Jump to content

Photo

Forumasi forumasima

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
4672 replies to this topic

#16 zagor

zagor
  • Members
  • 6,113 posts

Posted 11 November 2007 - 20:25

ps. nisam toliko blesava da mislim da moram svima da se dopadnem.

"Dopadash" mozda nije bash adekvatna rech, ali si mi skroz ok i simpa i ni najmanje mi ne smetash.

Eto, toliko od mene...

Nastavite...

#17 Ziza

Ziza
  • Members
  • 7,727 posts

Posted 11 November 2007 - 20:38

Ne daj se Beatriče! :huh: Posijavaj svoje male postičiće gdje nadješ zgodno mjesto. Trol je iz raja izašao. Od trolčića nikog nije zaboljela glava. Male bezazlene glose.

Rekla bih da novo izdanje foruma B92 nije osmisljeno s ciljem da se troluje, niti mislim da ce se na to gledati suvise blagonaklono, jer unistava ozbiljne diskusije. Takodjer mi se cini da je vodstvo foruma B92 jedva pristalo da se (ipak) vrati PDF "Off topic", upravo zato sto je evidentno da postoje ljudi koji ne mogu bez trola ili nemaju u datom trenutku vremena za pisanje smislenih postova duzih od jedne recenice, a cesto cak ni to, nego :) , :rolleyes: i slicno. Pa kad nam je vec dat prostor u kojem je to dopusteno, onda cemu trol, chit-chat, i light razgovore ne upraznjavati ovdje? Tu im je jedino i mjesto i toga bismo se trebali pridrzavati svi.

#18 king louie

king louie
  • Members
  • 3,153 posts

Posted 11 November 2007 - 20:47

Rekla bih da , niti mislim da , jer Takodjer zato sto je evidentno Pa kad nam je vec dat prostor onda cemu i toga bismo se trebali pridrzavati svi.

:rolleyes: :huh:

#19 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 11 November 2007 - 20:53

koliko sam primetila niki iz nepoznatog razloga vec duze vreme nerviram, ali nije me ni briga, to je njen problem.

dobro si rekla, svako moze da pise kako i koliko hoce, da li ce to da mu se dozvoli ili ne, na moderaciji je da odluci, prema tome, niki, ovim topikom se mesas u nadleznost admina i modova drugih PDF. to sto ti oni to dopustaju je njihova stvar.
kome smetaju, nek upotrebi opciju ignore pa nece vise morati da trpi moje postove.

ovo sve u ime slobode govora. :) :rolleyes:

ps. nisam toliko blesava da mislim da moram svima da se dopadnem.

mislim da bi problem mogao da se reši tako što bi odgovorila na više postova odjednom, da ne ideš od posta do posta i odgovaraš na njih, pa se onda javi više samo tvojih postova jedan iza drugog.

takodje verujem da svaki problem može da se reši uz malo dobre volje. odrasli smo ljudi, valjda smo prevazišli situaciju da svaka kritika, ma koliko sitna bila, budi sujetu u "kompletnom sastavu".

edit: sloboda govora nije ugrožena time što ćeš sve svoje odgovore sažeti u jedan post. ako ti je problem kvotovanje, rešićemo. :huh:

Edited by Vesna, 11 November 2007 - 20:59.

#20 Ziza

Ziza
  • Members
  • 7,727 posts

Posted 11 November 2007 - 20:54

:rolleyes: :huh:

Drago mi je da si shvatio poantu.

#21 BeatrisDal

BeatrisDal
  • Banned
  • 5,317 posts

Posted 11 November 2007 - 23:24

zagore :rolleyes: nemoj pogresno da shvatis :huh:

@ ostali,
pa nema problema, uzdrzacu se onda od pisanja na drugim pdf kad nemam vremena za "pravi" razgovor
nadam se da ce to pravilo da vazi za sve
ako mi se nekad nesto kratko omakne, omaklo mi se, ali gledacu da toga bude minimum

#22 BeatrisDal

BeatrisDal
  • Banned
  • 5,317 posts

Posted 12 November 2007 - 02:12

takodje verujem da svaki problem može da se reši uz malo dobre volje. odrasli smo ljudi, valjda smo prevazišli situaciju da svaka kritika, ma koliko sitna bila, budi sujetu u "kompletnom sastavu".

pa kritika nije sitna ako se za nju otvara ceo topik, koji se, eto, bavi bas sa mnom, i to delom problemom koji pravim a delom mojim nickom i delom (ceo topic za mene, hvala ti niki, mogu i da se uobrazim)
ali kritiku sam prihvatila, pogotovo posle zizinog posta

#23 Ziza

Ziza
  • Members
  • 7,727 posts

Posted 12 November 2007 - 04:44

Beatris, kritiku nisam uputila tebi, nego svima nama (dakle i sebi) pogotovo imajuci u vidu na sto je licio forum prije rusenja. Meni se svidja nova forumska koncepcija, ali mi je drago i sto je otvoren Off topic jer i sama cesto nemam vremena (ili mi se jednostavno neda) postovati na ozbiljnim temama.

