Jump to content


Photo
* * * * * 2 votes

PDF Fudbal


  • Please log in to reply
6870 replies to this topic

#6451 Milenko Barkley

Milenko Barkley
  • Members
  • 5,470 posts

Posted 25 June 2018 - 22:06

Ne zezaj, Mek, znaš o čemu pričam.


  • 0

#6452 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 20 July 2018 - 06:04

Bas me cudi da strucnjak poput tebe nije trener nekog kluba nego piskara po forumima i pise neke analize.

Da cujem prvo koji klub trenira pa cu se pokajati, ako je neki iz znj lige nista od toga.

Krajnje vreme da ljudi skapiraju svrhu foruma - 5 dana, valjda je dovoljno.

Edit: zanemariti gore receno, ovo je cak 3. ban u 170 postova, preinaceno u trajni

Edited by nlavrnja, 20 July 2018 - 06:09.

  • 3

#6453 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 20 July 2018 - 23:11

Nadam se da je mnogima drago zbog progona Delija zbog "političkih" parola. Možete da čestitate žandarima i vođi, na istoj ste strani. Bravo. Ko se vraćao posle Spartaksa niz Ljutice Bogdana i ko je danas bio na Severu zna o čemu pričam. Milion pandura danas pretresa ispred severa, nekima i pakovanje žvaka oduzimali. Jebem ti zemlju, diktatora i jaja koja ga namerno ili nenamerno podržavaju. Fuj.

O utakmici, sve sjajno. Mi imamo ne jedan, nego dva jako lepa tima, samo taj špic da dođe do kraja nedelje. Joveljić mora da sse izbrusi u pravog igrača, jer mali ima osećaj za gol kao oni pravi. On, Terzić, Nikolić, Eraković Definitivno pravi potencijali za odlične igrače. Jovančić odličan, Gobeljić, Jevtović takođe.

Poruka je jasna, jasno je i kome je upućena i povodom čega. Od tog momenta počinje brutalni teror vođe preko žandara koji počinju da se ponašaju kako nisu ni u vreme Slobe. Znači ono što sam video protiv Spartaksa, a i danas je bukvalno diktatura. Danas su obične momke maltretirali, pretili da će da im slome noge ako im nađu upaljač u patici, dva momka koja su imali rance su oborili na zemlju samo zato što su tražili karte nazad, i još sto stvari. Sve ovo su primenjivali nad najnormalnijim momcima nikakvim huliganima, to moram da naglassim opet. Samo zato što je neko rekao nešto što razbija ispiranje mozga velikog vođe. I više nije u pitanju da li se neko slaže ili ne sa nekom parolom, nego sa nečuvenim terorom koji tvrdim nije bio ni za vreme Slobe. 

Edit: Sad videh pitanje. Da, ta koreografija je u pitanju.

Evo suza mi krenula jer je veliki diktator maltretirao vođe. Da se nose i on i oni u tri lepe... Eto mogu i na to Kosovo, i onako su im puna usta istog.

Ne lupetaj. Kakve crne vođe, da si slučajno bio na utakmici video bi kako su maltretirani svi, znači obični dečaci od 18, 20 godina. I to sa takvim pretnjama da se slediš. Bez ikakvog razloga. A ti si stvarno mizerija kad te zabole za tu decu kojoj su pretili da će da im slome noge ako im nađu upaljač u patici ili da će da ih hapse ako im utvrde da popili "čašu piva" (citat), pa da će da vide šta je zabava kad ih dohvate u stanici. Stvarno jadna i pederska poruka, pa šta drugo čovek da ti poželi nego da isto tako prođeš i da ti se isto tako obraćaju kad te vide. A da ti se neko obrati kao duhovitom, ciničnom porukom. Što je najgore ne shvataš da se sve razvija u situaciju da se tako maltretiraju ljudi i nevezano za utakmicu, a niko neće moći ništa da uradi.

 

Nije ovo mesto za tebe. (edit: Ostali postovi su obrisani) 

 

edit 1: "Ostali postovi" se odnose na obrisane sa FKCZ, nespretno sam se izrazio u brzini oko formulacije i izvinjavam se forumašima zbog zabune koju sam nehotično prouzrokovao. 


Edited by barracuda, 22 July 2018 - 19:53.

  • 1

#6454 Dropkick Murphys

Dropkick Murphys
  • Members
  • 10,291 posts

Posted 21 July 2018 - 06:05

Moram pitati - sto?

Ako je opisao sta se desavalo na kapijama Marakane, iz njegovog ugla, zasto je zalutao ovde?

