Jump to content


Photo

Fight Club


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
2545 replies to this topic

#16 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 25 December 2007 - 00:35

Schrodingeru, srBovu jedan austrofilski, javi se kad i ako ti proradi spiroheta koja će ti tim pihtijama između ušiju došapnuti da vavilonska kurva nije bila ni babuška ni brunhilda iz Koenigsberga. :rolleyes:

Pa u pravu si, vavilonska kurva je verovatno bila drugarica Krupskaja, koja Koenigsberga sigurno nije videla. A to gadjanje besmislenim etiketama (sta, mislis da je austrofilski neka uvreda? decko, zagrej stolicu, prvo pa onda postuj) nece promeniti cinjenicu da si (ne)moralno potpuno identican nekome ko bi stavio na avatar ako ne hitlera, a ono Geringa ili Goebelsa. Tj. na moralnoj si apsolutnoj nuli, koja se u Srbiji, za razliku od termodinamike, veoma lako postize.

#17 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 25 December 2007 - 00:59

Pa u pravu si, vavilonska kurva je verovatno bila drugarica Krupskaja, koja Koenigsberga sigurno nije videla. A to gadjanje besmislenim etiketama (sta, mislis da je austrofilski neka uvreda? decko, zagrej stolicu, prvo pa onda postuj) nece promeniti cinjenicu da si (ne)moralno potpuno identican nekome ko bi stavio na avatar ako ne hitlera, a ono Geringa ili Goebelsa. Tj. na moralnoj si apsolutnoj nuli, koja se u Srbiji, za razliku od termodinamike, veoma lako postize.


Naravno, srBovu pRuski, da "austrofilski" nije bilo uvreda ni Obrenovićima, a kamoli Austrijancu Hitleru i njegovoj upitno homofobnoj sviti. :rolleyes: Al' ništa od tebe: i spirohete ti se među ušima upihtijale. :huh:

#18 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 25 December 2007 - 03:08

Naravno, srBovu pRuski, da "austrofilski" nije bilo uvreda ni Obrenovićima, a kamoli Austrijancu Hitleru i njegovoj upitno homofobnoj sviti. :rolleyes: Al' ništa od tebe: i spirohete ti se među ušima upihtijale. :huh:

Pazi kad si u svojoj maloumnosti tipicnog salonskog staljiniste spojio Obrenovice i tvog revolucionarnog i anti-liberalnog odraza u ogledalu adolfa dadu?! Ocigledno je da bolest prelazi sa avatara na tebe - pazi kad su vam svi idejni ucitelji patili od polnih bolesti (Marks, zlikovac uljanov, Mao -- nesto se pricalo i za Kardelja, jos doduse iz dana kad je bio Musolinijev pionir koji se potpisivao Eduardo Cardelli)... Nego, u svom ideoloskom ludilu ponovo vodite normalne ljude i liberale - bas kao Ernst Telman u Nemackoj kasnih 1920-tih -- pravo u propast. Njemu je Staljin (vec vidim tvoje klanjanje i orgijasticno odusevljenje na sam pomen Idola) naredio da ne preteruje u napadima na naciste, vec da ostrinu svoje mrznje usmeri ka liberalima i socijaldemokratima - znamo kako se to zavrsilo. A ti i tvoja ekipa prizivate slican scenario ovde -- umesto da provocirate glupim avatarima i kretenskim parolama tipa "NATO=EU= kukasti krst" koje ste onomad nosili u NS -- mozda ipak stavite prst na celo (ma koliko nisko ono bilo) pa vidite ko vam je realno veci neprijatelj...

#19 ArleKino

ArleKino
  • Members
  • 2,390 posts

Posted 25 December 2007 - 23:50

Schrodinger, pročitaj šta je čovjek pisao o Staljinu pa će ti ovaj orgazmički dio postati suvišan.

#20 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 30 December 2007 - 02:10

...

