Jump to content


Photo

Putin pocasni gradjanin Raske


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
61 replies to this topic

#1 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 27 November 2007 - 15:11

Pre nekoliko minuta vest o proglesenju Putina za pocasnog gradjanina Raske, "zbog njegove odbrane Kosova" objavljena je u vestima na B92.
Da nije tuzno, bilo bi smesno.
Ti "Srbi" tamo nalaze da im je blizi nekakav autokrata i diktator Putinovog tipa, nego ljudi, koji zive pored njih.
Ne zasluzuju ni zaljenje - zasluzuju samo prezir.

Edited by vladan, 27 November 2007 - 15:11.


#2 slow

slow
  • Members
  • 3,778 posts

Posted 27 November 2007 - 15:59

Da, problem je samo što je Raška malo mesto. Bar da je u pitanju npr. Novi Sad. Ili Niš.

Beograd Putin mora tek da zasluži, to ćemo da razmatramo posle odbrane svete srpske zemlje :rolleyes:

Edited by slowmotion, 27 November 2007 - 16:00.


#3 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 27 November 2007 - 17:58

Pre nekoliko minuta vest o proglesenju Putina za pocasnog gradjanina Raske, "zbog njegove odbrane Kosova" objavljena je u vestima na B92.
Da nije tuzno, bilo bi smesno.
Ti "Srbi" tamo nalaze da im je blizi nekakav autokrata i diktator Putinovog tipa, nego ljudi, koji zive pored njih.
Ne zasluzuju ni zaljenje - zasluzuju samo prezir.


Mlogo vesela vest. :rolleyes: Nije čak ni počasni predsednik mesne zajednice, nego počasni grrrrađanin. :huh: Graničarska posla.

#4 BeatrisDal

BeatrisDal
  • Banned
  • 5,317 posts

Posted 27 November 2007 - 21:36

ludilo reloaded. :rolleyes:

#5 steins

steins
  • Members
  • 7,357 posts

Posted 27 November 2007 - 21:46

a bog te.....pa pokojni Raskovic je bio u jednom u pravu ....Srbi jesu dokazano lud narod! :rolleyes:

#6 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 27 November 2007 - 21:52

a bog te.....pa pokojni Raskovic je bio u jednom u pravu ....Srbi jesu dokazano lud narod! :rolleyes:


Hbga, sad ti blentavu opštinsku vlast u Raškoj izjednačavaš sa tamošnjima narodom, a ovamo ti kao smeta što Srbi svoje bilmeze nazivaju srBovima :huh:

#7 steins

steins
  • Members
  • 7,357 posts

Posted 27 November 2007 - 21:58

ma ne izjednacavam samo primecujem da je "akademik" ipak bio u pravu!
A za ove SrBove ne znam, nije meni zasmetalo sto ih tako krstimo vec sto se ne pravi apsolutno nikakva razlika izmedju njih i postenih nacionalista.:rolleyes:

#8 Gjergji

Gjergji
  • Members
  • 6,202 posts

Posted 27 November 2007 - 22:37

a bog te.....pa pokojni Raskovic je bio u jednom u pravu ....Srbi jesu dokazano lud narod! :rolleyes:

Mnogo si kontraproduktivan tip.

#9 Gjergji

Gjergji
  • Members
  • 6,202 posts

Posted 27 November 2007 - 22:43

ma ne izjednacavam samo primecujem da je "akademik" ipak bio u pravu!
A za ove SrBove ne znam, nije meni zasmetalo sto ih tako krstimo vec sto se ne pravi apsolutno nikakva razlika izmedju njih i postenih nacionalista.:rolleyes:

Postenih srba? Pa nemoj tako! Sta bi Miki von den Haag rekao da je medju nama? A tek SPC i SANU? Da ne govorim o Kostunici ili Armani manekenu Bokiju?
I am disappointed. Indeed.

#10 Lorenz

Lorenz
  • Banned
  • 5,827 posts

Posted 27 November 2007 - 22:56

Pre nekoliko minuta vest o proglesenju Putina za pocasnog gradjanina Raske, "zbog njegove odbrane Kosova" objavljena je u vestima na B92.
Da nije tuzno, bilo bi smesno.
Ti "Srbi" tamo nalaze da im je blizi nekakav autokrata i diktator Putinovog tipa, nego ljudi, koji zive pored njih.
Ne zasluzuju ni zaljenje - zasluzuju samo prezir.