A i ne vjerujem da je Nickie ovaj topic posvetila iskljucivo tebi (vidi naslov), tako da ti sad slobodno mozes kritizirati nju ili mene ili bilo koga od forumasa. Bolje da jedni drugima kritike upucujemo ovdje, nego da se ganjamo i prepucavamo po citavom forumu. :rolleyes:

#24 Ziza

Ziza
  • Members
  • 7,727 posts

Posted 12 November 2007 - 05:56

@beatris

S tim sto sigurno nije problem bilo ciji kraci post (pa ni tvoj) ili samo jedna recenica koja je ponekad smislenija od kilometarskog posta, nego kad npr. pratis neki topic pa istovremeno zelis odgovoriti na vise postova ili ih krace prokomentirati, dobit ces na vremenu ako ispod svakog od njih kliknes na opciju quote koja ti se zacrveni i nakon sto si sve poklikala, ides na add reply. Evo ja sam sad izvukla tvoje postove:

nisam stekla utisak da time remetim diskusiju ali slažem se da od ovakvih postova nema neke naročite koristi

na žalost obično mi dođe da se uključim u raspravu pa nemam vremena da napišem nešto više o tome
nisam primetila da nekom drugom to smeta

ako mi se usput neki i omakne, ja se izvinjavam :)

prvi

nemoj ti da vredzas moje postove :rolleyes: , posijane u sred radnog vremena. volela bih i ja da imam vremena za traktate, ali hebi ga, i za ovo malo postova da me ulove- pa bi bilo nezgodno.

dobar post podrske, hvala, javi da ti platim po dogovoru :huh:

Koliko placas?

pa kritika nije sitna ako se za nju otvara ceo topik, koji se, eto, bavi bas sa mnom, i to delom problemom koji pravim a delom mojim nickom i delom (ceo topic za mene, hvala ti niki, mogu i da se uobrazim)

That's it, o tome je pricala Vesna. ;) Ako dosad nisi koristila tu opciju, probaj.

Edited by Ziza, 12 November 2007 - 05:57.

#25 banderash

banderash
  • Members
  • 1,571 posts

Posted 12 November 2007 - 08:51

al nam se niki prokurcila :huh:

od macke postala TIGAR :rolleyes:
@ziza
veruj da je meni bilo potrebno skoro godinu dana da skapiram sve pogodnosti forumskog softvera kako se sta radi, quotuje, sastavlja dva-tri posta, na jednom postu da odgovaras dvojici, trojici 4umasa....i bas jedna od onih koji su mi prvi pomogli bila je Niki, mozda gdja-ica ne zna kako se sta radi, dobro moze da trazi pomoc, ali se takodje slazem da kilometarsko quotovanje tudjih postova da bi se odgovorilo jednom recenicom nema smisla.

Edited by banderash, 12 November 2007 - 09:05.

#26 BeatrisDal

BeatrisDal
  • Banned
  • 5,317 posts

Posted 12 November 2007 - 11:01

Ziza, hvala, nisam znala za to.

#27 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 12 November 2007 - 11:10

mislim da nisi dobro shvatila, nije ovo topik za tebe već si se slučajno ti našla "na prvom mestu".

generalno, mislim da je zamisao vrlo dobra te da treba jedni drugima da ukažemo na detalje koji mogu biti popravljeni na opšte zadovoljstvo tj. tako što će nekome olakšati pisanje a ostalima pojednostqaviti praćenje napisanog.

#28 zagor

zagor
  • Members
  • 6,113 posts

Posted 12 November 2007 - 11:22

Meni ovaj topik lichi na simulaciju partijskog sastanka iz 1947. Josh da ubacimo i "samokritiku" i eto veselja...

#29 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 12 November 2007 - 11:25

aj ti kreni sa samokritikom, a mi ćemo da se veselimo. :rolleyes:

#30 zagor

zagor
  • Members
  • 6,113 posts

Posted 12 November 2007 - 11:31

aj ti kreni sa samokritikom, a mi ćemo da se veselimo. :rolleyes:

Ne tako. Poshtuj proceduru. Prvo vi krenete da me kritikujete, a onda se ja skrusheno nadovezhem i pochnem da se posipam pepelom...