Trip nije lepo razumeo. Nije maltretiranje vodje navijaca, vec maltretiranje obicnih ljudi od strane 'velikog vodje', preko policije.

Nisam video te ostale postove.
  • 1

#6455 Knipex®

Knipex®
  • Members
  • 6,408 posts

Posted 21 July 2018 - 06:47

Ne znam za te ostale postove koji su obrisani ali ovo što je napisao je sve istina. Više puta sam pisao protiv ponašanja delija i označio ih kao kancer kluba, mislim da nema potrebe da se ponavljam, ali ono što je rađeno posle utakmice protiv Spartaksa i sinoć je prikaz diktature gde je žandarmerija jedva dočekala da sprovodi silu. Ni ne trude se da odvoje obične navijače od organizovane ekipe. Očigledno im se ekipa sa severa otrgla kontroli i sada pokušavaju da ih vrate pod svoje uzde ali ih uopšte ne zanima što dosta običnih navijača prolazi kao kolatelarna šteta. Ova situacija sa delijama je kao kad dreser lavova šeta na povocu iste i onda jednom prilikom lav reši da ga to više ne zanima pa napadne dresera samo što se dreser iznervirao pa počeo da bije redom sve što mu dopadne pod ruku...

 

Ako je samo ovo suština banovanja onda je ban potpuno neopravdan.


  • 0

#6456 tsva

tsva
  • Members
  • 9,156 posts

Posted 21 July 2018 - 14:47

Kad murija bije govna onda je diktatura akad ta ista govna sa dosijeima debljine prosecnog Don Kihota maltretiraju ostale gradjane, sire mrznju i kostaju klub brdo para onda je to "igrala se deca" pa ih zanelo™

 

Spaka podrska organizovanim zavijacima™ je za posmatranje.


  • 0

#6457 Knipex®

Knipex®
  • Members
  • 6,408 posts

Posted 21 July 2018 - 15:08

Gde uopšte piše da neko podržava te, kako si ih ti nazvao, "organizovane zavijače"? Ajde molim citiraj.
  • 0

#6458 Dropkick Murphys

Dropkick Murphys
  • Members
  • 10,291 posts

Posted 21 July 2018 - 15:31

Da, svako ko zeli da udje na severnu tribinu ima dosije. To je prvi uslov koji treba ispuniti i opravdano je da policija maltretira svakog od njih.
  • 0

#6459 berti

berti
  • Members
  • 3,125 posts

Posted 21 July 2018 - 15:33

Besmislino je banovati coveka zbog ovoga. Hajde da se vratimo u 2000.godinu i da ja napisem sta sam doziveo na utakmici protiv Torpeda od strane prakticno istih onih koji prethodne dve utakmice maltretiraju ljude na Marakani. Treba li ban i za to? Ista zlikovacka vlast, iste zivotinje u pandurskim uniformama....
  • 1

#6460 taliesin

taliesin
  • Members
  • 20,379 posts

Posted 21 July 2018 - 15:43

Moram pitati - sto?

Ako je opisao sta se desavalo na kapijama Marakane, iz njegovog ugla, zasto je zalutao ovde?

Trip nije lepo razumeo. Nije maltretiranje vodje navijaca, vec maltretiranje obicnih ljudi od strane 'velikog vodje', preko policije.

Nisam video te ostale postove.

 

 

Ne znam za te ostale postove koji su obrisani ali ovo što je napisao je sve istina. Više puta sam pisao protiv ponašanja delija i označio ih kao kancer kluba, mislim da nema potrebe da se ponavljam, ali ono što je rađeno posle utakmice protiv Spartaksa i sinoć je prikaz diktature gde je žandarmerija jedva dočekala da sprovodi silu. Ni ne trude se da odvoje obične navijače od organizovane ekipe. Očigledno im se ekipa sa severa otrgla kontroli i sada pokušavaju da ih vrate pod svoje uzde ali ih uopšte ne zanima što dosta običnih navijača prolazi kao kolatelarna šteta. Ova situacija sa delijama je kao kad dreser lavova šeta na povocu iste i onda jednom prilikom lav reši da ga to više ne zanima pa napadne dresera samo što se dreser iznervirao pa počeo da bije redom sve što mu dopadne pod ruku...

 

Ako je samo ovo suština banovanja onda je ban potpuno neopravdan.

 

 

Gde uopšte piše da neko podržava te, kako si ih ti nazvao, "organizovane zavijače"? Ajde molim citiraj.

 

 

Da, svako ko zeli da udje na severnu tribinu ima dosije. To je prvi uslov koji treba ispuniti i opravdano je da policija maltretira svakog od njih.

