Jump to content


Photo

Pravi problem: Kosovo i reprezentacija


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
136 replies to this topic

#121 Pristevac

Pristevac
  • Members
  • 11,229 posts

Posted 01 March 2008 - 22:35

Jel treba posrednik :rolleyes:

Nadji jos jednog,i cekaj nas leti u Tauk bashtu.Usput ohladi i gajbu piva :huh:

#122 TONIBAL

TONIBAL
  • Members
  • 928 posts

Posted 01 March 2008 - 22:38

Nadji jos jednog,i cekaj nas leti u Tauk bashtu.Usput ohladi i gajbu piva :rolleyes:

Evo mozda ce "domacin" da nam se pridruzi :huh:

#123 Pristevac

Pristevac
  • Members
  • 11,229 posts

Posted 01 March 2008 - 22:39

Evo mozda ce "domacin" da nam se pridruzi :rolleyes:

Perkoseeee,jesi li li cetvrti?

#124 Gjergji

Gjergji
  • Members
  • 6,202 posts

Posted 01 March 2008 - 22:45

Ue,kakva uvreda :huh: .Imas ljozha fore od mene, i minus 20.Izbacim te u 4 ruke.More i to je mnogo :)

Hhhmmm... , velike su to reci Pristevac. +121 u cetiri ruke i ljozh fora! Sta da ti kazem - kad sam imao 12 godina, igrao sam za Femi hajnija ljozh - ja igrao a pare njegove. Dobitak smo delili a igrao sam za njega jer sam najcesce pobedjivao. Ne znam da li se razumemo :rolleyes:?

Edited by Gjergji, 01 March 2008 - 22:45.


#125 Pristevac

Pristevac
  • Members
  • 11,229 posts

Posted 01 March 2008 - 22:50

Hhhmmm... , velike su to reci Pristevac. +121 u cetiri ruke i ljozh fora! Sta da ti kazem - kad sam imao 12 godina, igrao sam za Femi hajnija ljozh - ja igrao a pare njegove. Dobitak smo delili a igrao sam za njega jer sam najcesce pobedjivao. Ne znam da li se razumemo :rolleyes:?

Banami? pa tri slike i jednu dvojku,da te "uhvatim" u tri ruke."Jak a jak" nema upisa? :huh:

#126 Gjergji

Gjergji
  • Members
  • 6,202 posts

Posted 01 March 2008 - 23:09

Banami? pa tri slike i jednu dvojku,da te "uhvatim" u tri ruke."Jak a jak" nema upisa? :rolleyes:

Sana abey, sana. Ojnama burda. Samo da me "uhvatis" tako i jos krila da ti izadju :).

Shindi, kapa agzëni kardash. Git eve :huh:

#127 Pristevac

Pristevac
  • Members
  • 11,229 posts

Posted 01 March 2008 - 23:10

Sana abey, sana. Ojnama burda. Samo da me "uhvatis" tako i jos krila da ti izadju :).

Shindi, kapa agzëni kardash. Git eve :rolleyes:

Ti ce ides kuci.Mos ki gajle,me gjepat shprasta :huh:

#128 Gjergji

Gjergji
  • Members
  • 6,202 posts

Posted 01 March 2008 - 23:16

Ti ce ides kuci.Mos ki gajle,me gjepat shprasta :rolleyes:

Nepopravljiv si optimista kardash. Vec, bekle, bekle biraz. Ce da vidis ko ce ide kuci sa prazni dzepovi :huh:

#129 TONIBAL

TONIBAL
  • Members
  • 928 posts

Posted 07 March 2008 - 02:08


Edited by TONIBAL, 07 March 2008 - 02:13.


#130 Prishtinasi

Prishtinasi
  • Members
  • 2,139 posts

Posted 07 March 2008 - 03:22

Hhhmmm... , velike su to reci Pristevac. +121 u cetiri ruke i ljozh fora! Sta da ti kazem - kad sam imao 12 godina, igrao sam za Femi hajnija ljozh - ja igrao a pare njegove. Dobitak smo delili a igrao sam za njega jer sam najcesce pobedjivao. Ne znam da li se razumemo :rolleyes:?


Jel Fehmi jos ziv? Ja cuo da su pokusali da ga ubiju, i krije se negde u Svicarsku. Al sam svedocio jednom kako je dobio batine od dvojice momaka, a da nije bilo drugih okorelih lopova koji su sedeli u istom stolu, da ga spase bio je blizu da zavrsi u bonlici. A onda on zvao muriju pa odveli njih dvoje :huh:

#131 Beckim

Beckim
  • Members
  • 363 posts

Posted 07 March 2008 - 11:02

Hebiga ... milina samo videti.

#132 TONIBAL

TONIBAL
  • Members
  • 928 posts

Posted 07 March 2008 - 14:38

Jel Fehmi jos ziv? Ja cuo da su pokusali da ga ubiju, i krije se negde u Svicarsku. Al sam svedocio jednom kako je dobio batine od dvojice momaka, a da nije bilo drugih okorelih lopova koji su sedeli u istom stolu, da ga spase bio je blizu da zavrsi u bonlici. A onda on zvao muriju pa odveli njih dvoje :rolleyes:

Nece grom u koprive :huh:

#133 Gjergji

Gjergji
  • Members
  • 6,202 posts

Posted 07 March 2008 - 18:51

Jel Fehmi jos ziv? Ja cuo da su pokusali da ga ubiju, i krije se negde u Svicarsku. Al sam svedocio jednom kako je dobio batine od dvojice momaka, a da nije bilo drugih okorelih lopova koji su sedeli u istom stolu, da ga spase bio je blizu da zavrsi u bonlici. A onda on zvao muriju pa odveli njih dvoje :rolleyes:

Pojma nemam da li je ziv. Video sam ga poslednji put negde ´88-´89 a tada je vec bio skroz srozan od droge. Mislim, covek me pita da li se ja secam kad sam bio mali a on me drzao na kolena - a bili smo ista generacija!

Ne cudi me da je popio batine. On jeste bio lopov i baraba, ali uvek ima neko ko je jaci.

#134 Vranjevac

Vranjevac
  • Members
  • 35 posts

Posted 08 March 2008 - 16:26

Ima dobrih igraca koji bi mogli igrati za Kosovo,svako ko se izjasni da bi igrao za tu selekciju ima pravo jer je to nova ekipa
da li ce i kad biti priznati videcemo,jos kad bi mogli i neki Srbi da igraju to bi bila odlicna ekipa :rolleyes:


Pa.sada je pitanja da li bi Srbi uopste pristali da igraju za Kosovo.Na primer, prosle godine,za turnir u Egiptu bila su pozvana i tri igraca Bambija iz Mitrovice,medjutim nijedan od njih se nije odazvao pozivu.E,sada da li ce i fudbaleri tako postupiti, spada u sferu nagadjanja.
Licno bio bih srecan kad bi i Srbi igrali za Kosovo, ali to u prvom planu zavisi od njih samih ali i od instrukcija iz Begisa.

#135 Unbeliever

Unbeliever
  • Members
  • 8,920 posts

Posted 09 March 2008 - 04:53

Pojma nemam da li je ziv. Video sam ga poslednji put negde ´88-´89 a tada je vec bio skroz srozan od droge. Mislim, covek me pita da li se ja secam kad sam bio mali a on me drzao na kolena - a bili smo ista generacija!

Ne cudi me da je popio batine. On jeste bio lopov i baraba, ali uvek ima neko ko je jaci.


ko je taj, Fehmi Hajni?