Jump to content


Photo
- - - - -

Mixed martial arts & Kickboxing


  • Please log in to reply
4766 replies to this topic

#2746 YUNG GOD

YUNG GOD
  • Members
  • 23,654 posts

Posted 23 August 2017 - 01:50

Kakav retard  :ajme:

 

Borice se sa Lesnarom ali u WWE :D


Edited by The Notorious, 23 August 2017 - 01:52.

  • 0

#2747 threepwood

threepwood
  • Members
  • 12,792 posts

Posted 23 August 2017 - 02:15

Kakav tupadzija


  • 0

#2748 LayupFromTheMidget

LayupFromTheMidget
  • Members
  • 12,850 posts

Posted 23 August 2017 - 02:17

Wrestlemania ceka... 

E moj Jones.. Doduse ko zna mozda je i sam bio svestan pa je posle one borbe odmah trazio novu tezgu, a ovde moze da uzme $$$.. I Ronda ce verovatno u WWE..


Edited by Hideo, 23 August 2017 - 02:17.

  • 0

#2749 peja™

peja™
  • Members
  • 25,889 posts

Posted 23 August 2017 - 05:09

:lol+: :hail: :hail: :hail:

 

 

edit:

According to TMZ, which was first to report news of the failed test, Jones tested positive for the anabolic steroid Turinabol.

 

kljucni steroid u doping-programu istocne nemacke...

 

https://supplementsw...oids/turinabol/

 

lakse skidanje kilaze, uvecanje mase bez dodatnog stresa za zglobove i ligamente, te problemi vezani za testosteron i estrogen. vrlo moguce da je Jones vec duze vreme (i) na tom sranju...

 

 

edit2:

kazna za drugi prekrsaj je 4god, a cak i da se izvuce sa manje nece biti ispod 2

u teoriji, UFC moze da ponisti ugovor i tako mu za vreme trajanja kazne omoguci nastupanje u inostranstvu, van USADA ingerencije. ali to se sigurno nece desiti


Edited by peja™, 23 August 2017 - 05:36.

  • 0

#2750 askeladden

askeladden
  • Members
  • 240 posts

Posted 23 August 2017 - 13:34

 Njemu stvarno treba psihijatar. I kazna na jedno 4 god .On je psihopata .


  • 1

#2751 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 24 August 2017 - 00:47

Navodno je uzeo steroide posle merenja, što totalno nema smisla. Nema šanse da je neko toliko glup, tj on zna kako to deluje. Ništa mu ne služe steroidi dan, 2 pred meč. Potrebno je više nedelja da se to uzima da bi imalo impact na telo i da mu pomogne...

Ako je set up, onda svim silama protiv Conora navijam. Ne žele da dozvole da iko bude veće zvezda od njega, pogotovo u ovom trenutku...
Još Dana nosi majicu "team McGregor" dok se smeška i potvrdjuje da je pozitivan i da je ovo kraj njegove karijere.
U fazonu "ja sam odlučio da mi ne treba, shvatili su ljudi da je Conor joke borac u odnosu na njega, vreme je da ga ugasim, sad mora da se namlate pare oko celog ovog haosa"



 


Edited by Nigel Hayes, 24 August 2017 - 00:57.

  • 0

#2752 askeladden

askeladden
  • Members
  • 240 posts

Posted 24 August 2017 - 06:47

Lepo stoji na Wiki o Turabolinu da je namenjen ocuvanju mase za vreme weightcut.Uzima se u malim dozama u dugim ciklusima.Verovatno je Jonesu posle konjskih kolicina od ranije ovo izgledalo kao nista,i da ce uspeti da se ocisti.
Verujem da je to razlog zasto se Conor nece vratiti na 145.Strozija kontrola.Nije on sedeo na Islandu dzabe,vec se cistio.
  • 0

#2753 peja™

peja™
  • Members
  • 25,889 posts

Posted 24 August 2017 - 06:57

Navodno je uzeo steroide posle merenja, što totalno nema smisla. Nema šanse da je neko toliko glup, tj on zna kako to deluje. Ništa mu ne služe steroidi dan, 2 pred meč. Potrebno je više nedelja da se to uzima da bi imalo impact na telo i da mu pomogne...

