Jump to content


Photo
- - - - -

Insajder


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
845 replies to this topic

#826 Artur Dent

Artur Dent
  • Members
  • 8,603 posts

Posted 16 October 2012 - 09:02

U emisiju ide samo ono sto moze da se dokaze, i samo ono sto moze da se odbrani na sudu.

#827 Dzep

Dzep
  • Members
  • 6,006 posts

Posted 16 October 2012 - 09:38

Oprosti, ali nisam baš siguran u to (za sada, ali sačekaću da se serijal završi pa ću dati komentar)

#828 Artur Dent

Artur Dent
  • Members
  • 8,603 posts

Posted 16 October 2012 - 12:21

OK, ja sam siguran.

#829 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 16 October 2012 - 13:20

Da je ovaj serijal prikazan u bilo kojoj iole normalnoj zemlji (mada fakat, u normalnoj zemlji se takve stvari ne bi neometano desavale toliko dugo) ja mislim da bi javnost dozivela nervni slom nakon koga bi usledio neminovni kolaps onakvih nepodopstina. Nesumljivo, to bi bila udarna rubrika u svim novinama.

Moze biti da mi je promaklo ali deluje mi da je u Srbiji sve as usual. Nisam primetila cak ni neku debatu vrednu pomena. Da li je moguce da ce sve ovo doziveti jos jedno sleganje ramenima?

#830 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 16 October 2012 - 13:43

Porazbijali pola grada nekoliko puta, popalili džamije, ambasade, opljačkali radnje i nikom ništa.
Čak se i likovalo.
Sve može u ime srBstva.

Edited by melankolic, 16 October 2012 - 13:44.


#831 Div

Div
  • Members
  • 7,752 posts

Posted 16 October 2012 - 16:20

Od koga se očekuje reakcija? Opozicije? Ne postoji opozicija, ono što je u parlamentu opozicija, to je samo klupa za rezervne igrače, malo se odmaraju, pa će zameniti igrače sa terena koji su, takođe, zamenili predhodnu postavu. Ti isti igrači su postavili pravila igre, postavljaju ih i dalje, po potrebi, igrači daju crvene kartone sudijama, diriguju publici za koga će navijati i kada će aplaudirati. Na terenu će biti poneki faul, tu i tamo podmetanje noge, povlačenje za dres, ali igra se nastavlja, igraće se neograničen broj produžetaka sa neograničenim vremenom.
Van tog kruga, političko-mafijaškog, nema snage koja ima želje i moći da makar inicira proteste. Svaka čast ekipi insajdera, oni su jedini koji su imali petlju da, nešto što uglavnom znamo, sistematizuju, prikažu, pomenu imena, pozovu konkretne ljude pred kamere, ako već ne mogu pred sud. Međutim, kao i u slučaju građevinske, fudbalske, duvanske i drugih mafija, efekat je ništa, malo se prepričava po kancelarijama i u kafanama, tek da se promeni tema, dosade i rezultati, kladionice, serije.
Nije najgore to što ekipa na vlasti krade, što je nesposobna, nemoralna, strašno je što nema ko da kaže dosta, da povede proteste, da ponudi alternativu. Mediji se ne zameraju privrednicima, privrednici se sindikati se ne zameraju političarima, sindikati nikome, nevladin sektor je zadovoljan, piše izveštaje, preglede, analize. Niko ne želi neku promenu, našli su se u datim odnosima, plivaju, poznaju sve struje, vrtloge. prepreke, boje se nekih novih okolnosti, šta bi radili u jednom uređenom sistemu, ne bi se snašli.
Znam, opet će neko reći krivi su birači, što ih biraju kad su već onoliko puta prevareni, samo niko neće reći koga bi trebalo da biraju i šta bi bilo kad ne bi birali uopšte, ko bi se potresao.

#832 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 17 October 2012 - 13:43

meni interesantno što najava i početak četvrtog epizode nije više tako jaka kao na početku
što se lopovluka tiče dodirnuti su samo igrači sa terena dok glavne gazde i dalje niko ne dira ...

