Jump to content


Photo
- - - - -

Stoni tenis u Srbiji


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
318 replies to this topic

#316 RSBelgrade

RSBelgrade
  • Members
  • 34 posts

Posted 31 January 2012 - 22:45

СТК: Победа Звезде

#317 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 01 September 2012 - 19:18

Napisah dole na temi o Olimpijadi, ali i da pomenem ovde. Sutra imamo dva finala stonotenisera na Paraolimpijskim igrama u Londonu.

Kesler igra u 11.15 protiv Kineza Penga,a Borislava Ranković-Perić u 19h finale protiv kineskinje Zhou.

#318 Дука

Дука
  • Members
  • 1,302 posts

Posted 30 June 2013 - 15:00

Jel ima neko iz Bg-a raspoložen za neki stoni tenis? :) Deo grada u suštini i nije bitan Nbg-Dorćol...

 

Odem pre neki dan sa drugarom posle 100 godina, ponesem svoj reket, ali on slabo igra pa sam se malo smorio.

Definitivno sam u fazonu da bih sada igrao stalno opet, kao pre 2-3 godine, kada sam uostalom i bio aktivan na ovoj temi.

Sad da me neko pita koju dasku i gume imam ne bih mu znao reći, a danima sam o tome čitao i naručivao sa eBay-a pre tri godine :(



#319 hrkljush boys

hrkljush boys
  • Members
  • 6,128 posts

Posted 14 May 2015 - 13:00

12052015-stonoteniseri-237x200.jpg

 

Izvor: Moja Crvena zvezda

Stonoteniseri Crvene zvezde slavili su i u drugoj utakmici finalne serije plej-ofa protiv Banata u Zrenjaninu rezultatom 4:2 i na taj način osvojili titulu prvaka Srbije za sezonu 2014/2015.

Prekinuta je dugogodišnja dominacija Zrenjaninaca, a crveno-beli su to uradili u velikom stilu, bez poraza, ne računajući meč koji je registrovan službenim rezultatom u korist Stenesa u polufinalnoj seriji plej-ofa. Aleksandar Karakašević je slavio protiv Valentina Nađnemedija i Ilije Majstorovića, da bi Marko Jevtović i Bojan Milošević doneli trijumf na kraju. Jevtović je sa 3:0 savladao Uroša Gordića, dok je Milošević nadmašio Valentina Nađnemedija rezultatom 3:1 i šampionsko slavlje moglo je da počne u sali najvećeg rivala.

Banat – Crvena zvezda 2:4

Radonjić – Jevtović 3:1

Nađnemedi – Karakašević 1:3

Gordić – Milošević 3:0

Majstorović – Karakašević 0:3

Gordić – Jevtović 0:3

Nađnemedi – Milošević 1:3

Bila je ovo sedma šampionska titula Zvezdinih stonotenisera, posle 1993, 2001, 2002, 2004, 2005. i 2010. godine, a u njenom osvajanju učestvovali su: Aleksandar Karakašević, Marko Jevtović, Bojan Milošević, Boris Mihailović, Miloš Savić, Luka Marković i Miroslav Jelača.

Još jedna pobeda i titula!

http://www.czbgtv.co...pionsku-titulu/