Jump to content


Photo

Fight Club


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
2545 replies to this topic

#2506 dulematic

dulematic
  • Members
  • 11,603 posts

Posted 20 October 2012 - 20:45

Javio se lik koji kao i gospođa komunicira smajlijima i klipovima. Napiši jedan čestiti post u kojem ćeš izneti stav koji nije vezan za mišljenje drugih pa onda deli lekcije.

P.S. Moja "omiljena tema" je pdf Politika što se može dokazati prostim pregledom broja postova koje sam ostavio na tom pdf- u a što stoji na mom profilu.


Ti nekom o smislenim postovima, a ceo vek na forumu se prepucavas sa kim stignes.

Omiljeno mi je da citam kako replicirate Sapunaru, mrtvi ozbiljni a on kontam umire od smeha kako se pecate, jer je evidentno da se zajebava.

Tu je i omiljeni sport medju "elitom", staviti Sapunara na bisere. Sjajan hobi!

#2507 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 20 October 2012 - 21:10

Ovo je sve bespotrebno. Postoji bolji nacin.


ti bre ne kenjaj -

smradu ljigavi.

budaletino matora.

imam ja, pun inbox. da citiram? :D

kakva si ti smradina

najobicniji govnar nad govnarima.

Kakva ljudska beda... :krsta:

Covek... rekoh li ja to za njega da je covek...?

ja bi iskreno voleo da vesna otvori inbox - to bi bilo, cenim, crnje nego vikiliks. :D

ti najbolje znaš kako izgela trash od čoveka. dovoljno je da se pogledaš u ogledalo. :D

ima i tebe u inboxu, ništa se ne sekiraj. :P

Reci da si hinjeni egocentricni manijak

… ovde na forumu glumis Mr. Hajda, a u privatnom zivotu, ne samo da nisi nivo Dr. Dzekila, nego si jedno veliko - nista!

Btw, lesinaru, vrati se natrag u prirodno staniste ...

Vidi, slino

Shvati da si samo priprosta domacicka ogovarusa, sa viskom hystericnih neartikulisanih 'osecanja' …

isprazni kvaziintelektualni naprdjivacu!

... i to je bolje nego ovakva kreatura poput tebe, one ljige ili onog lesinara... a, bog'me i onog naprdidjekliju matorog.

neuka prostakušo.

... najveći ljigavac na forumu..



Molimo vas da svi predahnete. Topik se zakljucava vrlo privremeno sa tim ciljem. Nemojte prenositi tenzije na druge topike.
U nastavku: ne ovoliko vredjanje, ne privatluci (od inbox-a pa sve do bilo kakvih neuspelih privatnih & RL jednacina i/li spekulacija), ne podrivanje najnizih poriva.

#2508 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 04 February 2013 - 08:57

Sam po sebi si Biser. Izbrisao si 2/3 mog posta i to proglasio biserom. :lol+:



#2509 Vjekoslav

Vjekoslav
  • Members
  • 11,278 posts

Posted 04 February 2013 - 09:05

 
ih, izbrisao sam ja i 2/3 opomena i banova Melankolicu, el tako? ma sta 2/3, izbrisao sam apsolutno svaku opomenu i apsolutno svaki ban koji si ti za svoje visegodisnje lajanje na ovom forumu dobio.

el tako, nedodirljivi biseru?



#2510 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 04 February 2013 - 09:07

 
ih, izbrisao sam ja i 2/3 opomena i banova Melankolicu, el tako? ma sta 2/3, izbrisao sam apsolutno svaku opomenu i apsolutno svaki ban koji si ti za svoje visegodisnje lajanje na ovom forumu dobio.

el tako, nedodirljivi biseru?


Citiraj kako treba i nema problema.

 

Ne, ti si umislio da si nedodirljiv i da deliš šamare kada ti padne na pamet a kada ti samo zazuji u ušima, kreneš da se žališ moderaciji.



