Jump to content


Photo

Kakav bi danas bio Djindjićev stav u vezi statusa Kosova?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
174 replies to this topic

#31 Hadrian

Hadrian
  • Members
  • 1,011 posts

Posted 17 December 2007 - 03:14

u situaciji do koje, da je njega, mi ne bismo došli.


Додуше видим да и сам имаш став у вези теме око које се буниш, чиме уједно и себи ускачеш у уста... :rolleyes:

#32 CTPAX

CTPAX
  • Members
  • 10,503 posts

Posted 17 December 2007 - 03:20

Додуше видим да и сам имаш став у вези теме око које се буниш, чиме уједно и себи ускачеш у уста... :rolleyes:


Rekao sam šta ne bi bilo.

Pošto nisam vidovita Zorka, ja ne mogu da vidim kakva bi bila situacija da je on živ.

Prema tome, teme je postavljena na trule osnove i iz nje ništa pametno neće nići.

#33 profesionalac

profesionalac
  • Members
  • 289 posts

Posted 17 December 2007 - 03:31

Zato što je tako tipično srpski nekrofilna. Zato što pokušavate da uđete u um pet godina mrtvom čoveku i pokušavate kroz zloupotrebe da objasnite da bi radio isto ono što vi mislite da treba raditi, i to u situaciji do koje, da je njega, mi ne bismo došli.

I batali me LDP-a, molim te. I njihovo svojatanje mrtvog Đinđića, i DS-ovo svojatanje mrtvog Đinđića je vrlo problematična pojava.

Ipak, kada nacoši krenu da svojataju mrtvog Đinđića, onda je to za bljuvanje po monitoru.


Jel znas ti uopste sta znaci rec nekrofil?

Kontradiktoran si.

#34 incognito

incognito
  • Members
  • 7,771 posts

Posted 17 December 2007 - 03:40

Јовановић заправо прави наследник Ђинђића, са обзиром да оно што знамо о Ђинђићевом ставу у вези Косова итекако одудара од става који има ЧЈ и ЛДП по овом питању, али зашто би тема била дегутантна?


Zato sto mrtva usta ne govore, i guranje svojih misljenja u usta vec davno uspokojenog coveka je degutantno do povracanja. Degutantno je kad to radi i LDP, i DS, a narocito oni koji su za njegova zivota njega smatrali mafijasem i gnjidom i jedva cekali da ga neko ukloni.

Sta bi on radio u ovom trenutku ne znamo, niti mozemo znati, a pokusaj da neko svoje fiks ideje opravda 'tako bi i Djindjic' je za svaku osudu. Nize od toga se jednostavno ne moze. Pustite coveka na miru, niste mu dorasli ni za crno ispod nokata. Dok je bio ziv nije vam valjao, a sad ste nasli da drvite o tome sta bi on cinio u datoj situaciji...

Chibu, bre! :rolleyes:

#35 Eraserhead

Eraserhead
  • Members
  • 9,436 posts

Posted 17 December 2007 - 03:41

Sta je toliko degutantno u ovoj temi?


Zato što ja i ti treba da se raspravljamo šta bi neko treći, ko je mrtav mislio danas da je živ. Degutantna nekrofilija. Još je i postavljena sa idejom da se opravdaju stavovi jedne stranke što dodaje na težini "pegle" koju zaslužuje.

#36 profesionalac

profesionalac
  • Members
  • 289 posts

Posted 17 December 2007 - 03:47

Zato sto mrtva usta ne govore, i guranje svojih misljenja u usta vec davno uspokojenog coveka je degutantno do povracanja. Degutantno je kad to radi i LDP, i DS, a narocito oni koji su za njegova zivota njega smatrali mafijasem i gnjidom i jedva cekali da ga neko ukloni.

Sta bi on radio u ovom trenutku ne znamo, niti mozemo znati, a pokusaj da neko svoje fiks ideje opravda 'tako bi i Djindjic' je za svaku osudu. Nize od toga se jednostavno ne moze. Pustite coveka na miru, niste mu dorasli ni za crno ispod nokata. Dok je bio ziv nije vam valjao, a sad ste nasli da drvite o tome sta bi on cinio u datoj situaciji...

Chibu, bre! :rolleyes:


Meni se cini da ti imas fiks ideju i to opaku.

