Jump to content

Photo
- - - - -

Nije oprema, nego "outfit"

• Please log in to reply
1750 replies to this topic

#1741 wwww

wwww
  • Members
  • 15,366 posts

Posted 16 January 2018 - 20:07

sto jes´- jes´!

• 0

#1742 nighthawk387

nighthawk387
  • Members
  • 3,716 posts

Posted 16 January 2018 - 21:41

@wwww ,ima i toga sigurno,  Zverev verujem da je dobio posebno povoljan a Thiem je tu (nesto manje trziste ali ima odrdjenih slicnosti.. Meni ipak zvuci nepromisljen poslovni potez da ne produze Ugovor sa prvom igraciom WTA (kako god gledali Simonu, ona je jos relativno mlada i ima sanse da uzme neki Slam, bude jos neko vreme u vrhu pa i No1).. Mozda ona jeste trazila neku enormnu sumu u sta licno sumnjam ,  ne deluje kao osoba koja bi za pravila neku zestoku frku  fore ucenjivanja sa  cifrom itd..

Zato ovaj potez sa "no name"  opremom meni  deluje sasvim korektno i govori dosta ..

Mozda su Sasa Zverev i Tim dobili vrlo povoljne ugovore (nisam obratila paznju ima li nekih vesti), pa nije ostalo para za Simonu i ostale.

Edited by nighthawk387, 16 January 2018 - 21:42.

• 0

#1743 wwww

wwww
  • Members
  • 15,366 posts

Posted 16 January 2018 - 21:48

@wwww ,ima i toga sigurno,  Zverev verujem da je dobio posebno povoljan a Thiem je tu (nesto manje trziste ali ima odrdjenih slicnosti.. Meni ipak zvuci nepromisljen poslovni potez da ne produze Ugovor sa prvom igraciom WTA (kako god gledali Simonu, ona je jos relativno mlada i ima sanse da uzme neki Slam, bude jos neko vreme u vrhu pa i No1).. Mozda ona jeste trazila neku enormnu sumu u sta licno sumnjam ,  ne deluje kao osoba koja bi za pravila neku zestoku frku  fore ucenjivanja sa  cifrom itd..

Zato ovaj potez sa "no name"  opremom meni  deluje sasvim korektno i govori dosta ..

Verujem da su procenili da im je rumunsko trziste i ono sto im Simona moze doneti, manje zanimljivo od Muguruze, Karo i ko je jos ostao od devojaka, plus sto su morali da dobro plate Sasu. Ja sam shvatila da su samo Simonu pustili niz vodu, tj. nisu joj ponudili produzenje ugovora jer ne veruju da ce ikada osvojiti GS i doneti im dovoljnu zaradu. Kao sto su bese 2010 procenili da im je Endi bolji izbor od Novaka. ;)

Ko od forumasa bese prati marketing ? Je li Adidas mnogo angazovan u fudbalu, to im je primarno?

• 0

#1744 nighthawk387

nighthawk387
  • Members
  • 3,716 posts

Posted 16 January 2018 - 21:59

Kerber, Petkovic -Nemice

Naravno, ali opet cini se pokazju da su dosta rigidni u svojim procenama. Ovo sto pratim od WTA, primecujem da Simona ima armiju posvecenih navijaca sirom sveta (ne samo u rodnoj Rumuniji), da ima specificnu harizmu, prijatanu spoljasnjost  , da je sjajna sa najmladjim navijacima... 

• 0

#1745 wwww

wwww
  • Members
  • 15,366 posts

Posted 16 January 2018 - 22:07

Kerber, Petkovic -Nemice

Naravno, ali opet cini se pokazju da su dosta rigidni u svojim procenama. Ovo sto pratim od WTA, primecujem da Simona ima armiju posvecenih navijaca sirom sveta (ne samo u rodnoj Rumuniji), da ima specificnu harizmu, prijatanu spoljasnjost  , da je sjajna sa najmladjim navijacima... 

Sve to stoji, ali ko zna koje parametre su marketingski strucnjaci uzeli u obzir. Sto ne znaci da su oni ispravni :D

• 1

#1746 stefanija

stefanija
  • Members
  • 20 posts

Posted 17 January 2018 - 08:01

Sorc Jelene O. je toliko sirok da se ni ne primeti da je spojen izmedju nogu! Kao zavesa na burencetu :)

Edited by stefanija, 17 January 2018 - 08:02.

• 0

#1747 nighthawk387

nighthawk387
  • Members
  • 3,716 posts

Posted 18 January 2018 - 15:44

Delpova varijanta Nike izgleda pristojno u odnosu na ostale

• 3

#1748 zoe Bg

zoe Bg
  • Members
  • 24,813 posts

Posted 18 January 2018 - 16:23

tennis-fabio-fognini-pagina-fb-fognini-n
Ne nadjoh sliku celog outfita ali stipa oci :D

Dona Vekic je lepo izgledala u kompletu koji nosi Svitolina.
  • 0

#1749 alcesta

alcesta
  • Members
  • 21,127 posts

Posted 18 January 2018 - 20:52

Monfis ima baš lepu opremu, čini mi se da je ovo nosio i ranije, ali nije dobra za onakvu podlogu, ne ističe se lepo. S druge strane kao taktika mimikrije nije loša :D

Sviđa mi se i ovo što nosi Zverev.

Zaboravih da pomenem, primetila sam da je Jang poprilično promenio imidž u zadnje vreme, ne nosi više pola kile zlata ni dijamantske minđuše :D

• 0

#1750 alcesta

alcesta
  • Members
  • 21,127 posts

Posted 15 February 2018 - 17:39

Imam utisak da su svi tereni preplavljeni teniserkama u Nike kombinaciji sa šorcem. Evo Svitolina i Kvitova isto nose, a i na drugim mečevima ne znam koliko ih je bilo, kao rat klonova :krsta: Makarova je barem bila osveženje, imala je samo takve patike a ostalo Takini.
  • 0

#1751 wwww

wwww
  • Members
  • 15,366 posts

Posted 15 February 2018 - 17:47

Mogli su barem da im daju opremu u nekoliko različitih boja.
Totalni fijasko.
  • 0