Jump to content


Photo
- - - - -

ovo je strasno!


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
33 replies to this topic

#1 lala backi

lala backi
  • Banned
  • 232 posts

Posted 28 January 2008 - 02:46

http://video.google....9...&pr=goog-sl

#2 rory

rory
  • Members
  • 2,989 posts

Posted 28 January 2008 - 03:01

Neko te uplasio :rolleyes: Samo ne znam kakve veze ima crkva sa borbom protiv obelezavanja ljudi. Ideja je nesto od cega se jezim ali koliko znam prva je crkva obelezila ljude i podelila im simbole. Jebiga doslo vreme trzista i konkurencije.

#3 jelisaveta

jelisaveta
  • Members
  • 702 posts

Posted 28 January 2008 - 07:04

samo ne znam kakve veze ima crkva s tim, i sto nam ona "otvara oci"?
verovatno zato sto sve nas smatraju svojim stadom, pa im tamo neki cipovi kvare racunicu.
kakvi cipovi - crkva polaze pravo na nas i ona treba da ima kontrolu nad nama, zastrasivanjem i dogmama!

#4 lala backi

lala backi
  • Banned
  • 232 posts

Posted 28 January 2008 - 08:00

samo ne znam kakve veze ima crkva s tim, i sto nam ona "otvara oci"?
verovatno zato sto sve nas smatraju svojim stadom, pa im tamo neki cipovi kvare racunicu.
kakvi cipovi - crkva polaze pravo na nas i ona treba da ima kontrolu nad nama, zastrasivanjem i dogmama!

oa nisu samo cipovi, niste odgledali film ali garantujem vam da cete biti zgranuti.

Manite se jeftine mondijalisticke demagogije, i pokusaja da budete smesni.

#5 Sheridan

Sheridan
  • Members
  • 3,357 posts

Posted 28 January 2008 - 09:20

jel moze neki size za nas koji nemamo zvuk na kompjuterima (na poslu)?

#6 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 28 January 2008 - 11:14

Priča o žigu zveri - o ugradnji čipa i upotrebi dokumenata sa čipom. Film je snimljen sa blagoslovom i dušekoristan.



U špici se opet ponavlja da je film snimljen sa blagoslovom, ali "iz razumnih razloga neka sam Bog zna od koga". Biće da je Lala s popama opet presisao one manastirske ekselencije ispod bačve. :rolleyes:

#7 Sheridan

Sheridan
  • Members
  • 3,357 posts

Posted 28 January 2008 - 11:16

U špici se opet ponavlja da je film snimljen sa blagoslovom, ali "iz razumnih razloga neka sam Bog zna od koga". Biće da je Lala s popama opet presisao one manastirske ekselencije ispod bačve. :rolleyes:


ah, mogli su bar da mu daju onu sto je dobro destilisana...

#8 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 28 January 2008 - 11:22

ah, mogli su bar da mu daju onu sto je dobro destilisana...


A i bolja ti je verzija bez tona, pošto je ton samo neka pijana turbo-mantijaška kakofonija. Tekst je dat u titlovima i posebnim smehotvornim i dušekoričnim ikonopisanijem. :rolleyes:

#9 Mioba

Mioba
  • Sleepers
  • 4,859 posts

Posted 28 January 2008 - 11:23

dušekoričnim

za koričenje duše?

#10 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 28 January 2008 - 11:34

za koričenje duše?


Vatrostalno koričenje i okorevanje zbog visokih temperatura u podzemnim apartmanima Riste Sotone. :rolleyes:

#11 namcor

namcor
  • Members
  • 4,045 posts

Posted 28 January 2008 - 11:41

oa nisu samo cipovi, niste odgledali film ali garantujem vam da cete biti zgranuti.

Manite se jeftine mondijalisticke demagogije, i pokusaja da budete smesni.

Ovo nije ništa novo, stare prežvakane teorije američkih verskih fundamentalista. Meni samo nije jasno kako i zašto "naša" pravoslavna crkva i njeni vernici tako lako prihvataju teorije koje dolaze iz suštinski suprotnog tabora ekstremnih protestanata koje ta ista crkva i ne smatra pravim hrišćanima.
Ili, možda i nije važno, važno da je teorija zavere, jer tako homogenizujemo "stado"...