Pa ostalo je puno toga iz doba ljubavi prema Rusima. A i Rusi vole to, uzvracenu ljubav za "ja te oslobodil".
Samo ovi iz Raske da ne krenu u neku procesiju sa njegovom uramljenom slikom. Ili ce se to desiti nakon 10.decembra?

#11 Ulis

Ulis
  • Members
  • 2,254 posts

Posted 27 November 2007 - 23:08

Pa ostalo je puno toga iz doba ljubavi prema Rusima. A i Rusi vole to, uzvracenu ljubav za "ja te oslobodil".
Samo ovi iz Raske da ne krenu u neku procesiju sa njegovom uramljenom slikom. Ili ce se to desiti nakon 10.decembra?


Ma, imali primer sa imenovanjem ulica po Bilu Klintonu i razastiranjem postera istog po kalkanima zgrada. Kakvi su, mozda,
proglase Putina pocasnim gradjaninom Peci

#12 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 28 November 2007 - 06:26

Da, problem je samo što je Raška malo mesto. Bar da je u pitanju npr. Novi Sad. Ili Niš.

Ili barem neka metropola u smrdskoj tipa Pale.Tamo bi se nasao kao kod kuce ako dobije sokace blizu radovanovog trga.

#13 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 28 November 2007 - 06:40

ludilo reloaded. :rolleyes:

Ludilo, moja Beatris, nikada nije ni prestajalo da bi se reloadovalo. :huh:
Uvek je postojalo i postojace dok god MZ tetose Srbiju onako kako to sad radi. :)
Ludilo je samo, u istom obliku, opet otkriveno.

#14 Lorenz

Lorenz
  • Banned
  • 5,827 posts

Posted 28 November 2007 - 07:47

Ma, imali primer sa imenovanjem ulica po Bilu Klintonu i razastiranjem postera istog po kalkanima zgrada. Kakvi su, mozda,
proglase Putina pocasnim gradjaninom Peci

Nadam se da ce njegovi postovaoci vratiti se u Pec. Sa jednim od takvih, proruske orientacije, davno se tukao,na Vozdovcu, povodom fudbalske tekme. On vatreni SSSR fan a ja, neces verovati, i telom, a jos vise duhom, za NASE. A i ucio engleski umesto ruskog, sta ces! Vi ste imali tu pogodnost , nama bila uskracena.
Pa Klinton je prekinuo blagotvorni sRpski tretman nad Albancima, koji je dugo trajao, a i ti si se hvalio da si bio protiv. Slika u NIN-u iza Stambolica, ako me secanje ne vara? Zato Klinton i Putin su dva razlicita pojma! No svejedno, ocekujem da ces iz ljubavi prema njemu preseliti se u Rasku, bices blize za dan D.

edit: Ruku na srce, to idolopoklonstvo nije mi blisko.

Edited by Lorenz, 28 November 2007 - 07:53.


#15 Ulis

Ulis
  • Members
  • 2,254 posts

Posted 28 November 2007 - 09:04

Nadam se da ce njegovi postovaoci vratiti se u Pec. Sa jednim od takvih, proruske orientacije, davno se tukao,na Vozdovcu, povodom fudbalske tekme. On vatreni SSSR fan a ja, neces verovati, i telom, a jos vise duhom, za NASE. A i ucio engleski umesto ruskog, sta ces! Vi ste imali tu pogodnost , nama bila uskracena.
Pa Klinton je prekinuo blagotvorni sRpski tretman nad Albancima, koji je dugo trajao, a i ti si se hvalio da si bio protiv. Slika u NIN-u iza Stambolica, ako me secanje ne vara? Zato Klinton i Putin su dva razlicita pojma! No svejedno, ocekujem da ces iz ljubavi prema njemu preseliti se u Rasku, bices blize za dan D.

edit: Ruku na srce, to idolopoklonstvo nije mi blisko.


Bio protiv tada, ali i sada.

Dobro pamtimo vremena marksisticko-lenjinistickih grupa.