Jump to content


Photo

Fight Club


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
2545 replies to this topic

#2521 GordanaZ

GordanaZ
  • Members
  • 5,533 posts

Posted 08 February 2013 - 12:43

Ne samo da ga nije prepoznala nego je svoj ugled u društvu (vidimo kako obožavaoci njene poezije reaguju na kritiku) podredila "nacionalnim interesima". Kraj životnog puta, senilnost i bolest nisu nikakav izgovor da se neko abolira za promovisanje zla.

 

Senilnost i bolest jesu izgovor za kojesta...

Sve i da je tako stara prepoznala zlo u SM-u, sve i da ga je promovisala, ipak je degutantno nazivati je kurvetinom, makar se izraz kurvetina koristio i u metaforickom smislu.



#2522 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 08 February 2013 - 12:55

Senilnost i bolest jesu izgovor za kojesta...

Sve i da je tako stara prepoznala zlo u SM-u, sve i da ga je promovisala, ipak je degutantno nazivati je kurvetinom, makar se izraz kurvetina koristio i u metaforickom smislu.

 

Nisam analizirao kvalifikaciju nego suštinu optužbe.

Nego, a kako bi se okarakterisao neko ko daje podršku (u vidu +) onome ko mi psuje majku? Kada je Desanka u pitanju, tu si vidim vrlo osetljiva, ali kada je moja majka u pitanju, sklona si da mi je opsuješ preko tuđih leđa.



#2523 GordanaZ

GordanaZ
  • Members
  • 5,533 posts

Posted 08 February 2013 - 13:06

Nisam analizirao kvalifikaciju nego suštinu optužbe.

Nego, a kako bi se okarakterisao neko ko daje podršku (u vidu +) onome ko mi psuje majku? Kada je Desanka u pitanju, tu si vidim vrlo osetljiva, ali kada je moja majka u pitanju, sklona si da mi je opsuješ preko tuđih leđa.

 

Nisam osetljiva niti glede Desanke, niti tvoje majke, samo sam primetila da je neukusno nazivati je kurvetinom.

To kako bi se okarakterisao neko ko daje + za ono sto je tebi Vjekoslav napisao, prepustam tebi. Ti zbilja imas cudnu percepciju. Covek ti je u 156 postova objasnio na koju se mater odnosilo psovanje, ali ti to ocigledno ne umes ili ne zelis da vidis.

Da, uvek cu dati + svakome ko ti takvo sto napise... uostalom, ti si sa sporednom ulogom u toj prici, glavne uloge imaju neki drugi... to sto ti sebe tu vidis bitnim, pa to je tvoj problem.

Napises ti takve kojestarije ovde na forumu da se covek zaista zapita cime si zasluzio takvo proteziranje.

Da li si istinski proteziran ili si toliko minoran u ocima moderacije da te cak nemaju potrebe ni banovati?

Ne znam... a i ne zanima me preterano.



#2524 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 08 February 2013 - 13:12

Nisam osetljiva niti glede Desanke, niti tvoje majke, samo sam primetila da je neukusno nazivati je kurvetinom.

To kako bi se okarakterisao neko ko daje + za ono sto je tebi Vjekoslav napisao, prepustam tebi. Ti zbilja imas cudnu percepciju. Covek ti je u 156 postova objasnio na koju se mater odnosilo psovanje, ali ti to ocigledno ne umes ili ne zelis da vidis.

Da, uvek cu dati + svakome ko ti takvo sto napise... uostalom, ti si sa sporednom ulogom u toj prici, glavne uloge imaju neki drugi... to sto ti sebe tu vidis bitnim, pa to je tvoj problem.

Napises ti takve kojestarije ovde na forumu da se covek zaista zapita cime si zasluzio takvo proteziranje.

Da li si istinski proteziran ili si toliko minoran u ocima moderacije da te cak nemaju potrebe ni banovati?

Ne znam... a i ne zanima me preterano.

 

Kako te ne zanima kada mi j... mater? Koja si ti jadnica i prostakuša primitivna!



#2525 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 08 February 2013 - 13:19

Ne samo da ga nije prepoznala nego je svoj ugled u društvu (vidimo kako obožavaoci njene poezije reaguju na kritiku) podredila "nacionalnim interesima". Kraj životnog puta, senilnost i bolest nisu nikakav izgovor da se neko abolira za promovisanje zla.

 

Nisi tako bio vokalan kada si procitao postove autonomasa o ratovanju protiv tudjmanovih ludaka, nenormalnim Romima, humanim preseljenjima...

 

Sta je tvoj izgovor za aboliranje zla?



#2526 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 08 February 2013 - 13:24

Nisi tako bio vokalan kada si procitao postove autonomasa o ratovanju protiv tudjmanovih ludaka, nenormalnim Romima, humanim preseljenjima...

 

Sta je tvoj izgovor za aboliranje zla?

 

Ne da nisi bio vokalan nego si ćutao kao zaliven onih par meseci dok je Novi Sad bio demokratski. Sad odjednom, dojavom iz Beograda, postadosmo Mordor.