#2511 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 06 February 2013 - 18:04

Vučelić je postao dir. vojvođanske televizije tek 1991. godine. Prema tome, njegovo "direktorovanje" nema nikakve veze sa jogurt revolucijom, ni Slobinom propagandom koja joj je prethodila.



#2512 BasCelik

BasCelik
  • Members
  • 1,975 posts

Posted 06 February 2013 - 23:04

 

Vučelić je postao dir. vojvođanske televizije tek 1991. godine. Prema tome, njegovo "direktorovanje" nema nikakve veze sa jogurt revolucijom, ni Slobinom propagandom koja joj je prethodila.

 

 

E pa koji si ti lik :)

 

Vučelić, koji je 1991. godine došao na čelo Televizije Novi Sad, je, prema tebi -- odgovoran za organizovanje Slobine propagande - godine 1988.... Vremenska mašina, time wrapping ... šta li?


Edited by BasCelik, 06 February 2013 - 23:05.


#2513 Pristevac

Pristevac
  • Members
  • 11,229 posts

Posted 06 February 2013 - 23:26

E pa koji si ti lik :)

 

Vučelić, koji je 1991. godine došao na čelo Televizije Novi Sad, je, prema tebi -- odgovoran za organizovanje Slobine propagande - godine 1988.... Vremenska mašina, time wrapping ... šta li?

Dušan Mitević (iz Prilužja - selo kod Vučitrna) je krajem 80-ih bio propagandna mašina SM-rada. Ali bila je i RTV kad je ovaj mali Göbels bito direktor ove kuće. SM-radova propaganda ni početkom 90-ih nije gubila na intenzivnosti, već naprotiv.



#2514 BasCelik

BasCelik
  • Members
  • 1,975 posts

Posted 07 February 2013 - 00:30

Dušan Mitević (iz Prilužja - selo kod Vučitrna) je krajem 80-ih bio propagandna mašina SM-rada. Ali bila je i RTV kad je ovaj mali Göbels bito direktor ove kuće. SM-radova propaganda ni početkom 90-ih nije gubila na intenzivnosti, već naprotiv.

Ma niko ne spori to... Isprati debatu na "Nezavisna Vojvodina".

 

Par "Mi Vojvođana" tvrde da je SM pre jogurt revolucije postavljao direktore vojvođanskih medija (a nije, jer nije mogao, oni su tada bili u nadležnosti pokrajine). I za to koriste primer Vučelića.

 

Vučelić je, pak postavljen na mesto direktora TV Novi Sad, tek 1991. godine, dakle tri godine nakon "jogurt revolucije". O tome se radi u mom postu.... melankolik se po običaju pravi da ne shvata "fabulu radnje"....


Edited by BasCelik, 07 February 2013 - 00:31.


#2515 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 07 February 2013 - 05:50

Polemišeš sa sopstvenim spinom. Ko je uopšte sem tebe pominjao njegovo "direktorovanje"? Postavljenje je i bilo samo nagrada za dobro obavljen posao u brižljivo pripremljenoj fašističkoj revoluciji. Znaš, to što ti trabunjaš je potpuno isto kao da je Dobrica Ćosić (i Vučelin mentor, btw) tek jedno netalentovano piskaralo koje se poitikom kratko bavilo tamo devedesdruge-treće. U prevodu, to je ono što se popularno naziva desesovskim legijalizmom, iliti još narodskije praviti se blesav. Fašistička revolucija je bila precizno razrađen projekat gde je svaki šraf te revolucije imao i odgovarajuću alternaciju, pa ako odbije učešće Moma Marković, uleteće priglupi Gračanin; ako odbije Branko Ćopić, zameniće ga odrtavela kurvetina Desanka Maksimović ... i sve tako do samog Miloševića koji je (kada je konačno totalno poludeo) zamenjen još jednim Ćosićevim pulenom Koštunicom, pa onda Tadićem ...