#833 Contractor

Contractor
  • Members
  • 22,737 posts

Posted 17 October 2012 - 14:15

Koliko je tema Insajder do sada pokrenuo? Npr XY.
Od tog broja- koliko je tema ozbiljno istrazeno sa strane tuzilastva, policije i suda, a potom i procesuirano? NIJEDNA
I zasto bi se sad bilo ko potresao na ovu temu? Gledam, nerviram se sto se sve to dogadja, a onda se i nerviram sto nista nece biti uradjeno? Sto mi to treba u zivotu.
Prvo se pojave u Insajderu, a onda na proslavi izbornih rezultata SPS-a.
Onaj u kameru izjavio (preneseno znacenje) "Pa da li vi vise verujete meni ili vasim ocima". I sad neko nesto treba da komentarise i prica na ovu temu?

#834 Cooltywattor

Cooltywattor
  • Members
  • 5,505 posts

Posted 22 October 2012 - 22:00

Ovo večeras je bila pokazna vežba "Kako napraviti krš od emisije".
Voditeljka izdominirala.

#835 dulematic

dulematic
  • Members
  • 11,603 posts

Posted 22 October 2012 - 22:33

Kakva patriotska proseravanja u emisiji uzivo :yucky:

Voditeljka dopustila da je pijani Ivica izbaci iz takta i posle nije mogla da se poveze do kraja emisije.

Milan Ivanovic u epizodi "Nije vazno sto se od nas krade, vazno je da smo ostetili drzavu Kosovo", istakao ozbiljno kandidaturu za patriotu godine.

Bodanovic i Stojanovic su me prijatno iznenadili, posebno ovaj drugi.

#836 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 23 October 2012 - 07:07

Od cele frke voditeljki ispade glavno to što nisu pustili novinare na neku sednicu na severu, posle se uhvatila u rvanje sa Ivanovićem kako bi poentirala barem u zadnjem napadu ali ćorak spretni Ivica je ipak najviše profitirao
i ja sam prijatno iznenađen Bojanom iz liberalne stranke koji nije naseo na voditeljski trik da uđe u fajt sa Ivanovićem već je lepo ispao gospodin prepustiviši valjanje u blato voditeljki, loše je samo što se ponovo slizao sa braćom jokanović tu bi mogao da brzo uđe u problem pošto oni imaju lepljive prste

Edited by perkos, 23 October 2012 - 07:08.


#837 Cooltywattor

Cooltywattor
  • Members
  • 5,505 posts

Posted 23 October 2012 - 07:44

Ali za neverovati je da od emisije sa takvim potencijalom napraviš onakvo sranje.
Voditeljka je više vremena potrošila objašnjavajući gostima da je ona glavna zvezda večeri, nego na obrađivanje teme emisije.
Takođe ovo što je perkos spomenuo - ta sednica u Leposaviću na koju nisu pustili novinare B92 - to je trebalo biti spomenuto i eventualno kratko prokomentarisano od strane prisutnih, a ona se zabucala kao neslana, pa pola sata "isleđivala" goste o toj temi.
Dozvolila je sebi da se nateže i prepucva sa gostima u emisiji i da je Ivanović voza svojim nemuštim pričama kao na ringišpilu.

#838 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,867 posts

Posted 23 October 2012 - 08:47

..............loše je samo što se ponovo slizao sa braćom jokanović tu bi mogao da brzo uđe u problem pošto oni imaju lepljive prste

He,he...na "gradjevinu" ni Artemije nije bio imun....ako Boki nije izučio školu posle bajbokiranja Predraga&Nenada + Miloša...neka mu ga.

#839 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 23 October 2012 - 10:39

He,he...na "gradjevinu" ni Artemije nije bio imun....ako Boki nije izučio školu posle bajbokiranja Predraga&Nenada + Miloša...neka mu ga.


nadam se da će Petrović uspeti da se odbrani od najezde uspešnih biznis-faca poput braće, trenutno im Miloš ne izlazi iz kancelarija ...

Bojan nije loš momak ali je dužnik braći još od predratnog doba

#840 stvorko

stvorko
  • Banned
  • 3,004 posts

Posted 30 October 2012 - 00:36

Zasto je jedini serijal kog nema na youtubeu onaj o fudbalskoj mafiji ?