#37 profesionalac

profesionalac
  • Members
  • 289 posts

Posted 17 December 2007 - 03:52

Zato što ja i ti treba da se raspravljamo šta bi neko treći, ko je mrtav mislio danas da je živ. Degutantna nekrofilija. Još je i postavljena sa idejom da se opravdaju stavovi jedne stranke što dodaje na težini "pegle" koju zaslužuje.


Ti i ja uopste ne treba da se raspravljamo, ali ajde ako zelis. Objasni mi koje se to ideje pravdaju i kome? I sta je to degutantna nekrofilija? Jel to znaci da postoji neka nekrofilija koja nije degutantna?

Edited by profesionalac, 17 December 2007 - 04:04.


#38 Gjergji

Gjergji
  • Members
  • 6,202 posts

Posted 17 December 2007 - 04:02

Ti i ja uopste ne treba da se raspravljamo, ali ajde ako zelis. Objasni mi koje se to ideje pravdaju i koje? I sta je to degutantna nekrofilija? Jel to znaci da postoji neka nekrofilija koja nije degutantna?

Ne znam u cemu si profesionalac (kad si vec izabrao taj nick-name) ali ovo boldovano nije ni poluamaterski. Sta si hteo reci u stvari?

Nego, sta kaze kugla? Sta bi bilo da je Tito danas ziv? Ili Staljin? Uvek prijatno imati nadomak profesionalnu asistenciju. Nemoj slucajno da ne navratis opet.

Edited by Gjergji, 17 December 2007 - 04:03.


#39 profesionalac

profesionalac
  • Members
  • 289 posts

Posted 17 December 2007 - 04:04

Ne znam u cemu si profesionalac (kad si vec izabrao taj nick-name) ali ovo boldovano nije ni poluamaterski. Sta si hteo reci u stvari?

Nego, sta kaze kugla? Sta bi bilo da je Tito danas ziv? Ili Staljin? Uvek prijatno imati nadomak profesionalnu asistenciju. Nemoj slucajno da ne navratis opet.


To je greska u kucanju, mislio sam i KOME? Izvinjavam se.

Nick je tu da bi ti zagolicao radoznalost.

Edited by profesionalac, 17 December 2007 - 04:07.


#40 Gjergji

Gjergji
  • Members
  • 6,202 posts

Posted 17 December 2007 - 04:07

To je greska u kucanju, mislio sam i KOME? Izvinjavam se.

Ma nema na cemu, ali ja postavih jos par pitanja.

#41 profesionalac

profesionalac
  • Members
  • 289 posts

Posted 17 December 2007 - 04:10

Ma nema na cemu, ali ja postavih jos par pitanja.


Koja pitanja?

#42 Gjergji

Gjergji
  • Members
  • 6,202 posts

Posted 17 December 2007 - 04:16

Koja pitanja?

Pa rekoh ja - nit znas da pises a, eto, ocigledno nit da citas. Pravi profesiJonalac. Ma, nema da fali.

#43 profesionalac

profesionalac
  • Members
  • 289 posts

Posted 17 December 2007 - 04:23

Pa rekoh ja - nit znas da pises a, eto, ocigledno nit da citas. Pravi profesiJonalac. Ma, nema da fali.


Ocigledno ti je pitanje bilo toliko genijalno, cim nisam uspeo da odgovorim na njega, ali odgovori ti na moje.

#44 Gjergji

Gjergji
  • Members
  • 6,202 posts

Posted 17 December 2007 - 05:08

Ocigledno ti je pitanje bilo toliko genijalno, cim nisam uspeo da odgovorim na njega, ali odgovori ti na moje.

Nema genijalnih pitanja vec samo odgovora. Ovaj tvoj bese izuzetno stupidan. Mada, od koga je, i dobro je. Vidis, u rekordno kratkom roku si, vise nego zasluzeno, dobio status dvorske lude. Srdacne cestitke.

#45 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 17 December 2007 - 08:35

Kako bi tek reagovao Miloš Obrenović ili Car Lazar?
Zoran Đinđić je pokušao da pokrene pitanje Kosova na jedan specifičan način,nažalost nisu mu dopustili da nastavi rad tako da sad pisati o tome je izlišno.