A ti ćeš reći kakve veze sa jogurt revolucijom ima Gedža iz Drenove kada on tada nije bio predsednik ničega, čak ni SANU! Ma nikakve, ni on ni njegovi mladi poručnici pučisti. :ajme:

 

A u međuvremenu, Baščelikovskim vremeplovom narod postavlja političke komesare u medije i time oblikuje sopstveno mišljenje retroaktivno! Ne zajebavaj bre! Baš voliš bajke, Baš Čeliče, ali bojim se da se ova bajka o Srbiji u koju ti "veruješ" neće završiti sa "I svi su zajedno živeli srećno i dugovečno". Ustvari, možda tebi Srbija jeste bajka, ali ta tvoja bajka je drugima donela i donosi samo horor.

Branko Copic i Desanka Maksimovic u kontekstu price sa nezavisnom Vojvodinom :krsta: 



#2516 Vjekoslav

Vjekoslav
  • Members
  • 11,278 posts

Posted 07 February 2013 - 10:34

Koliko je taj brainwashing imao široko polje delovanja vidimo i po nekim diskutantima sa ove teme iz susednih republika ex- yu koji iako pitanje statusa Vojvodine doživljavaju kao srpsko- srpsko ipak ga na isti način percipiraju kao beogradski central šovinisti i njihovi vojvođanski sateliti.



#2517 Hill Bill

Hill Bill
  • Banned
  • 7,389 posts

Posted 08 February 2013 - 02:03

Branko Copic i Desanka Maksimovic u kontekstu price sa nezavisnom Vojvodinom :krsta:

Hm, nemoj me shvatiti pogrešno, uopšte ne dovodim u pitanje tvoje pravo da "roniš bisere", čak mi je drago jer će ovako više ljudi pročitati (što mi je cilj), ali ...

... ali biser nije biser ako nije nastao slučajem, greškom. U ovom slučaju to ni slučajno nije slučaj. :lol:

Čak i ako (ti) na biser liči ovaj "biser" je od one popularne "plastike", ergo biser nije. Na ovoj nisci se već dugo niže bižuterija, a ti si mi dao povod da protiv toga ponovo uzalud negodujem.



#2518 ObiW

ObiW
  • Members
  • 5,684 posts

Posted 08 February 2013 - 06:10

Hm, nemoj me shvatiti pogrešno, uopšte ne dovodim u pitanje tvoje pravo da "roniš bisere", čak mi je drago jer će ovako više ljudi pročitati (što mi je cilj), ali ...
... ali biser nije biser ako nije nastao slučajem, greškom.


Kad već mora da ti se crta:

Biser je u tome što ti se Desanka Maksimović silno zamerila jer nije pred kraj života, senilna i bolesna, prepoznala Zlo u Miloševiću - dočim ti samom sebi ne zameraš što si u naponu umne i fizičke snage ratovao za račun tog istog Miloševića po Hrvatskoj.

#2519 Bite my shiny metal ass

Bite my shiny metal ass
  • Banned
  • 5,781 posts

Posted 08 February 2013 - 11:51

Stoka iz genocidne sumske izgubila je svoje pravo glasa genocidom i izgubila se kao politicki subjekt.
Tako ce moci da se reetablira, kad se potpuno defasizuje; sada je obelezavaju fasizam i genocid.


Edited by Baron Münchhausen, 08 February 2013 - 11:52.


#2520 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 08 February 2013 - 11:56

Kad već mora da ti se crta:

Biser je u tome što ti se Desanka Maksimović silno zamerila jer nije pred kraj života, senilna i bolesna, prepoznala Zlo u Miloševiću - dočim ti samom sebi ne zameraš što si u naponu umne i fizičke snage ratovao za račun tog istog Miloševića po Hrvatskoj.

 

Ne samo da ga nije prepoznala nego je svoj ugled u društvu (vidimo kako obožavaoci njene poezije reaguju na kritiku) podredila "nacionalnim interesima". Kraj životnog puta, senilnost i bolest nisu nikakav izgovor da se neko abolira za promovisanje zla.


Edited by melankolic, 08 February 2013 - 12:00.