Jump to content


Photo

Izrazite svoja osecanja


  • Please log in to reply
772 replies to this topic

#751 Kafu

Kafu
  • Members
  • 15 posts

Posted 24 October 2017 - 20:01

Išao bi spavat a samo se vrtim u krevetu... Živčan.. 


  • 0

#752 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 25 October 2017 - 05:41

Ja se sjetim žiže, rotterdamskog i vilhelmine ...rotterdamski se vratio iz berbe, villy sije neke imigrantske štorije, a mislim da mi je bararracuda objašnjavao ovo za slike... :ajme:

 

To je bilo davno i sjećam se da smo se tad prilično svađali ali da me ubiješ nemam pojma zašto, vjerojatno zbog gluposti. Bila je loša atmosfera i znam da sam zbog toga i otišla. Nešto mi se ne da kopati po arhivi, niti mi se "vraća" u te dane. Sjećam se uglavnom dobrih stvari vezanih uz ovaj forum, ostalo me ne zanima a i omatorila sam pa nisam više sklona svađama i prepucavanjima kao nekad.  -_-  Takve stvari me danas samo užasno zamaraju. 


  • 0

#753 lokarda

lokarda
  • Members
  • 2,255 posts

Posted 25 October 2017 - 09:12

Ali to je insomnia...vjerovatno neka gvardija do 4 ujutro, nekad doma...odu dani...idu godine  :unsure: 


  • 0

#754 lokarda

lokarda
  • Members
  • 2,255 posts

Posted 26 October 2017 - 20:16

Inače došao sam ovdje nakon što sam dobio crveni na jednom forumu, bez ikakvog objašnjenja...a nama nema druge nego naći se na neutralnom terenu...na insomničare mislim.

Makedonija?

Bih...mmm

Rumunjska...eto to je blizu, ili bi na ostrvo  :wicked: 


  • 0

#755 lokarda

lokarda
  • Members
  • 2,255 posts

Posted 28 October 2017 - 06:10


  • 1

#756 /13/Ален Шмит/

/13/Ален Шмит/
  • Members
  • 4,593 posts

Posted 29 October 2017 - 23:56

Juce sam dosta nemirno spavao, u jednom momentu sam osetio blagu paralizu u sred sna a probudio me ''mokri san''. Secam se svakog momenta sna...

Sve je pocelo s najboljim prijateljima, usao sam kod jednog u kucu, popili smo kafu i otvorili smo pivo. Jedan se setio necega, naglo se okrenuo i rekao ''hocemo li gledati nicpor''. Ostali pa i ja smo pristali. Scene su bile uglavnom u kupatilu (totalno nebitno).
Tu se prekida san i nastavlja sa mojom kucom, kao trebam se spremati za posao i uvatiti sto pre autobus jer kasnim. Udjem u autobus, sretnem kolegu s posla i pocnemo pricati o raznim stvarima. Zavrsim pricu, okrenem se na drugu stranu i ugledam novine. Uzmem ih, krenem citati kad ono glavna sportska vest je da je preminuo poznati vozac F1 Daniel Rikjardo. Tu sam pretrnuo te sam osetio blagu paralizu. Nisam mogao pomeriti ruke i noge. To stanje nekako prodje i san se nastavi u autobusu. Posto vozac kasni na odrediste krene on zuriti, gazi pesake i automobile te se u jednom momentu zaustavlja jer je probio hladnjak.
Izadjem iz autobusa i krenem precicom na posao. Dok sam setao slucajno okrenem glavu nalevo i ugledam kamion s prikolicom i ljude koji istovaraju neke providne djakove od 10 kila. Priblizim se i vidim na dzaku natpis Voda s B2 vitaminom ali je sva zelatinasta ko puding.
Uzmem dzak i krenem jesti tu zele vodu, jedem je tako strastveno ko da nikad nisam nista jeo (a zapravo sam bio jako zedan od svega sto se desilo prethodno). U jednom momentu cujem kao neko stenjanje, otvorim oci i skontam da jedem butinu neke lepe devojke.
U tom trenu prosle su mi kroz misli one scene nicpor sto sam gledao na pocetku sna i zbog toga sam dobio "mokri san".