>> ... Volio bih da dozivis u svom zivotu te lazne vapaje. I onda da neko sa strane pise bolesne izjave o tebi kao ti u ovom slucaju ... <<


Uf, dje me nadje, nesrecnice! Ne pratis me po 4umu. Slab si ti.
Slab si za, mene, Kinika.

Pa moja "Late Mother" je za'manula tanjirom na mene, zato sto, kao, - "necu da idem i branim srBska ognjista!"

Pa sam mirno ustao od stola - i otisao u svoju sobu.
Nikad vise nisam seo za sto sa njom.

Nikada joj nisam otisao na grob.
Niti cu ikada.

No mercy.

Sa mishlju - "Ti da me rodis, da hoces da me ubijes / da budem ubica zbog milosevicevskog loodila?!?"


Ovi srBski dzibrovi "sa strane" - ma neka samo pisu "bolesne izjave".
Mislim, - zabole me.

A u principu - samo me ucvrscuju u mom stavu.

Ja sam platio svoju punu cenu, tako da mi je svejedno sto mi se neke tupche kace na vrat.

Nataknem ih.

PS.
On o sto me cudi je sto mnogi trtljarosi pokusavaju da uplase pristojno misleci svet nekim srBovskim njesra.
Zamisli samo!?

...

#21 flavoure-flave

flavoure-flave
  • Members
  • 229 posts

Posted 30 December 2007 - 02:18

...

>> ... Volio bih da dozivis u svom zivotu te lazne vapaje. I onda da neko sa strane pise bolesne izjave o tebi kao ti u ovom slucaju ... <<


Uf, dje me nadje, nesrecnice! Ne pratis me po 4umu. Slab si ti.
Slab si za, mene, Kinika.

...


Ovo sto sam napisao,nema veze sa Milosevicem.Zboli me qratz za doticnog.Ako je koga syebao,to smo mi preko Drine.Posto sam i ja gledao pomenuti film i vidio par prilicno potresnih scena,izbio me je tvoj komentar "lazni vapaji" jer bi tako (vjerovatno) napisao i da neko nesto slicno napravi o srpskim izbjeglicama iz Hrvatske ili dijela BiH.
A ako sam ja za tebe srBov ili ne znam ni ja koji qratz,to me ni najmanje ne zanima.Ja znam sta sam.A o tome da li sam slab za tebe...nekom drugom prilikom.

#22 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 30 December 2007 - 02:34

...

>> ... Ako je koga syebao, to smo mi preko Drine ..

Izvini, a sto bi me boleo qrtz za "vashe prekodrinsko syebavanje"?
Ne umete da mislite?

So what?

Niste ni prvi, niti poslednji.

Citaj, bRe, - Pescanik!
Tamo jedan BiH lik tako sjajno govori o vasem gloopilu.

PS.
Pa ja sam u vase priglupo "prekodrinsko shebavanje" ulozio sve sto sam imao.
I Late Mother i Oca.

Sta biste jos "htjeli" jos od mene - moje bijedno tijelo / zivot?
Hebite se, bRe!

Ja, bRe, na vas gledam kao na napast koju treba nemislosrdno exterminirati!

Niti ste sebi dobri, - niti drugima, hebla vas shumska srbohazija!

...

#23 Steamroller

Steamroller
  • Members
  • 3,177 posts

Posted 30 December 2007 - 02:48

Ja, bRe, na vas gledam kao na napast koju treba nemislosrdno exterminirati!


Kao sto sam prije mjesec dana konstatovao na slican izliv mrznje:

Ni Hitler nije imao nesto bolje misljenje o Jevrejima.



Uglavnom fasisti imaju ciljnu grupu prema kojoj ispoljavaju mrznju kako bi na tu grupu ljudi svalili odgovornost za sve svoje probleme. Hitler je bio tesko iskomplekisrana osoba, psihopata, koji je sav svoj bijes iskalio na Jevreje ali i ostale.