 

 

Besmislino je banovati coveka zbog ovoga. Hajde da se vratimo u 2000.godinu i da ja napisem sta sam doziveo na utakmici protiv Torpeda od strane prakticno istih onih koji prethodne dve utakmice maltretiraju ljude na Marakani. Treba li ban i za to? Ista zlikovacka vlast, iste zivotinje u pandurskim uniformama....

 

Od pre nekih 30 dana je valjda trebalo da vam postane jasno da je ovdasnja moderacija iz nekog razloga u najmanju ruku postala boleciva prema naprdnjackoj vlasti i liku i delu Najboljeg Studenta Prava u Istoriji. Verujem da nije u pitanju namera vec povrsno tumacenje procitanog i tragicno nerazumevanje konteksta ali svejedno, krajnji rezultat je isti. Da mi je neko pre 15 godina pricao da cu na ovom forumu da odrobijam 60 dana ( 2 X 30) zbog vredjanja radikala rekao bih mu da mi je verovatnije da ce na zgradu B92 sleteti NLO. No, vremena se menjaju. Ljudi takodje.


  • 1

#6461 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,867 posts

Posted 21 July 2018 - 18:54

Meni pa ovo nije jasno ????

 

Attached File  Screenshot_1.jpg   40KB   15 downloads

 

Šta ja ne razumem ovde....šta je presudilo i za tih 5 dana, a tek za trajni....? 

 


  • 2

#6462 K.Dot

K.Dot
  • Members
  • 2,360 posts

Posted 21 July 2018 - 20:43

Ovo nisam ni video, daj ne sramotite se sa ovim stvarima. Kolega Babinho je uvek imao zanimljive upise. Po meni korektan forumas skroz.


  • 1

#6463 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 21 July 2018 - 23:04

Od pre nekih 30 dana je valjda trebalo da vam postane jasno da je ovdasnja moderacija iz nekog razloga u najmanju ruku postala boleciva prema naprdnjackoj vlasti i liku i delu Najboljeg Studenta Prava u Istoriji. Verujem da nije u pitanju namera vec povrsno tumacenje procitanog i tragicno nerazumevanje konteksta ali svejedno, krajnji rezultat je isti. Da mi je neko pre 15 godina pricao da cu na ovom forumu da odrobijam 60 dana ( 2 X 30) zbog vredjanja radikala rekao bih mu da mi je verovatnije da ce na zgradu B92 sleteti NLO. No, vremena se menjaju. Ljudi takodje.

 

Postoji li bilo kakva granica u dnevniku uvreda koje svaki put, posle banova, istovaruješ na račun Moderacije? Da li forumaši znaju da neretko u isto vreme budeš banovan na svim forumima? I ti se "baviš moderacijom i pišeš tekstove", kako te bRe nije sramota?? Da li zaista veruješ da nisam u stanju da se ozbiljno potrudim i izlistam ti, ali doslovno, svako napisano sranje i ugazim te kako odavno zaslužuješ? I, na koncu, koliko će ti kredibiliteta ostati posle toga a već si tragikomično iskompromitovan? 

 

Da li svi forumaši znaju da si, isključivo zahvaljujući Moderaciji Sporta, dobio uopšte šansu da se na mala vrata umuvaš nazad na Forum? Je li tvoje "hvala" iskazano kroz 20 i kusur banova a ti se još uvek motaš ovuda i ovako se proseravaš?

 

Kad se već obraćaš "svima", hajde da i ja učinim isto, iako na ovo smeće sa početka Aprila nisam ni hteo da ti odgovaram:

 

 

 

Za kraj, da ste malo pametniji poslao bih vam moj poslednji tekst koji se bavi jednim od mnogobrojnih tipova moderacije, ja licno taj model smatram superiornim, ali ako ne razumete cak ni najjednostavnije postove od par redova ne vidim kako biste razumeli strucni rad od 25 strana na tu temu. Ovo vam pisem posto pretpostavljam da ovaj post osim vas niko drugi nece ni videti, vasa celokupna moderacija se sastoji iz primitivne verzije fraze da je batina iz raja izasla. Pogledajte samo koliko puta ste zakljucali topik na kojem se komentarise moderacija. Svaki put kad ga zakljucate vi ste priznali poraz kao moderacija. Mozete shvatiti ovaj moj post kao doprinos ideji da jednog dana naucite posao i budete bolji moderatori i budite zahvalni na tome, boljim ljudima od vas nisam posvetio ovoliko paznje.

 

 

Taj "tekst" valjda ima neki naziv... Da nije "Kenjdrek"?  :D

Valjda se sećaš, zbog ovog (i mnogo, mnogo sličnih...) "tepanja" si bio u kazni, ali si redovno povlačio dosta njih sa sobom. Sjajno, odličan si im primer dao, ležali su zbog tebe... pametnjakoviću.

