Jump to content


Photo
- - - - -

Mixed martial arts & Kickboxing


  • Please log in to reply
4766 replies to this topic

#3106 PG13

PG13
  • Members
  • 681 posts

Posted 21 January 2018 - 09:34

Stipe školski... crni još puno treba šamara dobiti dok ne dođe na tu razinu...


  • 0

#3107 Hamilton

Hamilton
  • Members
  • 7,473 posts

Posted 21 January 2018 - 10:58

Kakvo skolovanje od strane DC-a i Stipe.
  • 0

#3108 Dobar Los Milos

Dobar Los Milos
  • Members
  • 9,213 posts

Posted 21 January 2018 - 14:00

Obecavajuca karta i onda takav smor. Pih.
  • 0

#3109 askeladden

askeladden
  • Members
  • 240 posts

Posted 21 January 2018 - 16:31

Ngonu je bio natecen od rehidriranja,da nije mogao ni nogu da podigne.Ne razumem sta mu je to trebalo,onolika masa plus voda?Stipe ga je par puta solidno zategao preko lica i na preski se nista ne vidi na Ngonu.Licio mi je na Bob Sep minimi.
  • 0

#3110 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 21 January 2018 - 18:59

Sjajna post fight konferencija Ngannoua, iako ne briljira sa engleskim jezikom, sve je rekao on spot.

Već sad je svestan grešaka i mislim da će da napreduje u svojim nedostacima.


  • 1

#3111 peja™

peja™
  • Members
  • 25,889 posts

Posted 22 January 2018 - 10:30

naporan fajt za gledanje i verovatno je kod kezual fanova ubio cenu obojici boraca

 

kamerunca tesko da sam mogao opisati tacnije od "Brett Rogers sa trbusnjacima" ... sve na snagu, tehnika 0, a u prvih par UFC nastupa se vec videlo da je u parteru riba na suvom. znao sam da sampion ima 'bradu' da prodje kroz nekoliko bombi i zatvori distancu, ali i cenio kako ce tu trebati vise od solidnog rvanja da se zavrsi posao

oko Miocica - on sigurno ne izbegava protivnike, ali cinjenica je da, kao u svoje vreme mladji Klitschko, vlada u tankoj konkurenciji

Spoiler

i dalje ostajem pri tvrdnji da bi u zlatno vreme teskasa bio negde za zacelju top10

 

 

DC odradio posao protiv nedoraslog protivnika, ali delovao mi je malko 'off'. performans od subote ne bio bio dovoljan za Gustafssona

 

 

 

Licio mi je na Bob Sep minimi.

 

prime Sapp, planina misica i steroida od isklesanih 170-190kg, je opusteno imao duplo bolji kardio


Edited by peja™, 22 January 2018 - 10:36.

  • 0

#3112 peja™

peja™
  • Members
  • 25,889 posts

Posted 22 January 2018 - 10:38

Lima vs MacDonald ne spada u red spektakularnih, ali definitivno najbolja borba citavog vikenda

 

http://fullmmavideos...ll-fight-video/


Edited by peja™, 22 January 2018 - 10:39.

  • 0

#3113 Senn

Senn
  • Members
  • 213 posts

Posted 22 January 2018 - 14:21

... kod kezual fanova ...

Šta su "kezual fanovi"? Malo, malo - pa ih spominješ.


  • 0

#3114 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 22 January 2018 - 17:37

E jbg sad, začelje top10...
Dobar je Stipe, iako se slažem da je teška kategorija žasu težak. Verovatno i najgora divizija trenutno.

Defo, da je iole ozbiljnija kategorija ne bi imao ovaj niz.


Mislim da bi Bones i DC mogli do pojasa i u teškoj. 
Pogotovo Bones.


Edited by Booker Buckets, 22 January 2018 - 17:38.

