Jump to content


Photo
- - - - -

Insajder


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
845 replies to this topic

#811 denzel

denzel
  • Members
  • 1,726 posts

Posted 19 March 2012 - 17:09

Ajde da ne ucitavamo stvari kojih nema, koliko ja znam jeste bilo moguce frke oko termina, vise zbog ugovornih obaveza oko emitovanja/neemitovanja tenisa nego sadrzaja Insajdera, ali se sve sredilo. Trapavo i zbunjujuce, kao sto smo videli, ali sta ces, TV u Srbiju. <_<


Ovo je izjavio Srdja Popovic u pescaniku. Verujem da su njegovi izvori relevantni.

#812 Artur Dent

Artur Dent
  • Members
  • 8,603 posts

Posted 19 March 2012 - 17:42

Ja verujem da je tu u pitanju bilo ucitavanje politicke pozadine gde je nema, u predizborne svrhe. Ali ne mogu da se zakunem, posto nisam bio toga dana na licu mesta.

#813 Artur Dent

Artur Dent
  • Members
  • 8,603 posts

Posted 26 March 2012 - 11:18

Raspitah se kod kolega iz Insajdera, bejah u pravu, nikakve politicke price tu nije bilo.

#814 r2d3

r2d3
  • Members
  • 153 posts

Posted 09 April 2012 - 23:55

Sto se mene tice, Insajder je jos leta 2010 pristao da cuti o politickoj pozadini Atentata.

Najavili su jednu emisiju, neko se uznemirio od najave i zabranio da se emituje. Redakcija je ocigledno mirno pristala.
Voleo bih da cujem jos necije misljenje na ovu temu - zasto ova epizoda NIKADA nije emitovana?



#815 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 10 April 2012 - 00:36

Ima jos tema kojima se bavio savet za borbu protiv korupcije a Insajder ih izbegava u sirokom luku:

http://www.antikorup...ENA VERZIJA.pdf

#816 sanguinic

sanguinic
  • Members
  • 4,162 posts

Posted 19 April 2012 - 15:42

Da li je moguće da je OVO "odluka" redakcije insajdera <_<?Još ovako jadno saopštenje? Auuuu......

Odluka redakcije Insajder???

#817 Escalade

Escalade
  • Members
  • 15,598 posts

Posted 19 April 2012 - 16:53

od kada ekipu insajdera briga sta drugi misle ili ce pomisliti, dovde su dosli upravo zato sto su bili beskompromisni...rekao bih da je ili veliki pritisak izvrsen ili je i njih uhvatila panika od onog sto strajkuje gladju i naprednih :wacko:

#818 Artur Dent

Artur Dent
  • Members
  • 8,603 posts

Posted 20 April 2012 - 08:27

NIkakva panika, vec ispravna odluka. Ako pustis u predizbornoj kamapnji, i to ovakvoj kakva je ova, fokus ce se sa sadrzaja emisije lako prebaciti na pricu o navijanju za neke politicke opcije i radu protiv nekih drugih politickih opcija. Pa umesto da se raskrinkavaju lopovi, ima da se meri koliko je minuta koja partija bila na tapetu i zasto, Soros, CIA, Vatikan, U92, rad protiv interesa Srbije i ta kuhinja, pozdrav D SS-u.

#819 vivaldi

vivaldi
  • Members
  • 225 posts

Posted 04 May 2012 - 10:37

Opravdanje za odlaganje Patriotske pljacke za posle izbora deluje najblaze receno neubedljivo. Ako je to zaista stav ekipe, a ne izgovor za pritiske, onda moram priznati da deluje i razocaravajuce. Teme kojima se Insajder bavi su za narod a ne vladajucu kastu i valjda je cilj da narod sazna, u trenutku kad informacije postanu dostupne a slika zaokruzena, jos nesto sto eventualno ne zna o politicarima i njihovim satelitima. Ako to padne pred izbore, pa sta, ili bolje receno, tim pre emisija treba da se emituje. Reputacija Insajdera je takva da bi insinuacije da agituje za jednu ili drugu partiju bile neopravdane.

Nisam znala da su poceli da se bave i time sta ko misli o njima.

#820 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 07 May 2012 - 00:23

Dakle, valja zahvaliti i Insajderu sto je klerofashisticka stranka regularno presla cenzus i duvace lepak u skupstini jos N godina...

Na izborima u stranoj drzavi (sto jeste skandal), cujem da cak vode. Ako, ako, TI njihovi glasaci ce izgleda efektno pokusati ono sto kuvaju.

#821 Lignjoslav Pipak

Lignjoslav Pipak
  • Members
  • 12 posts

Posted 12 September 2012 - 17:58

Eto, sredina Septembra i nigde Patriotske Pljacke. Jeste li dobili deo plena, pa ste naprasno zacutali, ili su vam pripretili, pa ste radi sopstvene sigurnosti resili da narod ipak ne treba da sazna istinu? Precutali ste i vecinu stvari oko Djindjicevog ubistva, sto ne biste i ovo jednostavno zakopali? Sram vas bilo...

#822 Νίκος

Νίκος
  • Members
  • 314 posts

Posted 15 September 2012 - 21:20

Insajder: Patriotska pljačka


od 24. septembra, ponedeljkom u 21 sat

#823 Artur Dent

Artur Dent
  • Members
  • 8,603 posts

Posted 12 October 2012 - 15:18

I sad, posle tri epizode, niko nema nista da komentarise? Svima sve jasno? Lepo, lepo...

#824 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 12 October 2012 - 15:21

Džaba komentari kada vođama huligana ukidaju presude a mnogima nije ni podignuta optužnica (mislim na serijal o fudbalskom huliganizmu).

#825 Dzep

Dzep
  • Members
  • 6,006 posts

Posted 15 October 2012 - 21:34

ja imam da komentarišem posle četvrte epizode, a imaću još toga da kažem kada sve bude gotovo

sa terena sam, imam debele insajd informacije

sve što je navedeno u emisiji je tačno

međutim, ono što je zastrašujuće, jeste da nije umontirano sve što je trebalo da bude, što bi potpuno razotkrilo sve učesnike i pustilo neke od glavešina totalno niz vodu... zašto je to tako, ja ne znam, ali nadam se da neko zna

p.s. Čović je trebao odavno da bude u zatvoru, na duže