#12 lala backi

lala backi
  • Banned
  • 232 posts

Posted 28 January 2008 - 11:41

lala backi ne pije - ne vole... nikada nije popio casicu rakije, nikada nije popio pivo, nikada nije popio bilo sta alkoholno, ako ne racunas casu vina crnoga, za slavu svoju Svetog Arhandjela Mihaila, Vaskrs, i slavu drugara.

Ne pusim, i za vas pojam neverovatno, ali nisam nikada zavio vutru ili bilo sta slicno.

Ne pijem kafu jer je odvratna, srk, srk i nista..
Nisam savrsen jer volem mnooogoo mleko, i to u svim verzijama, cokolada, hladno, bilo sta...

Ekselenciju pravim samo u jednom manastiru kada pomazemo duhovniku u obnovi, i nikada je ne probam...
sa 18/19 gradi, i to popravljamo destilovanomvodom koju sami destilujemo.

Kuci imam nekoliko cokota, tako da oberem crno otelo, i od toga izmuljam vino, koje radi i tada pecem komovicu..negde oko 70litara, od kojih 40 najmanje podelim drugarima, prijateljima i rodbini.

Toliko o mojim strastima.

Nego kako ono kazu, svako se cese gde ga svrbi.

Film moj boljsevice, je jako dobar i na tebe mozda nece u potpunosti uticati da se promenis ali na ostale verujem da hoce...
Ti si boljsevik u srcu, ali verujem da neces prihvatiti zig ili implant zovi ga kako hoces.

#13 Mioba

Mioba
  • Sleepers
  • 4,859 posts

Posted 28 January 2008 - 11:44

Ne pusim, i za vas pojam neverovatno, ali nisam nikada zavio vutru ili bilo sta slicno.
....

nego šta piše u tim tvojim knjigama o gordosti&predrasudama, lažnom optuživanju i tim stvarima?
odbija ti se na zdrav život? :rolleyes:



edit, nego, topik žudi za pravim okruženjem
em je postavljen suprotno pravilima foruma, jednim linkom, bez ikakvog komentara, em je sadržaj trešan* po sebi, a još se i teorije zavere u pravoslavnom svetu osuđuju kao zilotizam... avaj




* inspirisana za tvorbu reči, zahvaljujući kosmičarima

Edited by Mioba, 28 January 2008 - 11:48.


#14 lala backi

lala backi
  • Banned
  • 232 posts

Posted 28 January 2008 - 11:50

Ovo nije ništa novo, stare prežvakane teorije američkih verskih fundamentalista. Meni samo nije jasno kako i zašto "naša" pravoslavna crkva i njeni vernici tako lako prihvataju teorije koje dolaze iz suštinski suprotnog tabora ekstremnih protestanata koje ta ista crkva i ne smatra pravim hrišćanima.
Ili, možda i nije važno, važno da je teorija zavere, jer tako homogenizujemo "stado"...


Ma ovde jedino vi verujete u teoriju zavere,sveti sava, garasanin, vuk karadzic, milosevic, ckrebic, tadic, mihal ramac, patrijarh pavle, zarkovic, seselj, milan nikolic, miskovic, velja, djindjic, karadjordjevici, udba cetnici, ljoticevci,vreme, videlo, pogledi, nin, svi su oni u sluzbi velikosrpske hegemonisticke politike...............svi do jednog ko nije boljsevik, unuk kompartijskog koljaca iz 44te, ili ucesnik pescanika...
e to je ludilo...o udbi govore udbska deca i generalski unucii...ludilo
Ovaj film niko do sada nije odgledao do kraja, pa komentariete pocetak.
Protestantski fanatici su jedno, npr. presednik Bus, ali pogledajte do kraja... ima i njega i busa sr, alii preskota busa...istina uvek pobedi.

Edited by lala backi, 28 January 2008 - 11:53.


#15 namcor

namcor
  • Members
  • 4,045 posts

Posted 28 January 2008 - 11:53

Sve ove teorije su smislili američki "sektaši" (kako ih crkva zove razne novokomponovane protestantske crkve tipa pentakostalci, jehovini svedoci itd.). Ti si protiv tih sekti, a podržavaš i širiš njihove ideje - razumeš?

edit: sem ovo za tri prsta, to je naše originalno...

Edited by namcor, 28 January 2008 - 11:57.