Jump to content

Photo

parfemi

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
192 replies to this topic

#16 Amsterdamer

Amsterdamer
  • Members
  • 854 posts

Posted 19 December 2008 - 23:03

Meni je broj jedan

Attached File  Boss_Baldessarini__metall__70442.jpg   10.16KB   60 downloads
Hugo Boss Baldessarini

Sledeci mi je isto iz Baldessarini linije
Attached File  HugoBossBaldessariniDelMar_big.jpg   22.32KB   57 downloads
Del Mar

A ovaj bih ,cini mi se, mogao da popijem kad otvorim flasicu...
Attached File  miyakee.jpg   36.11KB   67 downloads
Issey Miyake , posebno ga volim leti

#17 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 26,197 posts

Posted 20 December 2008 - 00:37

Nekadašnji bluesman u meni se prevrće u grobu dokle sam dogurao :ph34r:

Posted Image

#18 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 20 December 2008 - 01:08

Posted Image

#19 gimnazijalka

gimnazijalka
  • Members
  • 127 posts

Posted 02 January 2009 - 13:56

chanelov "chance" je definitivno moj favorit! volim jos i "Glow" by J.Lo, kao i Armanijev "city glam"...

#20 odmor

odmor
  • Members
  • 543 posts

Posted 02 January 2009 - 17:06

Jel moze neko da okaci sliku parfema "Zelena malicija" popularnog kod dizelasa 90-tih,
zivo me zanima koji je to parfem zapravo.

#21 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 02 January 2009 - 23:03

Tesko se odluciti, ali jedan od najboljih vec godinama muski: kouros
1. Body Kouros
2. Rochas Man
3. Paul Smith Man
volim mirise pa se tesko odluciti za jedan
Zenski:
1. Hipnoze lancome
2. Poeme (isto Lancome)
3. Trezor Lancome
i najmanje jos 4-5 muskih i zenskih
edit: auuu zaboravio Angel za zene, a Angel B za muskarce malo prejak ali dobar. jakna mirise i po 10 dana poslije samo jednog blagog nanosenja.

Edited by Rotterdamac, 02 January 2009 - 23:12.

#22 Massive_Attack

Massive_Attack
  • Members
  • 2,103 posts

Posted 03 January 2009 - 15:37

Ženski
Posted Image
Muški
Posted Image

#23 PointTaken

PointTaken
  • Banned
  • 317 posts

Posted 03 January 2009 - 17:01

ja sam dosadna i dosledna godinama - jedino sto mi se dopada i od cega mi nije muka na kozi je CHANEL - Allure.
pokusala da eksperimentisem. da promenim. pokusaji me gledaju sa police i vriste o bacenim novcima.

muski parfem?
DIOR - Fahrenheit... i nijedan drugi nije ni blizu :ph34r:

#24 down with the sickness

down with the sickness
  • Members
  • 8,325 posts

Posted 03 January 2009 - 20:44

Attached Files

#25 Frankie Wilde

Frankie Wilde
  • Members
  • 650 posts

Posted 03 January 2009 - 22:33

Sto rece Rotterdamac...

Najjaci...

Posted Image

Ne menjam... :ph34r:

#26 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 26,197 posts

Posted 03 January 2009 - 22:54

Sto rece Rotterdamac...

Najjaci...

Posted Image

Ne menjam... :ph34r:

O ukusima se ne raspravlja, ali furati glavni hit arapskih studenata iz BG skoro 25 godina kasnije...

#27 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,096 posts

Posted 04 January 2009 - 00:04

Zenski:
1. Hipnoze lancome
2. Poeme (isto Lancome)
3. Trezor Lancome
i najmanje jos 4-5 muskih i zenskih
edit: auuu zaboravio Angel za zene, a Angel B za muskarce malo prejak ali dobar. jakna mirise i po 10 dana poslije samo jednog blagog nanosenja.

Ha-ha-ha! Naravno, o ukusima ne vredi raspravljati. Samo (dobronamerno) da primetim u svojstvu Zene (ovakva kakva sam)... :ph34r:

1. Hipnoze - za zene koje nisu ni tamo ni vamo - znaci, nije moj stil a miris je previse sladunjav za moj ukus. Siparice znaju za taj parfem.

2. Poeme - ne samo sto mi ne odgovara i nije moj stil nego malo malo pa ga nanjusim na nekoj kataflondjari. Samo to ima odbijajuci psiholoski efekat. A sto je zasecereno, kuku lele ...

3. Trezor - Dio mio! Kojoj normalnoj zeni se nije smucio taj Trezor? Trezor na sve strane. Jel´se ljudi pale na flasicu?

4. Angel ... Ja volim parfeme sa karakterom. Nikako sladunjave. Svaka Sojka sa trajnom uzdise za flasicom Angel.

In other words, kad prodjes pored nekoga i odmah prepoznas parfem to nije dobra reklama za parfem. Mislim, ako se pita mene.

Plava Montana (na primer) pa da vidis kako se biber tuce. Nista sladunjavo. Samo prefinjeno sa karakterom i uzvisenom notom. Neuhvatljiv, sofisticated, ostavlja trag za sobom ... magnetski privlaci ... znam iz licnog iskustva. I niko nikada nije provalio koji je parfem u pitanju. A svi pitaju.

#28 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,096 posts

Posted 04 January 2009 - 00:10

Nekadašnji bluesman u meni se prevrće u grobu dokle sam dogurao :ph34r:

Posted Image

La Coste ima jednu specijalnu ediciju za zene - La Coste pour femme. Ne mesati sa drugim La Coste parfemom koji se zove (cini mi se) for women. To nije ista stvar.

Sjajan izbor za preko dana. Prijatan, neupadljiv ali oseca se onako fino naokolo. Osecas se lako kao perce.

#29 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,096 posts

Posted 04 January 2009 - 00:31

A jelte muskarci, da vas ja nesto upitam.

Primetila sam da muskarci mahom pitaju zenske koleginice, prijateljice i slicno za preporuku kada zele da kupe neku travku mirisavku svojoj lepsoj polovini. I sta tu biva? Tja, zenskadija se raskokodace i naredja onako napamet par parfema. Baska sto mnoge nisu ni probale nesto od toga sto preporucuju. Nego cule i videle reklame.

Pitam ja jednog skoro zasto lepo ne ode sam u radnju pa njuska onako ljudski dok ne nanjusi nesto sto mu se svidja. Ionako je deo citavog tog projekta kupovine parfema muska sujeta. Mislim, svaki bi voleo da i njemu lepo mirise kad se ona okupa u parfemu.

Kaze covek da se on ne razume u to. A ja ga pitam da li on ozbiljno veruje da se sve one kancelarijske muve, sto mu preporucise svasta, razumeju u to sto su mu preporucile? Da nasankaju coveka pa da dodje kuci sa nekom flasicom tipa Angel i sl.

Mislim, sta tu ima covek da se razume? Sve sto je potrebno je njuh.

Mada, ja sam tu stvar resila odavno. Ne primam na poklon parfeme, donji ves i jos par sitnica. To samo ja znam da odaberem i niko drugi. I to svi znaju te se greske eliminisu u startu.

A kako vi rezonujete kada kupujete parfeme svojim zenama? Trazite savete? Odaberete na slepo? Znate sta trazite?

#30 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 26,197 posts

Posted 04 January 2009 - 01:18

La Coste ima jednu specijalnu ediciju za zene - La Coste pour femme.

To troši bolja polovina.