Jump to content


Photo
- - - - -

Jelena Janković


  • Please log in to reply
1595 replies to this topic

#1 DEJO.28

DEJO.28
  • Members
  • 71 posts

Posted 03 March 2008 - 13:36

Ne znam za vas, ali ja obožavam Jecu, za mene je ona #1, ali ne što je naša već što je jedna od najborbenijih osoba koje znam!!! Mislim da njome treba da se ponosi cela Srbija, bez obzira na one koji je ne vole!!! Molio bih moderatore da ne tolerišu vređanje i ponižavanje, neka ovo bude zvanični Jecin kutak na ovom sajtu!!!

POZZZ SVIM FANOVIMA CARICE, JJ RAZBIJAČICE!!!


Posted Image


  • 1

#2 pera1788

pera1788
  • Members
  • 19 posts

Posted 03 March 2008 - 14:06

jeca je carica, i ja je kao i mnogi drugi apsolutno obozavam. radi nje sam u stanju da ustanem kada god treba samo da bih je gledao kako igra. moram da priznam da ima oscilacije, ali mislim da je ona toga svesna i da ce to popraviti samo sto sat ide tik tak tiktak.
Nadam se da ce popraviti renking u dogledno vreme.
JECO SVE NAJBOLJE!!!!!
  • 0

#3 novosadjance

novosadjance
  • Members
  • 1,645 posts

Posted 03 March 2008 - 18:48

Ako Ana i Nole imaju svoje teme red je i da Jelena dobije jednu. Mozda nije najbolja teniserka na svetu, mozda joj svaka izjava nije na svom mestu, ima tragican stil oblacenja, ali je stvarno autentican lik u zenskom tenisu, ne samo zato sto joj mecevi mogu biti i losi i dobri, ali nikad dosadni... Koliko je samo puta izgledalo da ce da izdahne na terenu, a ona vec za dva dana na novom turniru na drugom kontinentu, prvo ce se izgalamiti na klince koji dodaju loptice, a onda ce se zezati sa njima.

Borbena...

Posted Image

voli tenis...

Posted Image

ali i da pozira (cak i kad joj nije lako)...

Posted Image

i uvek nasmejana (cak i u nezgodnim situacijama).

Posted Image

Jeca faca.

Edited by novosadjance, 03 March 2008 - 18:50.

  • 0

#4 ivana23

ivana23
  • Members
  • 4,897 posts

Posted 03 March 2008 - 19:11

Jelena u Indiji

Posted Image
  • 0

#5 moke

moke
  • Members
  • 2,958 posts

Posted 03 March 2008 - 19:17

Ne znam za vas, ali ja obožavam Jecu, za mene je ona #1, ali ne što je naša već što je jedna od najborbenijih osoba koje znam!!! Mislim da njome treba da se ponosi cela Srbija, bez obzira na one koji je ne vole!!! Molio bih moderatore da ne tolerišu vređanje i ponižavanje, neka ovo bude zvanični Jecin kutak na ovom sajtu!!!

POZZZ SVIM FANOVIMA CARICE, JJ RAZBIJAČICE!!!


Posted Image

pozdrav i tebi nemanja
  • 0

#6 djordja

djordja
  • Members
  • 8,095 posts

Posted 03 March 2008 - 19:44

Ja isto mnogoooooooooogo volim Jelenu, najvise zbog njene osebujne licnosti.
Naravno, ne znam je licno, ali odaje utisak osobe sa izrazitim integritetom. Za osobu od 23 godine, deluje i dosta zrelo.
Jeca je definitivno personality i iako pomalo luckasta, bas zbog toga mnogima, i ne samo njenim compatriotima, izuzetno draga.

I simpaticna je i kad gubi
Posted Image
  • 0

#7 ivana23

ivana23
  • Members
  • 4,897 posts

Posted 03 March 2008 - 20:17

Nemoj da je neko pao u nesvest..

Posted Image

Edited by ivana23, 04 March 2008 - 11:12.

  • 0

#8 M.S.25.

M.S.25.
  • Members
  • 16,255 posts

Posted 04 March 2008 - 11:01

Nemoj da je neko pao nesvest..

:rolleyes:

Možda ne zna da se oblači, možda nije najlepša, ali je po mom mišljenju ubedljivo najzgodnija teniserka :huh: .Pretpostavljam da bi joj na tome pozavidele mnoge žene iz šou biznisa (mada, tu je čudotvorni skalpel, je'l :) )...
Veoma ekstrovertna, očekujem niz skandala po završetku karijere. Željna medijske pažnje, dobro se s njom snalazi, zaista se ponaša kao zvezda.
A, sad, tenis- odlična teniserka, a pri tome i prava Amazonka...Taj stil "kamikaze" je ono što joj najviše zameram.U svemu drugom (ok, i u tome ;) ), ona je potpuno autentična pojava u našem i svetskom sportu.
Inače, radujem se njenoj izjavi da će smanjiti broj turnira kako bi se usredsredila na osvajanje GS-a :D Želim joj sreću...
  • 0

#9 ivana23

ivana23
  • Members
  • 4,897 posts

Posted 04 March 2008 - 11:10

Naravno, i ja volim Jecu. Ona slika mi se ucinila intrigantnom, pa sam i tekst prilagodila. Jeste smeker, vidi se da je drugarcina i sjajna osoba.
Cak sam se i na njene stislske ispade navikla, njoj to jednostavno stoji, mada ume da izabere i stvarno predivnu haljinu

Posted Image

Edited by ivana23, 04 March 2008 - 22:08.

