Jump to content


Photo

Zbogom 2007.


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
15 replies to this topic

#1 Cosmic Sailor

Cosmic Sailor
  • Members
  • 60 posts

Posted 07 December 2007 - 09:50

Dakle, blizi se kraj godine i opet onaj osjecaj kako je godina za cas proletjela. Osvrtanje na 2007.

Pocetak godine: bezveznjikav sa naznakom blagog uspona uz prijatnu letargiju
Proljece: iznenadni potpuni sunovrat i naizgled bezizlazna situacija, propali planovi
Ljeto: back on the track, dobro raspolozenje, leprsavost uz gorak ukus bliske proslosti, zaljubljenost
Ljeto je zavrseno: uzivanje, dobro raspolozenje, Muse koncert, ljubav, putovanja
Kraj godine: dokolica, letargija, kraj ljubavi, zelja za novim pocetkom, nedostatak uzbudjenja

Ocigledno je, moja 2007. je kao sinusoida. Gledajuci sa ove distance, iako je bilo mnogo i lijepog i ruznog i uz sva uzbudjenja ne bih volio njenu reprizu.

A vasa 2007?

#2 ohbabyw

ohbabyw
  • Members
  • 2,208 posts

Posted 07 December 2007 - 15:03

iako u svakoj godini ima lepih i ružnih dešavanja, ne bih da se vrati nijedna od ovih koje su mi prošle. nisam taj tip.


a 2007 :rolleyes:
bila sam na mnogo dobrih koncerata. deca su mi sve veća i lepša. zrelija sam nego pre i zato sam srećnija. nisam rešila još stambeno pitanje. odlučila sam da me za to savršeno zabole... još uvek se pitam zašto sam ostala u Srbiji.

#3 @lekstina

@lekstina
  • Members
  • 1,595 posts

Posted 07 December 2007 - 15:41

Hm! 2007. mi je počela grozno! Ostala sam bez posla početkom januara. U trenutku sam pomislila da je to kraj. Dno dna. Verovatno da i jeste bilo, jer nakon tih par dana blagog užasa i histerije, počinju da mi se dešavaju zaista lepe stvari. Upoznajem razne nove ljude, dobijam novi posao. Stalno učim, napredujem i pobeđujem samu sebe svakog dana. Konačno počinje da funkcioniše ona teorija da u mom životu neke stvari ipak zavise od mene.
Leto mi je bilo pakleno vruće i ne bih želela da se ponovi. Jesen je moje doba. Posao se ustaljulje, postajem sigurnija, ozbiljnija i iskusnija. Još kada bi oko Nove godine pao sneg u nenormalnim količinama, mogla bih da kažem da mi je 2007 ipak dala mnogo toga lepog.


#4 Cro-boy

Cro-boy
  • Members
  • 4,466 posts

Posted 14 December 2007 - 09:49

Svake godine razni grahoznanci/pasuljoznanci predvidjaju dolazak svemiraca, godzile, elvisa... i svake godine nevidjeno fulaju. S druge strane svake godine se dogode bizarne i sokantne stvari koje niko ne predvidi (9/11, pojava celulita na Beyoncinom dupetu i sl.). Evo nekih od profulanih prorocanstava za 2007, prema pisanju Vecernjeg lista:
link

(doduse, godina jos uvijek traje, ko zna, mozda fotofinis bude zanimljiv)


-razni gatari i vidovnjaci najavili su da će 2007. jedna poznata holivudska zvijezda umrijeti od posljedica zmijskog ugriza

ova je bila gadno napusena supstancom ciju legalizaciju prizeljkuje:
-astrologinja Patricia Bahrani predvidjela je da će 2007. biti ukinut euro te da će se legalizirati marihuana

neispunjeno "Ukijevo" prorocanstvo:
-mnogi su predviđali da će Kremlj nestati u plamenu

ovo se mozda i dogodilo:
-među proročanstvima nalazilo se i ono kanadskog vidovnjaka Nikkija Pezara da će pred Bijelu kuću u Washingtonu sletjeti NLO



ako znate za kakvo slicno, bombasticno prorocanstvo koje se nije ispunilo, okacite ga i podijelite s nama :rolleyes:

Edited by Cro-boy, 14 December 2007 - 09:56.


#5 Mioba

Mioba
  • Sleepers
  • 4,859 posts

Posted 31 December 2007 - 16:50

ako znate za kakvo slicno, bombasticno prorocanstvo koje se nije ispunilo, okacite ga i podijelite s nama :)

počinjem da vatam beleške za sledeći put :rolleyes:

2007?

već u martu upala u vortex, koji je trajao do pre neku noć, sa povremenim pauzama
rad, rad i samo rad

al bilo i finog gubljenja vremena i uživanja, dobrih ljudi, dobrih pauza na splavu na adi, malo većih i malo boljih pauza na hvaru, bilo smeha i zavitlavanja, planova i naglih izmena, puno malih ljubavi i dramatičnih strasti, odluka i predomišljanja, novih saznanja i stida od neznanja, trpljenja i istrajavanja, odustajanja i kretanja ispočetka, okretanja novih listova i vraćanja na staro...

bila lepa i korisna godina

moglo je i bolje, al bolje ću u 2008.
majkemi :huh:

#6 FranziskaKafka

FranziskaKafka
  • Banned
  • 1,099 posts

Posted 01 January 2008 - 14:11

2007? :rolleyes:

#7 Zika Pavlovic

Zika Pavlovic
  • Members
  • 29 posts

Posted 01 January 2008 - 14:14

2007? :rolleyes:


nije valjda bila bas toliko losa :huh:

#8 dare...

dare...
  • Members
  • 2,008 posts

Posted 01 January 2008 - 16:20

nije valjda bila bas toliko losa :rolleyes:


Jok... Vidi samo ovo... :huh:

Posted Image

#9 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 01 January 2008 - 21:09

srechna nova godina

#10 BeatrisDal

BeatrisDal
  • Banned
  • 5,317 posts

Posted 02 January 2008 - 17:42

2007? :rolleyes:


e, baš. godina nemrdanja s mesta, valjda je zato tako brzo prošla. ali ipak ima i korisnih detalja: kakav takav posao, perspektiva da ću se u budućnosti moći baviti onim čime želim, poboljšanje sebe i poboljšanje odnosa sa nekim ljudima do kojih mi je bilo stalo, a raščišćavanje odnosa i konačan razlaz sa nekim drugim ljudima koji su to zaslužili. iako je bilo puno praznog hoda, nije baš sve otišlo u vetar. :huh:
želim vam svima još mnogo bolju novu godinu 2008. :) ;) :D

#11 Zika Pavlovic

Zika Pavlovic
  • Members
  • 29 posts

Posted 03 January 2008 - 10:03

Prosla godina je bila kao i sto sam ocekivao.Relativno trula.Zracak nade pojavio se na kraju godine, bas sam uzivao i nadao se da ce se nova tako nastaviti.
Medjutim, pocetak nove godine doneo je da mi se nebo srusi na glavu.
Nadam se da nikome ova godina nece poceti kao meni. :rolleyes:

#12 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 03 January 2008 - 23:48

Dobra je bila, ova da ostane kao i prošla i ja sam zadovoljan.

#13 Conchita Martinez

Conchita Martinez
  • Members
  • 3,290 posts

Posted 04 January 2008 - 00:13

Nova godina, novi problemi!
:rolleyes:

#14 shashavica

shashavica
  • Members
  • 16 posts

Posted 06 January 2008 - 17:25

Ode 2007..ko da je nikad nije ni bilo :rolleyes: :huh:

#15 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 06 January 2008 - 17:39

super ti je nick.