Jump to content


Photo
- - - - -

Fudbal u Srbiji je umro.


  • Please log in to reply
1171 replies to this topic

#1036 RatzenStadt

RatzenStadt
  • Members
  • 2,316 posts

Posted 03 October 2014 - 01:38

Ova vecerasnja rapsodija Partizana u Grckoj najbolje oslikava kvalitet nase lige i u kom pravcu ide nas fudbal. Ne tako davno, pre nekih 7 godina cini mi se, Partizan jeu UEFA kupu demolirao Egaleo (tada 3. ili 4. tim grcke lige, kao sada Asteras), a veceras je pociscen od istog takvog. Nema sta da se zavaravam, i moja Vosa bi verovatno isto ovako prosla ( uostalom dokazali smo to u Slovackoj ), a verovatno i Zvezda. Ako je Partizan od tog pomenutog meca sa Egaleom uspeo da nanize dosta titula i to prilicno lako, koliko duboko su onda ostali pali? Nije da pricam nista cega niste svesni, ali neka tuga me uvatila gledajuci onu nemoc veceras,pa sam se zapitao...Gde li cemo onda biti za 7 godina od danas, jer nekih naznaka poboljsnja nema... cak sta vise, reko bih da nam fudbal  samo jos brze tone.

Recimo da ode Tole i sta onda? Priznace da je vreme da se povuce, a kao zaostavstinu ce na mestu predsednika postaviti svog Medvedeva. Ili jos bolje, da nas preuzme Terza ili neko od njegovih, jer ocigledno da ozbiljnijeg opozicionara nema. Mrka kapa kako god okrenes... 


  • 0

#1037 XOXOXO

XOXOXO
  • Members
  • 3,582 posts

Posted 03 October 2014 - 02:12

Ova vecerasnja rapsodija Partizana u Grckoj najbolje oslikava kvalitet nase lige i u kom pravcu ide nas fudbal. Ne tako davno, pre nekih 7 godina cini mi se, Partizan jeu UEFA kupu demolirao Egaleo (tada 3. ili 4. tim grcke lige, kao sada Asteras),

 

Koliko se ja sjecam, Egaleo je tada batalio UEFA Cup jos i prije prve utakmice, tako da su igrali sa rezervistima.

 

Mada, nevezano za tu utakmicu, Partizan je te sezone igrao daleko najbolji fudbal u poslednjih 20 godina, ali imali su i daleko bolju ekipu, dosta starijih igraca se vratilo u klub.


Edited by XOXOXO, 03 October 2014 - 02:14.

  • 0

#1038 RatzenStadt

RatzenStadt
  • Members
  • 2,316 posts

Posted 04 October 2014 - 03:15

Cenis da bi i ovaj Partizan rutinirao drugi tim Asterasa? :D Za utakmicu u BGu ne znam, ali .cini mi se da su u Grckoj izveli prvi tim.

Nije ni bitno, nije Egaleo jedini primer, jer bilo je i boljih utakmica Partizana te sezone u Evropi, a i u nekim od sezona pre te. Isto se moze reci i za Zvezdu koja je znala da drmne i timove iz zapadne Evrope. 

Danas se pomno prati zreb i navijaci se nadaju nekom timu iz Jermenije ili Moldavije umesto nekih Slovana, Anortozisa i sl. Kako stvari stoje, u ne tako dalekoj buducnosti, cemo se moliti za neke Andorce ili Velsane umesto istih tih Jermena :(.


  • 0

#1039 sirmium

sirmium
  • Banned
  • 7,585 posts

Posted 04 October 2014 - 11:58

Kad bude bilo para bice i fudbala..kad gledalac lako izdvoji 20 30e za kartu semenke i pivo kad budes imao par igraca da platis...sve je ovo realno pa gore se sad zivi nego te 2004 kad smo izbacili dinamo b deknuli egaleo uzeli bod veljarealu i laziu.
  • 0

#1040 crveno - beli

crveno - beli
  • Members
  • 6,335 posts

Posted 04 October 2014 - 12:50

Cenis da bi i ovaj Partizan rutinirao drugi tim Asterasa? :D Za utakmicu u BGu ne znam, ali .cini mi se da su u Grckoj izveli prvi tim.

Nije ni bitno, nije Egaleo jedini primer, jer bilo je i boljih utakmica Partizana te sezone u Evropi, a i u nekim od sezona pre te. Isto se moze reci i za Zvezdu koja je znala da drmne i timove iz zapadne Evrope. 

Danas se pomno prati zreb i navijaci se nadaju nekom timu iz Jermenije ili Moldavije umesto nekih Slovana, Anortozisa i sl. Kako stvari stoje, u ne tako dalekoj buducnosti, cemo se moliti za neke Andorce ili Velsane umesto istih tih Jermena :(.

 

Nije bilo tada dve utakmice. Partizan je docekao Egaleo (4:0) i Viljareal (1:1) i gostovao Laciu (2:2) i Midlzbrou (0:3). 


  • 0

#1041 RatzenStadt

RatzenStadt
  • Members
  • 2,316 posts

Posted 04 October 2014 - 14:03

Daaa jbt. Meni sve nesto prolazi kroz glavu da je u Grckoj bilo 0:0, a u BGu 4:0. Izlapo sam skroz.


  • 0

#1042 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 18 January 2015 - 22:20

http://www.youtube.com/watch?v=WKfxqMkg0tc&src_vid=10TfxcE1K4I&feature=iv&annotation_id=annotation_229642

Od 0.25.

 

Cisto da se podsetimo.


  • 2

#1043 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 02 March 2015 - 20:56

Je l` Partizan u sledecoj emisiji? :D


  • 0

#1044 F@tZadd

F@tZadd
  • Members
  • 17,083 posts

Posted 02 March 2015 - 20:56

ФК Црвена звезда и ФК Партизан, две стране исте медаље. ...

Наравно ,да не заборавимо и криминалну организацију, ФСС ...
  • 0

#1045 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 02 March 2015 - 20:59

Sada je valjda jasnije zasto Zvezda dovodi brdo igraca, koje zna da nece moci platiti, a onda ih pusta za "ciste" papire. O ovome smo pricali godinama unazad i uvek je bila prica, idemo na titulu, trebaju nam ti igraci i slicno. E sada dovodimo igrace, koji prave gubitak za klub, a igraci koji su ugovorom vezani za klub, uglavnom mladi igraci, nemaju sansu i odlaze bez obestecenja. Na tome klub gubi, plus na igrace koje kao placa, a igraju, plus na igrace na koje moze da zaradi, a idu bez para.


  • 0

#1046 D. Cooper

D. Cooper
  • Members
  • 14,742 posts

Posted 02 March 2015 - 21:04

Vucelic  :hail:

Kakva njuska...


  • 0

#1047 L.Sprewell

L.Sprewell
  • Members
  • 10,793 posts

Posted 02 March 2015 - 21:05

Vucelic  :hail:
Kakva njuska...

Tonchev ga shije laganini...
  • 0

#1048 F@tZadd

F@tZadd
  • Members
  • 17,083 posts

Posted 02 March 2015 - 21:06

Vucelic  :hail:
Kakva njuska...

Да је само Вучела ...

Код нас је комплетна управа таква ...
  • 0

#1049 feanorlfc

feanorlfc
  • Members
  • 9,648 posts

Posted 02 March 2015 - 21:07

Kakva bezanija od novinara. :lol:


  • 0

#1050 stripi

stripi
  • Members
  • 2,422 posts

Posted 02 March 2015 - 21:08

"Organizovana kriminalna grupa",sve bandit do bandita u Partizanovim i Zvezdinim upravama...


  • 0