  • 0

#3115 peja™

peja™
  • Members
  • 25,889 posts

Posted 22 January 2018 - 18:22

Šta su "kezual fanovi"? Malo, malo - pa ih spominješ.

 

svaki sport ima tu povremenu publiku. sto veci sport i njihov % u ukupnoj brojnosti je visi

 

konkretno za mma, govorimo o onima koji gledaju iskljucivo UFC, pa cak i tu samo velike priredbe/ hype-ovane borce. poceli su da pristizu '05 sa TUF rijalitijem, zatim Lesnar, pa Ronda, naravno i McGregor bandwagon. u ppv modelu, put kojim ce sport ici dosta zavisi od njihovog 'ukusa'/ razumevanja materije. a UFC se, narocito u poslednjih 2god, pretvorio u WWE sa obezvredjenim pojasevima i nelogicnim uparivanjima


Edited by peja™, 22 January 2018 - 18:45.

  • 1

#3116 peja™

peja™
  • Members
  • 25,889 posts

Posted 22 January 2018 - 18:43

E jbg sad, začelje top10...

 

04-06

PRIDE - trijumvirat Fedor/ Minotauro/ Mirko + Kharitonov, Barnett, Aleks E

UFC - Sylvia, Arlovski

svi u prajmu/apsolutnom prajmu karijera + jos barem toliko onih koji na dobro vece mogu da iznenade neke od nabrojanih

 

Mislim da bi Bones i DC mogli do pojasa i u teškoj. 
Pogotovo Bones.

 

IMO Miocic bi ga verovatno unakazio gore nego Gustafsson


  • 0

#3117 askeladden

askeladden
  • Members
  • 240 posts

Posted 23 January 2018 - 15:02

Werdum,Stipe,Cain bi istresli Jonesa.Osima ako im Bones ne bi iskopao oci,sto je za njega validna tehnika.Pogotovo verujem da bi mu Werdum verovatno slomio nesto,kao sto je Cainu nastemovao vrat.Njegov bjj je kao streptomicin za rvace koji vole da grade poziciju uz ogradu kao Jones.
Lima vs Rory je bila vrlo tehnicka borba.Lima ima strasan gard i tajming u stand up.Bas klinicki mec.
  • 0

#3118 peja™

peja™
  • Members
  • 25,889 posts

Posted 24 January 2018 - 18:35

svi ti sto se ubijaju skidajuci kilazu dobro znaju zasto su pobegli kategoriju ili dve nize. npr i Khabib bi izgledao dosta obicnije da je ne drugoj strani gorila tipa prime Matt Hughes

edit:

Lima vs Rory je bila vrlo tehnicka borba.Lima ima strasan gard i tajming u stand up.Bas klinicki mec.

 
tja ... bas je i izgubio borbu u gardu, sve vreme drzeci ga zatvorenim i cekajuci da ih sudija podigne
 

 

 

edit2:
tak sto je je dogovoren Tony vs Khabib fajt, i naravno...
 
Nate Diaz - Sick of sitting around waiting for you fuckers to do shit there's no excitement in this fight shit step your games up I'll see u around may,June. Sincerely The Real Champ

 

:lol:


Edited by peja™, 24 January 2018 - 18:41.

  • 1

#3119 LayupFromTheMidget

LayupFromTheMidget
  • Members
  • 12,850 posts

Posted 24 January 2018 - 19:35

Covek je gori i od KOnora. Ovaj je barem isao u ring da "boksuje" protiv Floyda... 


  • 0

#3120 Hamilton

Hamilton
  • Members
  • 7,473 posts

Posted 25 January 2018 - 08:24

Veci gladijator od Khabiba i Conora zajedno.
Vise kilometraze i zelje za dog fajtom od oboJice kad se skupe na gomilu.
Decko koji ne glumi, ne kenja da bi promovisao mec, kaze ti u facu otvoreno sta misli i cao.

Vise postujem takve persone (u ovom sportu) nego kojekakve ‘profesionalce’.
  • 0