 

to sto si prepricao je 'opravdanje' lika iz Jonesovog trening-kampa. da se zapitas otkuda mu toliko detaljno znanje na temu steroida - zna koji su jeftini, koji za oralnu upotrebu, koliko vremena im treba da profunkcionisu

 

Ako je set up, onda svim silama protiv Conora navijam. Ne žele da dozvole da iko bude veće zvezda od njega, pogotovo u ovom trenutku...

 

jedina konkurencija ircu za status mejnstrim zvezde u sjedinjenim drzavama su (bili) Brock i Ronda. Jon nikada nije kliknuo sa sirokim masama da se priblizi tom nivou, pa kao zvezda bljesne tek u situacijama kada nesto ozbiljno zasere - eto, na dan je zasenio McGregora po cenu da sebe ponovo upuca u nogu...

 

drugo, bas me zanima gde to konkretno vidis korist za promociju da ga sjebe?


Edited by peja™, 24 August 2017 - 07:01.

  • 0

#2754 peja™

peja™
  • Members
  • 25,889 posts

Posted 24 August 2017 - 07:02

uzgred, turinabol objasnjava i 'cudan' testosteron/epitestosteron odnos kada se januara 2015. provukao bez kazne...

 

 

edit:

a pre par dana je JDS bio pozitivan na dijaretik koji se koristi i za maskiranje steroida :yawn:

 

nate-diaz-not-surprised-everybody-is-on-


Edited by peja™, 24 August 2017 - 07:04.

  • 0

#2755 nemanjau5

nemanjau5
  • Members
  • 1,292 posts

Posted 26 August 2017 - 01:29

proslo i mjerenje
na 153 je conor, 149 je floyd

i kakva dva klovna su haha, ne mogu da se otmem utisku. simpaticno je, i postujem razlog i dalje se smijem


Edited by nemanjau5, 26 August 2017 - 01:55.

  • 0

#2756 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 26 August 2017 - 04:26

 

jedina konkurencija ircu za status mejnstrim zvezde u sjedinjenim drzavama su (bili) Brock i Ronda. Jon nikada nije kliknuo sa sirokim masama da se priblizi tom nivou, pa kao zvezda bljesne tek u situacijama kada nesto ozbiljno zasere - eto, na dan je zasenio McGregora po cenu da sebe ponovo upuca u nogu...

 

drugo, bas me zanima gde to konkretno vidis korist za promociju da ga sjebe?

Mislim da oni u ovom momentu ne mogu baš njega da kontrolišu šta hoće da izjavi, i koliko bi pumpao hajp oko tog meča sa Lesnarom. i Jon je, nakon ove pobede, baš bio u situaciji da galami o tom meču sa Lesnarom, a to im nije trebalo u jeku cele ove priče sa Konorom i Flojdom.
Ne bih se iznenadio da nekih 10,15 dana posle meča se ispostavi da prvi rezultati testa nisu tačni.

Prosto je hilarious da Dana White sve to priča sa smeškom, totalno opušteno, noseći majicu "Team McGregor".
U svakom slučaju sam očekivao da je popizdeo, da odreaguje drastično, samo ne ovako opušteno.
Ili zna da od suspenzije neće biti ništa ili je oslobodio prostor za svoju zlatnu koku pa je relaksiran.

