto uopste ne zamisljam, a mogu misliti kako ih zamislja arlekino kad mu oponiraju. :huh: :) :rolleyes: besmisleno je pokusavati stvoriti predstavu o fizickom izgledu na osnovu upisa na forumu- bar mislim. samo opste karakteristike je moguce videti. mislim da mozes na osnovu nekih naznaka da procenis da li je neko privlacan ili nije, na primer, a i to samo kod nekih. al zato steknes super uvid u dusu forumasa ;)

Edited by BeatrisDal, 16 March 2008 - 23:38.


#20 Madam_Secretary

Madam_Secretary
  • Members
  • 563 posts

Posted 16 March 2008 - 21:46

Dok čitate postove drugih diskutanata, imate li neku viziju na šta liče dok pišu?


mene ne interesuje kako izgledaju korisnici ovog foruma. why should i bother?? anyway, moram reci da rado citam kinika, vinsku ( nadam se da ce se brzo vratiti :huh: ), lorenza, magripa, andurila, kastor-a, henry-ja, jednog crnogorca - ne secam se njegovog nika :rolleyes: ... etc.

toliko za sad.

#21 Cro-boy

Cro-boy
  • Members
  • 4,466 posts

Posted 16 March 2008 - 23:13

besmisleno je pokusavati stvoriti predstavu o fizickom izgledu na osnovu upisa na forumu-


mene ne interesuje kako izgledaju korisnici ovog foruma. why should i bother??



dajte ljudovi, ovo je zabavan topik (we're never gonna survive unless, we get a little crazy)

podijelite s nama svoje fantazije o forumasima. svi ih imamo, samo se neki ne usudjuju govoriti o tome :rolleyes:


ne radi se ovdje o tome da neko dok sjedi i cita necije postove namjerno pokusava dokuciti kako ta osoba izgleda, nego vam se to s nekim forumasima jednostavno desi. Isto kao sto, dok slusate radio, padne vam pred oci predodzba o tome kako voditelj(ica) izgleda. Negdje nam asocijaciju da avatar, negdje nick, negdje nesto napisano od strane forumasa... a cak i kad se namjerno pokusava zamislit neciji lik, sta ima lose u tome?



evo, ja sam siguran da Beatris ima do ramena dugu kovrcavu kosu i da nosi francuske kape i skotske minice, a Madam secretary podsjeca na elizabeth hurley

Edited by Cro-boy, 16 March 2008 - 23:44.


#22 BeatrisDal

BeatrisDal
  • Banned
  • 5,317 posts

Posted 16 March 2008 - 23:20

evo, ja sam siguran da Beatris ima do ramena dugu kovrcavu kosu i da nosi francuske kape i skotske minice, a Madam secretary podsjeca na elizabeth hurley

sviram i u gajde...
:rolleyes:

ja pojma nemam kako ti izgledas, ali onaj avatar koji su ovde postavili je ostavio utisak :huh:

#23 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 16 March 2008 - 23:44

ja kontam da su svi ruzni, a Kinik je kobasichar.

#24 Homo unius ideae

Homo unius ideae
  • Members
  • 1,248 posts

Posted 16 March 2008 - 23:46

dajte ljudovi, ovo je zabavan topik. opustite se, niko vam nece nista :huh:

ne radi se ovdje o tome da neko dok sjedi i cita necije postove namjerno pokusava dokuciti kako ta osoba izgleda, nego vam se to s nekim forumasima jednostavno desi. Isto kao sto, dok slusate radio, padne vam pred oci predodzba o tome kako voditelj(ica) izgleda. Negdje nam asocijaciju da avatar, negdje nick, negdje nesto napisano od strane forumasa...



evo, ja sam siguran da Beatris ima do ramena dugu kovrcavu kosu i da nosi francuske kape i skotske minice, a Madam secretary podsjeca na elizabeth hurley


Ma ovo je krasno, dopada mi se ideja, nisam do sada puno razmisljala o fizici i estetici onih sa kojima dolazim u etarski kontakt, a uz zabavu koju nudis, moze se krasno ogovarati bez kazne, jer samo se pretpostavlja, nista ne tvrdi :)

Nego, sto ti sve forumasice vidis sa deholteima, mini suknjama, pegicama.... :rolleyes:

#25 sta dalje

sta dalje
  • Members
  • 1,987 posts

Posted 16 March 2008 - 23:56

(samo sorry, nisam plav)


:rolleyes:
definitvno ostavljas utisak plavog.

#26 Cro-boy

Cro-boy
  • Members
  • 4,466 posts

Posted 16 March 2008 - 23:58

Nego, sto ti sve forumasice vidis sa deholteima, mini suknjama, pegicama.... :huh:



pusti... dokon um je djavolje igraliste (a i masta, rekao bih) :rolleyes:

Edited by Cro-boy, 16 March 2008 - 23:58.


#27 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 17 March 2008 - 00:04

Eto ja cro-boya zamisljam kao tipa koji nosi sajkacu na Jelacic platz-u samo da bi susjedima isao na nerve.

#28 Cro-boy

Cro-boy
  • Members
  • 4,466 posts

Posted 17 March 2008 - 00:18

ja kontam da su svi ruzni, a Kinik je kobasichar.


(za nas iz dijaspore) :huh:

"kobasicar" - jel to karakterna osobina, a ako da, onda koja?


Eto ja cro-boya zamisljam kao tipa koji nosi sajkacu na Jelacic platz-u samo da bi susjedima isao na nerve.


ma da. i onda s letovcima3 zaigram kolo :rolleyes:

#29 maski

maski
  • Members
  • 1,296 posts

Posted 17 March 2008 - 00:34

ne smem da zamishljam. opekla sam se dvaput i od tada se ne bavim tom sportskom disciplinom.

nekada davno kupovala sam vreme samo zbog teofila pancica....gledala sam na njegove textove ovako:

Posted Image

..... bio je za mene vrhunska faca i stalno sam smarala mog druga chokicu (fotoreportera) da me upozna s njim..... tako je bilo i za lunu lu samo bez zadivljenih ochiju.... uvek mi je govorio (chokica) "nemoj, razocharachesh se" ....

.... i onda sam ga videla jednom u gradu. neko mi ga je pokazao i rekao - to je teofil...... moj svet se srushio......znam da je glupo, al shta chu kad je tako.

ako sluchajno teofil ovo prochita neka mi oprosti. potpuni respect za njegovo delo..... ali nikad vishe nisam prochitala nijedan text.

shto se lune tiche i dalje mi je nepojmljiva ta transformacija. kako genijalan kolumnista a kako tupav tv lik.

weggu sam videla na slikama iz photobucketa. poklapaju mi se slika i ton. thank god. :rolleyes:

#30 zagor

zagor
  • Members
  • 6,113 posts

Posted 17 March 2008 - 00:39

Dajem vam metar dana da cete ovaj topik pretvoriti u u perspic...