Jump to content


Photo

Bojana Lekic- Karic


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
187 replies to this topic

#181 orso

orso
  • Members
  • 790 posts

Posted 27 May 2001 - 23:16

Jovana:

On pravu svoju privatnu produkciju tako da ce ici i dalje ali na drugi nacin. Ostace Pescanik

Ko je on? Valjda ona, pretpostavljam. Dobro je, bar će Peščanik ostati, već sam pomislio da je alles kaputt.:smile:

#182 Jovana

Jovana
  • Members
  • 694 posts

Posted 27 May 2001 - 23:34

ULTRA:
Zapazite detalj da se potamanila manje vise cela produkcija Studija B i prenela na privatne produkcije. Logika ovog trenda je u sledecem: Ljudi nece da rade za male plate vec da se slepuju na fondove i prodaju svoje programe maticnim programima sa kojih poticu. Hm Hm...

I ne samo to, nego ce na kraju balade produkcijska grupa Mreza i da postane vlasnik Studija B.

#183 orso

orso
  • Members
  • 790 posts

Posted 27 May 2001 - 23:42

Jovana:

I ne samo to, nego ce na kraju balade produkcijska grupa Mreza i da postane vlasnik Studija B.

To mi baš ne deluje bogznakako realno; čisto sumnjam da imaju tolike pare. Ili možda ti znaš nešto što mi ne znamo? :wink:

#184 Jovana

Jovana
  • Members
  • 694 posts

Posted 27 May 2001 - 23:57

orso:

Jovana:

I ne samo to, nego ce na kraju balade produkcijska grupa Mreza i da postane vlasnik Studija B.

To mi baš ne deluje bogznakako realno; čisto sumnjam da imaju tolike pare. Ili možda ti znaš nešto što mi ne znamo? :wink:

Koliko moze da vredi Studio B? Zastarela oprema, prostor u zakupu, 70 % zaposlenih su visak, a od onih 30 % jedva nekoliko njih ume da pravi program. Jos kada Tadic kaze da frekvencija ne moze da bude predmet prodaje, oni ce moliti Ostojica da ih preuzme. Jedini kvalitetan program na Studiju B je ono sto pravi Mreza.
A stvarno se i prica da ce Mreza, Vin i Beta da ih preuzmu.

#185 ULTRA

ULTRA
  • Members
  • 351 posts

Posted 29 May 2001 - 00:38

Prevrnu se Dusko Radovic u grobu. Ceo Tv Studio B ima dve kamere koje su pokvarene i novi direktor ne zeli da ih popravlja. Koji ce mu kad je u dilu sa drugim produkcijama.
Mandril koji je godinama bio sef marketinga iste ustanove nije dozvoljavao uplatu reklame bez licne provizije.
Gde god se okrenes samo pljackasi. Pitam se samo kome sve to treba. Verovatno samo njima. A poresk obveznici neka finansiraju njihovu kradju. Odakle li se kloniraju ovakve gulikoze. Ponekad imam utisak da treba da zaboravim pola svog zivota i da bi mi bilo mnogo lakse.

#186 Henry Chinaski

Henry Chinaski
  • Members
  • 19,241 posts

Posted 29 May 2001 - 00:48

Da znas da si u pravu i da bi ti bilo lakse. K'o sto rece Lu Rid u filmu "Modri u licu" : "ja se nicega pre tridesete godine ni ne secam"

#187 condor

condor
  • Banned
  • 4,809 posts

Posted 29 May 2001 - 19:47

Ej, Ultra, koju polovinu bi da zaboravis? :smile:

#188 ULTRA

ULTRA
  • Members
  • 351 posts

Posted 30 May 2001 - 09:00

2Condorakis
Onu polovinu koja me boli kada je se setim. Ponekad mi se cini da bi mi bil lakse da se toga ne secam.
Ovako kada b92 ne moze da dobije frekvenciju za TV pa se saltuje na Studio B, znaci da niko ko ima jezik nece postojati. To je novi oblik cenzure koji se uvodi u nas zivot. Predpostavljam da ce sada da se sete da su potekli iz Omladinske Organizacije, koja je pra osnivac b92, pa ce se zvati Omladinska TV b29 pustati priloge o Velikim Herojima naseg naroda.
UFFF!