Jump to content


Photo

q***** liga sampiona


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
29 replies to this topic

#1 _uRoSh

_uRoSh
  • Members
  • 55 posts

Posted 15 August 2002 - 22:27

Eh taj nesrecni Partizan...strasno...znaci sacuvaju CEO tim vec 2 godine (poslednja i sampionska)i ne mogu da daju gol,a kamoli da ga ne prime - na svom terenu ???? Pa Zvezda je prosle godine bre igrala sa , kasnije finalistom ligew sampiona (svi znamo ko je to),sa ekipom u kojoj su igrali taj famozni Balak,onda Ze roberto,Kirsten...bla bla bla...zasto trositi reci o Leverkuzenu.I da napomenem da je Zvezda igrala i bez Pjanovica (doduse samo na drugoj tekmi) i sa zalosnim Spalevbicem (!!) u spicu,koji je najverovatnije ubacio koju kintu Muslinu u pdze da bi igaro.,jer covek nije ni za Palilulac !!!! I na sve to (da i naravno bez Bunje i Drule),mi na Marakani ne izgubimo,jebi ga,0:0,davalo je nadu,tamo i bez Pjane se nije moglo,a u spicu je bio tandem BOSKOVIC - SPALEVIC katastrofa.Boskovic zna se sta igra...i da konstatujem PARTIZAN JE BRUKA SRBIJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!

#2 firewall

firewall
  • Members
  • 58 posts

Posted 16 August 2002 - 14:25

sam tekst dokazuje koliko si jadan

slusaj, ono je bio maximum yu fudbala a minimum de fudbala, mislim da je doslo vreme da se vi zvezdasi odreknete prerasude da ste svetska ekipa, isti je slucaj i s partizanom, nasa liga je 0 ponavljam 0
sta je bilo ono protiv ferenbahcea ? 6:2 ? 10 shuta na gol a od toga uslo 6 ?
A ovo je bio bajern, alo bajern..

jebga ludaka ima svuda

#3 firewall

firewall
  • Members
  • 58 posts

Posted 18 August 2002 - 20:43

ah samo da napomenem da je zvezda danas izgubila od niksica 1:0, ali nema veze nije strasno izgubiti protiv tog svetskog velikana sa jednim golom razlike zar ne ?

#4 Grobar-Hamburg

Grobar-Hamburg
  • Members
  • 209 posts

Posted 19 August 2002 - 09:55

ma daj koji ti je k... A gdje sad igraju ballack i zé roberto? I Leverkusen "nikad" nece imati bolju ekipu od Bayerna.

I KAD DODJU NEVOLJE I KAD DODJE TUGA UVEK CE TE VOLETI GROBARI SA JUGA!!!!!!!

#5 grobar

grobar
  • Members
  • 3,000 posts

Posted 19 August 2002 - 10:48

Zato u feneru igraju neuporedivo bolji Revivo i Washington.Kreteni nama kenjaju za Rapid i Dinamo a oni se ne secaju
Kaen-Cz 6:0
Nagoja-Cz 6:1
Fener-Cz 6:2

#6 _uRoSh

_uRoSh
  • Members
  • 55 posts

Posted 21 August 2002 - 20:28

Alo ljudi...o kavim mi to utrakmicama pricamo!?Ajde sad izvucite podatak da je Zvezda igrala neku prijateljusku pre 5 godina i - izgubila.Pa ajde pogledajte vase rezultate u proteklih 5,6 godina.Kroacija(!!!),Rapid,Porto...mislim miyrni su i jedni i drugi...ali KROACIJA !? Sta kao izbacili ste Engleze,a sta je sa Kajzeom koji je iste sezone posle Beogradskih 4:0 osvojio tu cuvenu,Bajernovu,Bundes ligu !!! Pa onda Lester 3:1 na ^domacem terenu^ u Becu.Dobro ta 1991 je vec toliko izlizana da je ne spominjem...ali se od nje ne moze pobeci...
To kao,Niksic,bla bla,Radnicki N...kako je Filipovic selektovao igrace tako mu sad i igraju,pa sta mi treba 5 sezona da uzimamo titule?!

IZ SLAVNE PROSLOSTI U SVETLU BUDUCNOST !!

#7 firewall

firewall
  • Members
  • 58 posts

Posted 21 August 2002 - 23:11

  IZ SLAVNE PROSLOSTI U SVETLU BUDUCNOST !! 


ahhahhaha ... hahhaha..

svetla buducnost
ahhahhahha

#8 djalminha

djalminha
  • Members
  • 342 posts

Posted 21 August 2002 - 23:17

Fljamutari,ahahahahahahahahaha:wink:

#9 Tank

Tank
  • Members
  • 28,411 posts

Posted 22 August 2002 - 12:25

Bajern nema pojma....:smile:

#10 _uRoSh

_uRoSh
  • Members
  • 55 posts

Posted 05 December 2002 - 03:00

Povlacim ipak sve sto sam rekao, jer Partizan je mnogo jak tim kad je uspeo da pobedi jedan Zeleznik u kupu Jugoslavije...I to sa 2 igraca manje...
hahahahaha BRUKA !
JEBO VAS TUMBAKOVIC !

#11 Tank

Tank
  • Members
  • 28,411 posts

Posted 05 December 2002 - 20:14

Ti si neki stvarno opak.....:lol: Urosh sa svim ovim _ smeshan si......:lol:

#12 _uRoSh

_uRoSh
  • Members
  • 55 posts

Posted 06 December 2002 - 04:20

No comment!

#13 Tank

Tank
  • Members
  • 28,411 posts

Posted 06 December 2002 - 08:16

Aaaaa znash i ! da otqcash.....:lol: mozda sam te potcenio.....:lol: Bezi qci pa tamo lupetaj.....

#14 Moca

Moca
  • Members
  • 1,208 posts

Posted 06 December 2002 - 11:14

Hvala bogu na velikom Ivanu koji sve zna i daje vrlo pametne komentare. Chekaj bre lakse malo da zapishem to pa da izdasm knjigu.

#15 Tank

Tank
  • Members
  • 28,411 posts

Posted 06 December 2002 - 20:29

Shta znachi izsdam?:smile: