Jump to content


Photo
- - - - -

Oscar


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
44 replies to this topic

#31 hansolo

hansolo
  • Members
  • 1,290 posts

Posted 24 February 2008 - 21:05

Nemacki PRO 7 ima svake godine bez prevoda prenos... ja vec godinama lepo odgledam tamo bez nasih mudrosera, distributera, feminiziranih kretora i slicne cirkuske parade sto se u noci Oskara sjate u RTS studio.
Malo dojade nemacke reklame u pauzama ali je to small price to pay za zadovoljstvo Oskara bez lupetanja.

#32 Masha

Masha
  • Members
  • 1,290 posts

Posted 24 February 2008 - 21:15

PRO 7 nije vishe free, tj sad je u nekom od pay paketa. Dodushe, ne znam dal kod svih kablovskih provajdera tako. U svakom sluchaju, ako je neko osudjen na Sandru Perovic, najbolje da mutira TV.

Elem, shto se tiche Oscara, znam da tu ne dobijaju oni koji zasluzuju, da nije bitan kvalitet, da uvek bude nekih iznenadjenja i sl. I ok. Ali mislim da ako se sluuuuchajno desi, (verovatno nece, ali je moguce) da vecheras Kira Najtli i Diablo Cody obe dobiju zlatnu statuicu, MPAA kao institucija treba da zauvek prestane da postoji.

#33 queeria

queeria
  • Members
  • 1,429 posts

Posted 24 February 2008 - 23:10

da vecheras Kira Najtli i Diablo Cody obe dobiju zlatnu statuicu


Hm, Kira nije nominovana.

#34 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 25 February 2008 - 00:40

bice na Oscar.com live telecast.
ne bih gledala RTS-ov prenos ni za kakve pare. i ja se secam tog Dojche kanala, kakva je to milina, gledanje bez "pametnih" suflera.

#35 dziggy

dziggy
  • Members
  • 5 posts

Posted 25 February 2008 - 01:37

jel neko pogledao Michael Clayton? nominovan u 7 kategorija !?? katastrofa! kluni za najbolju glavnu ulogu, pff

#36 kerpo

kerpo
  • Members
  • 2,281 posts

Posted 25 February 2008 - 01:41

No country for old men - mene je film smorio (skroz je boring)
Sweeney Todd - svideo mi se, dovoljno je lood i mračan za moj ukus


No country for old men ti je boring ??? i to skroz ??? :rolleyes:
Odgledah ga sinoć, davno ne videh tako dobar film, boring je recimo jesse james sa brad bitom , al gde nadje ovaj da ti je boring jebte :huh:
Ne kapiram al' nema veze...

#37 kerpo

kerpo
  • Members
  • 2,281 posts

Posted 25 February 2008 - 01:48

bice na Oscar.com live telecast.
ne bih gledala RTS-ov prenos ni za kakve pare. i ja se secam tog Dojche kanala, kakva je to milina, gledanje bez "pametnih" suflera.


Ja mislim da je to countdown do prenosa ali ne streaming preko neta nego do početka emitovanja za TV stanice koje su kupila prava.
Bojim se da će morati RTS na žalost, pa sutra da se skine sa neta.
Zavisi sve , možda ga odrade bolje, ako bude kao prošle godine nema šanse da gledam ni 2 min.
Bolidi...simultano da prevode John Stewarta :rolleyes:
I to ae da je neki glas ono prijatan ...nego najgori mogući koji može da se nadje..ma idi beži....

#38 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 25 February 2008 - 02:47

Prenos dodele na HRT- u sasvim pristojan kao alternativa RTS- u. Moja preporuka.

#39 Masha

Masha
  • Members
  • 1,290 posts

Posted 25 February 2008 - 11:07

Hm, Kira nije nominovana.

:rolleyes: To mi je bilo najvece iznenadjenje sinoc. Bila sam sama sebi smeshna. Nemam pojma zashto sam ja istripovala da je ona nominovana. Nedeljama je pomen Oskara, Atonementa i dotichne kod mene izazivao burnu reakciju pljuvanja i ismevanja. I svi se slagali sa mnom, tj. niko da mi kaze da zena nije nominovana. Sirota Kira, ni kriva ni duzna ;) . Moracu da napishem knjigu o tome kad zadjem u pozne godine to make things right :huh:

Ali zato Diablo Cody rules :)

#40 kandelabr

kandelabr
  • Members
  • 3 posts

Posted 25 February 2008 - 13:30

The final predictions

Best picture: No country for old men
Best director: Joel and Ethan Coen
Best actor: Daniel Day Lewis
Best actress: Marion Cotillard
Best supporting actor: Javier Bardem
Best supporting actress: Tilda Swinton


:rolleyes: :huh:

E da mi je bila pamet, pa da sam otisao u kladionicu na vreme....

#41 scaab

scaab
  • Members
  • 734 posts

Posted 25 February 2008 - 16:57

Najdosadniji i najizvesniji Oscar, ever!

#42 queeria

queeria
  • Members
  • 1,429 posts

Posted 25 February 2008 - 18:49

Najdosadniji i najizvesniji Oscar, ever!


Tačno tako. Mnogo dosadan. Meni je najzanimljivije bilo da gledam šta je ko obukao :rolleyes:

#43 MaRkOMaN

MaRkOMaN
  • Members
  • 2,021 posts

Posted 25 February 2008 - 20:36

ja se ne zalim, vrlo brzo sam odustao od dodele iskara, preskocio sam i hronku festa i spellbound na b92, i cabaret na hrtu, sve to gledo po malo cudeci se kako eto, nekad i imam prilike da se dvoumim sta da gledam na tvu (istini za volju, najvise sam se cudio jugoslavu i njegovim pitanjima) i na kraju, zaglavio na izvesnom edu programu national geographica :rolleyes:

#44 Mildred

Mildred
  • Members
  • 873 posts

Posted 25 February 2008 - 21:03

Bože, dosadne li ceremonije. Ni skečeva, ni fazona, ni šokova :rolleyes: Izgledalo je jako zbrzano, što verovatno i jeste bio slučaj, kao da su scenario napisali prošle nedelje. Za nagrađene nemam šta da kažem, za sada sam samo Juno gledala :huh:

#45 Massive_Attack

Massive_Attack
  • Members
  • 2,103 posts

Posted 26 February 2008 - 11:48

Sve od prilike kako smo i ocekivali da ce biti. Jedino iznenadjenje za mene je Actress in a leading role - Marion Cotillard (La Vie En Rose). Film nisam gledao. Da i drago mi sto je na oskaru Dominirala Evropa.