Kako god okrenem ne mogu skontati sta to sve znaci, nisam hteo nista pisati do sada jer sam se hteo uveriti da ce Rikjardo preziveti dan. Jujujuju, koji tripovi...
  • 1

#757 lokarda

lokarda
  • Members
  • 2,255 posts

Posted 30 October 2017 - 00:04

Ispričavam se naružio sam kulturnu baštinu Beograda, dogodine ću popraviti.  -_- 


  • 0

#758 /13/Ален Шмит/

/13/Ален Шмит/
  • Members
  • 4,593 posts

Posted 30 October 2017 - 21:22

Moram prestati gledati naucno fantasticne filmove u svemiru. Svaki me podseti koliko bi voleo biti astronaut, pa makar svaki dan pisao neke podatke s displeja do kraja zivota (jedan od primera). Osecam se ko kako bi mladi rekli pahuljica "snowlake" koja je rodjena samo da bude gore. Svemirske odiseje 2001 i 2010 te Interstelar gledam kao bibliju. Posle gledanja takvih filmova ubijem se u pojam i mogu razmisljati satima o nacinu zivota u svemirskoj letelici.

Nekako se uvek osecam ispraznjeno, ko da mi fali taj nacin zivota (a nikad ga nisam iskusio, mozda je pakleno i sl ali mene nije briga).

Cudna sam ti ja biljka XD zato je tu ova tema (gledajte na mene kao one pacijente sesija s pocetka filma Fight Club :D )

Edited by /13/Ален Шмит/, 30 October 2017 - 21:30.

  • 1

#759 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 30 October 2017 - 22:18

Alene manje duvaj, nećemo imati uskoro nikog da piše uvode za F1 trke... :lol+:


  • 1

#760 /13/Ален Шмит/

/13/Ален Шмит/
  • Members
  • 4,593 posts

Posted 30 October 2017 - 23:56

Yebayga, uhvacen sam :) Mada to vise radi viroza nego vutra XD

Citao sam negde da se traze volunteri za misiju kolonizacije Marsa, da imam uslova prijavio bi se.
  • 0

#761 lokarda

lokarda
  • Members
  • 2,255 posts

Posted 01 November 2017 - 16:35

ma samo popraviš sve zube i spreman si, to je bila brošura turističke agencije...


  • 0

#762 /13/Ален Шмит/

/13/Ален Шмит/
  • Members
  • 4,593 posts

Posted 01 November 2017 - 17:04

Kako kolega hoće da me se reši  :lol+: Popraviš zube i mrš u 3.14čke materine odavde  :rotflmao:


  • 0

#763 lokarda

lokarda
  • Members
  • 2,255 posts

Posted 01 November 2017 - 18:24

Hm, kolega...pa jesam plovio s jednim Šmitom a on je austrijaner, malo neobično za Srbina.


  • 0

#764 lokarda

lokarda
  • Members
  • 2,255 posts

Posted 09 November 2017 - 00:48

Zvuči poznato?

 

 

:huh: 


  • 0

#765 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 09 November 2017 - 18:36

Nedostaje mi rotterdamac. Pitam se ima li sanse da nam se javi?

 

Indirektno, da. Preko jedne (svima) drage osobe. :)

 

Ja se sjetim žiže, rotterdamskog i vilhelmine ...rotterdamski se vratio iz berbe, villy sije neke imigrantske štorije, a mislim da mi je bararracuda objašnjavao ovo za slike... :ajme:

 

Ima li što na panulu? Razočarah se, nema više nijedne fotke koju sam ovde stavio... no photo no cry. Ovih dana opet na more, zimsko ribanje, jedva čekam nazad u barku.  ^_^


Edited by barracuda, 09 November 2017 - 20:33.

  • 0