 

Koji ti je izgovor za aboliranje lidera partija u Beogradu?



#2527 GordanaZ

GordanaZ
  • Members
  • 5,533 posts

Posted 08 February 2013 - 13:24

Kako te ne zanima kada mi j... mater? Koja si ti jadnica i prostakuša primitivna!

 

Nakon objasnjenja Vjekoslavovog na koju je mater mislio, nakon mog podvlacenja tog istog objasnjenja, ti kazes ovo  :krsta: ?

Sta da ti kazem? Sem mozda da si zaista glupak neopevani... ili slepac.



#2528 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 08 February 2013 - 13:26

Nakon objasnjenja Vjekoslavovog na koju je mater mislio, nakon mog podvlacenja tog istog objasnjenja, ti kazes ovo  :krsta: ?

Sta da ti kazem? Sem mozda da si zaista glupak neopevani... ili slepac.

 

Ne da nisam slepac nego se može videti jasno kao dan da si se jedino ti pridružila j... moje majke. Šta je to ako ne izraz nemoći jedne primitivne prostakuše i najnižeg ljudskog taloga?


Edited by melankolic, 08 February 2013 - 13:26.


#2529 GordanaZ

GordanaZ
  • Members
  • 5,533 posts

Posted 08 February 2013 - 13:30

 j... moje majke...

 

Evo da ti podebljam i da ponovim:

Nije se odnosilo na tvoju RL majku, mamlaze glupi!

 

 

edit:dodatak

 

O kakvom izrazu nemoci ti pricas? Nemoci da kazem to isto sto je rekao i Vjekoslav? 

Da o moderaciji koja te protezira mislim isto sto i on? Pa, evo nisam nemocna. 

Kazem i ponavljam. Cime si, sav takav neartikulisan zasluzio tu protekciju?

Svakako ne svojim pametnim doprinosom ovom forumu.


Edited by Gordana_64, 08 February 2013 - 13:34.


#2530 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 08 February 2013 - 13:31

Evo da ti podebljam i da ponovim:

Nije se odnosilo na tvoju RL majku, mamlaze glupi!

 

Itekako jeste. Ako su tebe tvoji roditelji vaspitavali da im j... majku kad god ti se ne svidi neka njihova odluka ili mišljenje, to nije moj problem. Moj je problem samo kada se meni (i mojoj majci) obratiš na taj način.



#2531 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 08 February 2013 - 13:37

O kakvom izrazu nemoci ti pricas? Nemoci da kazem to isto sto je rekao i Vjekoslav? 

Da o moderaciji koja te protezira mislim isto sto i on? Pa, evo nisam nemocna. 

Kazem i ponavljam. Cime si, sav takav neartikulisan zasluzio tu protekciju?

Svakako ne svojim pametnim doprinosom ovom forumu.

 

O tvom doprinosu ovom forumu neka sude učesnici pdf Sport... i niko više.

Na ostalim temama je to samo glas primitivne i prostačke Srbije.



#2532 GordanaZ

GordanaZ
  • Members
  • 5,533 posts

Posted 08 February 2013 - 13:43

O tvom doprinosu ovom forumu neka sude učesnici pdf Sport... i niko više.

Na ostalim temama je to samo glas primitivne i prostačke Srbije.

 

E, neka si mi rek'o! Sad mi je lakse, do sada nisam znala u kojoj i kakvoj Srbiji zivim i cega sam ja glas - prostacke i primitivne Srbije

:lol+:

 

p.s. izvini, nemam vise vremena da se preganjam s nedozrelim i usko perceptivnim likovima, imam neke obaveze vani.

Zato te prepustam "preskakanju" na temi "Mi Vojvodjani".



#2533 stvorko

stvorko
  • Banned
  • 3,004 posts

Posted 08 February 2013 - 13:59

dobar dan. cemu sluzi ovaj topic i sta je tema ?



#2534 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 08 February 2013 - 14:02

E, neka si mi rek'o! Sad mi je lakse, do sada nisam znala u kojoj i kakvoj Srbiji zivim i cega sam ja glas - prostacke i primitivne Srbije

:lol+:

 

p.s. izvini, nemam vise vremena da se preganjam s nedozrelim i usko perceptivnim likovima, imam neke obaveze vani.

Zato te prepustam "preskakanju" na temi "Mi Vojvodjani".

 

Vidim da tebe, kao korisnika, ignoriše (F)B92. Hajde reci, šta te muči? Ne možeš baš kad ti se hoće da j... majku kome hoćeš pa to moraš da radiš dobacivanjem preko tuđeg ramena?

Muka je to velika. Ne dozvoliti primitivcu da bude primitivan može samo dovesti do frustracija koje se posle teško saniraju.


Edited by melankolic, 08 February 2013 - 14:05.


#2535 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 08 February 2013 - 14:08

O tvom doprinosu ovom forumu neka sude učesnici pdf Sport... i niko više.

Na ostalim temama je to samo glas primitivne i prostačke Srbije.

Znaci, po tebi su ucesnici pdf Sport glas primitivne i prostacke Srbije?