Inače nije baš tačno da Jon nema status kod publike. Visio sam na tviteru nakon meča DC-JJ... tviter je eksplodirao, a dominirali su tvitovi "GOAT, najbolji mma borac ikada, pravi šampion" a bilo je i onih u fazonu "Bravo za Conora, ali Jon je najtalentovaniji i najspektakularniji borac"

Jednostavno ne želiš da iko na bilo koji način osvaja prostor tvoj zlatne koke koja će mu doneti od ovog meča Conora verovatno više nego što mu regular UFC šampioni donesu za celu karijeru. Pritom utabava put da se tek u budućnosti prave pare od Konora jer znaš, on je veliki šampion, a ne dopinguje se.

Pratiš mma i borilačke veštine, znaš sam da borci mogu da imaju problematično ponašanje ali najbolji borci, borci generacije, ne mogu a da ne budu barem malo inteligentni. Ne mozes godinama da se razviješ u dobrog borca ako nemaš kogntivine sposobnosti, moć razmišljaja u oktagonu, teretani, svakodnevno na treninzima u analizi protivnika. Pritom je svojom borbom, ne toliko ponašanjem pokazao da nije totalno neineligentan lik.
Ovo što se desilo, ovo je mogla samo najgluplja i najneinteligentnija osoba da uradi. Praviš comeback posle drogiranja i nekog dopingovanja, sve oči su uprte u tebe, znaš da je procedura da te testiraju. Pogotovo znaš da će više da te provere ako si pravio sranja prethodno. I šta, ti svesno uzmeš neki steroid??
Ma daj... to neka prodaju nekom drugom.

Sad ova nova izjava Dana-e White-a, mi je još uverljivija da tu nešto smrdi. I ovo da rezultati nisu greška, kako mozes to da tvrdis, kad se to proverava kazes "Videcmo, provericemo ponovo".
Još onaj deo kad kaze "Njemu to nije potrebno kao borcu", a sve kao da priča o tiketu koji je pao za 1200 dinara...
Sve mi to deluje kao da pokušava da stvori neku vrsta terena da on nije protiv njega.

Dugo se znalo da Dana i Jon i kad nisu bili u svadji da nikad nisu bili ortaci kao što su on i Conor, tj nisu medjusobno marionete. Jon, kakav god da je lik, ima taj svoj bad ass ponos i nije upao u tu mašineriju da se šetka po svetu radeći 69 sa Dana-om...


  • 0

#2757 peja™

peja™
  • Members
  • 25,889 posts

Posted 26 August 2017 - 19:19

stvar je jednostavna - UFC ima nove vlasnike kojiima je prioritet da nadoknade 4.2milijarde, koliko su platili promociju. otuda i sva prica o superborbama, mesta izazivaca dobijena preko reda zbog popularnosti, kocenje kategorija, sampion protiv sampiona...

suspenzijom Jonesa ne samo sto gube sampiona na cijoj kontraverznosti mogu da zarade, vec je sad i DC 'ostecena roba'

 

Inače nije baš tačno da Jon nema status kod publike. Visio sam na tviteru nakon meča DC-JJ... tviter je eksplodirao, a dominirali su tvitovi "GOAT, najbolji mma borac ikada, pravi šampion" a bilo je i onih u fazonu "Bravo za Conora, ali Jon je najtalentovaniji i najspektakularniji borac"

 
https://trends.googl...egor,/m/04gj_7y

https://trends.googl...egor,/m/04gj_7y


Edited by peja™, 26 August 2017 - 19:28.

  • 0

#2758 nemanjau5

nemanjau5
  • Members
  • 1,292 posts

Posted 26 August 2017 - 21:05

ostavite neki stream za nas sportklubless
  • 0

#2759 LayupFromTheMidget

LayupFromTheMidget
  • Members
  • 12,850 posts

Posted 27 August 2017 - 20:24

Inace juce su zvanicno objavili mec : Bisping vs Gsp ufc217. 


  • 0

#2760 askeladden

askeladden
  • Members
  • 240 posts

Posted 14 September 2017 - 16:55

Gotovo sa Jonsom.Oduzeta titula i madam se dugoj kazni.
  • 0