  • 0

#10 Pareidolia

Pareidolia
  • Members
  • 998 posts

Posted 04 March 2008 - 18:49

Ne bih da budem wet blanket, ali cini mi se da se Jelena vise usredsredila na tu medijsku paznju (koja joj vise nego ocito prija) nego na usavrsavanje svoje igre. Kad bi se tome vise posvetila, postala bi prava sampionka, jer joj talenta i borbenosti ne nedostaje.
  • 0

#11 Anadion

Anadion
  • Members
  • 481 posts

Posted 05 March 2008 - 10:49

Ne bih da budem wet blanket, ali cini mi se da se Jelena vise usredsredila na tu medijsku paznju (koja joj vise nego ocito prija) nego na usavrsavanje svoje igre. Kad bi se tome vise posvetila, postala bi prava sampionka, jer joj talenta i borbenosti ne nedostaje.


Upravo tako. Cini se da JJ vise posvecuje paznju na kojim promocijama i foto sessionima ce se pojaviti nego sto se bavi kvalitetom igre. Kao teniserku je postujem i maximalno podrzavam, ali mi ta njena mega promocija izgleda groteskno s obzirom da devojka nije nimalo lepa (da ne kazem ruzna).
  • 0

#12 DEJO.28

DEJO.28
  • Members
  • 71 posts

Posted 05 March 2008 - 15:04

Upravo tako. Cini se da JJ vise posvecuje paznju na kojim promocijama i foto sessionima ce se pojaviti nego sto se bavi kvalitetom igre. Kao teniserku je postujem i maximalno podrzavam, ali mi ta njena mega promocija izgleda groteskno s obzirom da devojka nije nimalo lepa (da ne kazem ruzna).


Pa, ok je to, svako ima pravo da izrazi svoje mišljenje! Ja lično ljude ne cenim po izgledu, mada naravno da izgled ima značajan uticaj pri prvom susretu sa nekim, tj. da li ću sa nekim ostvariti kontakt!!! Što se Jece tiče, zašto da ne, kao da niko od nas ne bi iskoristio takvu priliku, ako bi mu se pružila!!! Tačno je i to da je JJ teniserka, ali i Šarapova se manekenisala, zadovoljila pa vidite kako sada igra!!! Iako obožavam jecu priznajem da ponekad ima čudan stil oblačenja, ali ako ona to voli i ako se to njoj sviđa, mi ostali nemamo nikakvo pravo da se u to mešamo!!! Možda nije najlepša, ali svakako nije ni najružnija, no svako ima svoj ukus i to je to!!! Što se forme tiče, opet ću kao primer uzeti Šarapovu, videli ste prošlogodišnju sezonu i kraj sezone 2007, tj. početak sezone 2008. Jeca, iako to odlično sakriva, malo teže se bori sa tolikom popularnošću i isuviše razmišlja o tome da li će opravdati očekivanja, pa mu moda dože kao izduvni ventil :rolleyes:


Evo primera:

Smešan i čudan stil (ova haljina me podseća na one iz crtaća tipa uspavana lepotica, pepeljuga itd.):

Posted Image

...

Posted Image


  • 0

#13 DEJO.28

DEJO.28
  • Members
  • 71 posts

Posted 09 March 2008 - 19:22

Jeca humanitarac hehehe!!!

SAOPŠTENJE
  • 0

#14 DEJO.28

DEJO.28
  • Members
  • 71 posts

Posted 10 March 2008 - 13:46

POHOD NA VRH

Jankovićeva angažuje stalnog trenera!

Četvrta teniserka sveta Jelena Janković odlučila je da krene u potragu za novim trenerom, sa kojim će konstantno raditi i koji će na svakom turniru biti uz nju. Jelena do sada nije imala stalnog trenera i na turnire je putovala sa majkom Snežanom.

- Želim vrhunskog stručnjaka koji će mi pomoći da napredujem i da postanem prva teniserka sveta. To ne može biti bilo ko, već samo trener koji će iskoristiti moj potencijal do kraja i podići moju igru na viši nivo – rekla je naša teniserka. Ona je prošle sezone povremeno radila sa čuvenim Špancem Emilijom Sančezom, koji je pored nje trenirao još nekolicinu igrača.

Jelena je jedna od retkih igračica u vrhu koja nije imala zvučno trenersko ime iza sebe.

- Prošle godine dospela sam na treće mesto VTA liste, samo sa povremenim trenerom i sparing partnerom. Mislim da je to maksimum sa takvim načinom rada. Ipak, vrlo je teško naći pravu osobu za taj posao, pošo su svi vrhunski treneri već zauzeti radom sa ostalim teniserkama. Ja i moja menadžerska agencija “Oktagon” dajemo sve od sebe da nađemo pravu osobu – istakla je naša teniska zvezda.

www.sport.novosti.co.yu

Posted Image


  • 0

#15 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 10 March 2008 - 13:55

Konors je od pre nekoliko dana slobodan :rolleyes:
A Riddicku ( pardon Roddicku ) je koristio.
  • 0