Jump to content


Photo
- - - - -

SBB Kablovski Operater!


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
196 replies to this topic

#196 masterNS

masterNS
  • Members
  • 484 posts

Posted 10 March 2015 - 10:21

SBB ne uredjuje program. Oni mogu da ubace ili izbace neki program iz ponude, ali na trzistu ne postoji kvalitetan filmski ili serijski kanal bez gomile repriza. Ne postoji kanal u Srbiji koji oni mogu da ubace, a da ne bi mogao da das istu zamerku i na njega. Srbija je siromasna zemlja, ljudi piratizuju filmove i serije i nijednom kanalu se ne isplati da ulozi veliki novac u program, a da onda ima mali broj pretplatnika, jer smo mi pametni, zajebace*o kapitaliste i skinucemo sa torrenta.

Zato postojeci kanali vrte do iznemoglosti ono sto su kupili..

Izlaz iz ugovora ne mozes da dobijes zato sto ti se ne svidja program, a koliko mi se cini, oni imaju pravo cak i da izbacuju i ubacuju kanale, tako da ni na tu semu ne mozes da izadjes iz ugovora. Meni ugovor istice u novembru i nisam siguran da cu ga produziti. Ukoliko nadjem alternativu za njihov internet onda cu ih napustiti. 


Edited by masterNS, 10 March 2015 - 10:23.


#197 :~))

:~))
  • Members
  • 571 posts

Posted 12 April 2015 - 20:23

Jel ima nekog ko je fiksni tel. preneo iz telekoma u SBB? Kakva su iskustva?  Čujem da je pretplata duplo jeftinija nego u telekomu, nekih 300 (i kusur dinara,), kod kuće  imamo kablovsku i internet njihov , pa razmišljam možda i o fiksnom?!  Bila je atraktivna ona reklama za sbb fiksnu sa Sekom Sabljić   ^_^