 

Zatim, knjiški, za ponavljanje obrisanih postova te postavljanje van matičnih topika sledi 10 + 10 dana bana, koje tada nisi dobio. Zato ćeš sledećeg puta, ako ga uopšte bude, dobiti i ovih 20 dana na ono što opet napraviš. 

 

 

PDF Fudbal je otključan skoro dve godine u kontinuitetu a ja, da sam na vreme znao da se ta genijalna "studija" zasniva na notornom bezobrazluku (naći ću ti bukvalno svaki, just try me) dijagnoze (od ludačkih košulja, konopaca pa do "nejebice" moderatorki koja se i dalje bori za život), konstantno manipulisanje forumašima i prepisivanje "u krajnjoj nuždi" (što nikad nećeš priznati, osim ako ti ne metnem pod nos), udelio bih ti lično virtualnu eutanaziju još prvog dana svog moderatorstva.

 

Od sada se više nećeš baviti moderacijom na ovom PDF-u, već ona tobom. A za ono "naprdnjačka moderacijo" sa Basketa:

 

 

 

duvaj ga

Edited by barracuda, 21 July 2018 - 23:15.

  • 1

#6464 Itachi Uchiha

Itachi Uchiha
  • Members
  • 1,815 posts

Posted 22 July 2018 - 02:04

https://i.kym-cdn.co...353/279/e31.jpg
  • 1

#6465 taliesin

taliesin
  • Members
  • 20,379 posts

Posted 22 July 2018 - 07:31

bla, bla, truc,...

 

Ti is otprilike sve rekao o sebi kad si imao onaj psihoticni napad koji si uzivo podelio s nama na forumu. Ne secam se vise tacno kakvim si mukama nameravao da izlozis pojedine forumase ali se cini mi se radilo o nekom lomljenju nogu i dranju kozhe s velikim uzivanjem. Da li ti zaista iskreno mislis da bilo sta sto napisem na tvoj racun moze da se kvalifikuje kao uvreda nakon sto si samog sebe toliko ponizio? Na kraju krajeva, cinjenica da si pronasao nekakvu uvredu na vas racun u ova dva posta takodje mi dosta govori o tvom licnom portfoliu. Da, gluplji ste od mene i slabije poznajete ovaj posao. U cemu je problem? Svaki svrseni student ekonomije, prava, elektronike i gomile drugih profesija koji pise na ovom forumu moze da mi drzi predavanja iz tih oblasti jer o njima pojma nemam i da mi prebaci kako sam za te stvari gluplji od njih i da ih slabije razumem. To tako ide, ucis pa postanes profesionalac u nekoj oblasti i znas vise od drugih.

 

Necete uopste morati da se bavite mojom malenkoscu jer nisam ni sam preterano zainteresovan da boravim na forumu s pro-naprednjackom moderacijom, a i necu imati previse vremena u sledecih nekoliko meseci da se mlatim po forumima generalno. Ovih nekoliko ljudi ovde koje volim i koji me cine ponosnim sto sam u njihovom drustvu ne mogu da mi kompenzuju osecaj nelagode zbog vaseg ponasanja, prer svega tvog. Uostalom, ja mogu da pisem gde hocu, ti mozes da budes moderator i odlucujes o drugim ljudima takav kakav si samo ovde. Ta tvoja sumanuta ideja da meni pretis time sto ces me spreciti da pisem na forumu je monumentalno komicna. Sta mislis time da postignes? Moji postovi se ovde citaju, citace se i na drugim mestima. Kada si ti napisao poslednji post koji bi iko uopste pozeleo da procita? Na stranu ja, trideset dana ti Arsenije Pesic ne pise na forumu iz principijelnih razloga i niko od vas da se zapita je li forum nesto izgubio zbog toga sto mesec dana na njemu nema coveka koji se, gle cuda, od svih forumasa ikada samo sa mnom jednom nasao u raspravi, inace ga svi neizmerno (ukljucujuci i mene) postuju. A da ti objasnjavam zasto je zdravo i normalno da dva coveka sa jakim karakterom udju u raspravu mrzi me, ionako nista ne bi shvatio. Je l' ti to ideja? Da oteras sa foruma svakog ko bi ti stavio ogledalo ispred nosa i pokazao ti koliko si jadan?

 

I molim te nemoj potezati moje nekadasnje dogovore s nlavrnjom i njegovu procenu jer ti tada niti si bio moderator niti znas sta se desavalo. Ti si i tada bio isto ono sto si i sada - niko i nista.


  • 1