Tako je Kinik kao predmet svoje mrznje na koga ce iskaliti svoj bijes izabrao Srbe u BiH i Hrvatskoj.

#24 flavoure-flave

flavoure-flave
  • Members
  • 229 posts

Posted 30 December 2007 - 02:50

...

>> ... Ako je koga syebao, to smo mi preko Drine ..

Izvini, a sto bi me boleo qrtz za "vashe prekodrinsko syebavanje"?
Ne umete da mislite?

So what?

Niste ni prvi, niti poslednji.

Citaj, bRe, - Pescanik!
Tamo jedan BiH lik tako sjajno govori o vasem gloopilu.

PS.
Pa ja sam u vase priglupo "prekodrinsko shebavanje" ulozio sve sto sam imao.
I Late Mother i Oca.

Sta biste jos "htjeli" jos od mene - moje bijedno tijelo / zivot?
Hebite se, bRe!



Ja, bRe, na vas gledam kao na napast koju treba nemislosrdno exterminirati!

Niti ste sebi dobri, - niti drugima, hebla vas shumska srbohazija!

...


Od tebe neko nesto da treba!? :) Neces to dozivjeti u ovoj dimenziji...
"Mi"???
A ko ste "vi"???"Arijevski liberalisti i demokrati" :rolleyes:

Da se "Hebemo"!???
Rekao bih da to porucis svojim najmilijima ali ih nemas ocigledno.

Ti bi nekoga exterminirao!??? :huh: Pokusali su,ali nisu uspjeli.I izjedaju se zbog toga kao i ti.Nemoj samo dobiti gastritis.
Tebi nisMO dobri,to znam.Tesko onom ko je tebi dobar.


Mozes ti to i bolje arijevac. ;)

#25 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 30 December 2007 - 03:15

...

>> ... Uglavnom fasisti imaju ciljnu grupu prema kojoj ispoljavaju mrznju kako bi na tu grupu ljudi svalili odgovornost za sve svoje probleme ... <<


Pa nemoj, bRe, tupcho da te zatuchem kamenicama kao ispred one banjloluchke dzamije, nesretnice!

Ti ces meni o srBohazijskom fashizmu, hebo vas on!

...

#26 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 30 December 2007 - 03:22

...

>> ... Rekao bih da to porucis svojim najmilijima ali ih nemas ocigledno ... <<


Ma zestoko si se zahebao 4umska tupcho, - ne puzim ja, niti trcim po susednim zemljama da bih na'vatao "najmilije" ... kao ti / vi.
Chibe, bRe!

Zamisli samo!

...

#27 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 30 December 2007 - 03:39

...

Ajde da poslednji put trolujem, kazem nesto prekodrinskim "tupchama".

Nemojte smarati - vasa domovina je BiH, vasa pretstonica Saraj'vo, tamo ste se rodili, tamo ziveli, nadam se - pozivecete jos dugo.
Koj se qrtz - turate ovamo?!

Srbija nikada nije bila vasa domovima i koliko se nadam - nece.

To sto bi ste vi hteli, pa bio bih spreman da vas sutra lemam "motkom sa organskim omotacem" Henry..
Sta vi hocete / trazite ovde?

Da nam uvalite vase prekodrinske zlocinacke majmune?
Da vi seirite, - mi placamo?
Mrsh, bRe!

Po cemu je Srbijavama bliza nego BiH, neka EU ili nesto preko Oceana?
Plasite se da ces vas tamo privesti pravdi / istini?
A zasto ne bi?

A sto mozete postici ovde: ashcinice / cevabdzinice?

Pa za koj' ste qrtz tamo dizali tzv. "ustanke"? Ubijali vishe godina artiljerijom nesretene ljude?
Zarad smrdljivih cevapa?

Pre neke godine kakav je bio nacionalni sastav teritorija, koje, kao drze prekodrinski srBovi?
A danas?

I vi se pozivate na pravdu7?

