Jump to content


Photo

Sindrom "napustanja" Srbije...


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
2 replies to this topic

#1 moshe

moshe
  • Banned
  • 432 posts

Posted 11 November 2007 - 13:16

...Svaka druga vest ima neki komentar o napustanju Srbije i pozivanju drugih da je napuste,ili su u fazonu "spremio sam pasose samo cekam da odem",ili otisli smo i ne pada nam na pamet da se vratimo... ugnjetavala me vlast, u cemu je problem ovih ljudi

............................................
komentar na vest o bacanju kasikare ispred kluba Sargon...
Vracaju se devedesete!

Svake dve nedelje po jedna kasikara u centru grada.

Bez'mo svi iz Srbije dok nije kasno!
(Ivan, 11. novembar 2007 11:54
............................................

...napomena : ovo samo nalazim na vestima b92...i ponekad u blicu...u drugim internet izdanjima ima pljuvvanja vlasti za sve i svasta i dozvoljavaju se tezi komentari od b92 ali nigde kao na ovom sajtu nisam video toliko ljudi koji napustaju Srbiju cak i u slucaju kada je temperatura 30 umesto 28 stepeni....

p.s.koliko mi vreme,a i moderacija bude dozvoljavala pronalazicu bisercice do bisercica...

Edited by moshe, 11 November 2007 - 13:18.


#2 moshe

moshe
  • Banned
  • 432 posts

Posted 11 November 2007 - 13:20

Tanja Stanković, Toronto


Živim u Kanadi već 10 godina - otišla sam kad sam izgubila nadu da će bilo šta da se promeni Srbiji. Htela bih da se vratim nazad zajedno sa porodicom ali ne mogu ni da zamislim da je to moguće s obzirom na trenutno stanje. Zato mi je drago što vidim da još uvek postoje ljudi koji promovišu društvo u kome bi povratak ljudi kao što sam ja bio moguć.
Svako dobro, samo nastavite!

#3 moshe

moshe
  • Banned
  • 432 posts

Posted 11 November 2007 - 13:25

pera detlic


for altopal
izjasnio si se da nikad nisi bio u americi i neznas kako je ovde a seres tu o nekim vrstama emigranata a samim tim nisi ni svestan da si i ti jedna vrsta emigranta u srbiji samo sto te cinjenice odaljuju od stvarnosti...i nisam emigrirao nezadovoljan ekonomskim pitanjima u zemlji vec od jebenog rezima koji me proganja 15 god i neverujem da ce se ista promeniti u narednih ( )godina...nadam se da ce ta tvoja poseta utah-i biti koliko toliko uspesna a mozda se predomislis i ostanes...pozdrav srbiji


njega rezim proganja 15 godina...gledajuci njegov profil shvatio sam da ga proganja od njegove 8 godine zivota...