Takva vam i bila doveka.

...

#28 flavoure-flave

flavoure-flave
  • Members
  • 229 posts

Posted 30 December 2007 - 05:26

@kinik=>arijevac

U sunce ti yebem...bolesti. :rolleyes: Ma pored ljudi poput tebe je milina biti cetnik/nacista/sovinista blablabla...ali bas milina.
Potrazi majstore pomoc...treba ti,zaista.

Moderatori...sorry na trollu

Toliko od mene i'm out.

#29 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 30 December 2007 - 13:12

@kinik=>arijevac

U sunce ti yebem...bolesti. :rolleyes: Ma pored ljudi poput tebe je milina biti cetnik/nacista/sovinista blablabla...ali bas milina.
Potrazi majstore pomoc...treba ti,zaista.

Moderatori...sorry na trollu

Toliko od mene i'm out.


Krele, pa ti kapiraš da tebi uspeva i deponiju da troluješ - pohvaliće te čika doktor za napredak. :huh:

#30 Igor_Swe

Igor_Swe
  • Members
  • 123 posts

Posted 10 January 2008 - 11:19

Besmisleno je s tobom raspravljati politicke pojmove; s tobom bi trebalo prvo raspraviti pojmove elementarne pismenosti.
Ti treba jako mnogo da ucis i da sazrevas dok stignes do nivoa diskutanta na politickom delu ovog foruma - za sada, od toga si udaljen eonima


Cao Vladane!

Opet isto vredjanje , sta ces ta tvoja kultura,demokratija i pre svega tolerancija ti jednostavno nalazu da svoju pismenost, znanje i i vreme trosis na vredjanje.
Sto se moje pismenosti tice u pravu si, ti i mnogi drugi su vise pazili i davali znacaj tome od mene. Verovatno imate i veci fond reci od mene i sve sto ide uz to. Ali na drugu ruku vi po tvom vasem znanju uzmete pa s...te umesto da ga koristite na pozitivan nacin.

Pogledaj tvoje prvo javljanje meni, bez ikakve provokacije ti uzeo pa poceo da vredjas sa sve lepo napisanim velikim'malim slovima. Umesto da kazes neki kontra argument ti uzeo svo to obrazovanje koje si stekao godinama skolovanja pa ga srusio kao krava kofu sa mlekom. Upotrebi svoju pismenost da pises bez uvreda, mrznje i besa Vladane. Dokazi i pokazi iz kakve si porodice dosao i kakvo kucno vaspitanje nosis a ne samo pravpisom kojim se koristis.

Zamenjuj teze do besvesti ali ti si ocigledno i sam Seseljeva tvorevina , sa jednim velikim izuzetkom. On prica kako prica u politickom zivotu za koji je na neki nacin i placen, to mu je profesija. A ti moj dragi Vladane u privatnom, vidis li razliku ili sam u toj meri nepismen da moram da preformulisem. I jos jedno pitanje Vladane da li su te naucili i da mislis svojom glavom na tim casovima pravopisa i da jezik mrznje, vredjanje i slicna omalovazavanja sagovornika zakopas u sumu predaka.

Pored navedenih imas i junacke sposobnosti da se pojavis iz mraka i pokusas da izvredjas i zatim izjavis da ti je sagovornik nepismen i da nisi u stanju da sa takvim komuniciras :rolleyes:. Samom sebi si kontradiktoran, prvo krenes u komunkaciju sa vredjanjem onda uradis to opet i izjavis da tvoj sagovornik nema osnovnu pismenost :huh:.

Pominjes i eone, verovatno ce ti toliko vremena i biti potrebno da zakopas sekiru mrznje i malogradjanstva koju vise nego ocigledno nosis sa svim tim pravopisima i ostalim znanjima. I drago mi je da bar po jednom pitanju delimo misljenje dragi moj Vladane a to je da smo "eonima" udaljeni.

veliki zagrljaj
Igor