Jump to content


Photo

Veza Čede Jovanovica sa zemuncima?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
33 replies to this topic

#16 asknoone84

asknoone84
  • Banned
  • 22 posts

Posted 09 November 2007 - 23:07

Nisis se jos istusirao od deponije, oseca se :rolleyes:



jao kakav si ti šaljivdzija :huh: ali ni na jedno pitanje niko nije odgovorio...

#17 Adam Weisphaut

Adam Weisphaut
  • Members
  • 822 posts

Posted 09 November 2007 - 23:10

jao kakav si ti šaljivdzija :huh: ali ni na jedno pitanje niko nije odgovorio...

Nisi se jos prihvatio cetke, pazi dq ti mam ne izvuce usi :rolleyes:

#18 asknoone84

asknoone84
  • Banned
  • 22 posts

Posted 09 November 2007 - 23:10

Sacica izdajnika i sluge sila mraka i haosa. :rolleyes:



A sto tako pricate o sebi ? Ae da bar imate smisao za humor ali ovako,jel se vi to tako vadite ili pravdate?

#19 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 09 November 2007 - 23:12

A čiji ste to vi aktivisti koji izgleda ne staju sa radom nikad?

pardon.Ja sam zaposlen u CIA a samo honorarno raduckam za OVK.

#20 asknoone84

asknoone84
  • Banned
  • 22 posts

Posted 09 November 2007 - 23:16

pardon.Ja sam zaposlen u CIA a samo honorarno raduckam za OVK.




A koji je vas cilj,znaci dolazite ovde,tu potvrdjujete misljenje jedan drugom do besvesti koje ste inace naucili kao pesmicu i nista nevidite okolo( jer ste ograniceni kao saksije) i sta onda ?



Ili tripujete da ste bitni zato sto kuckate na toj tastaturi i na ovom forumu ?

#21 zagor

zagor
  • Members
  • 6,113 posts

Posted 09 November 2007 - 23:19

Dopuna : nepismene dileje

#22 Adam Weisphaut

Adam Weisphaut
  • Members
  • 822 posts

Posted 09 November 2007 - 23:22

A koji je vas cilj,znaci dolazite ovde,tu potvrdjujete misljenje jedan drugom do besvesti koje ste inace naucili kao pesmicu i nista nevidite okolo( jer ste ograniceni kao saksije) i sta onda ?



Ili tripujete da ste bitni zato sto kuckate na toj tastaturi i na ovom forumu ?

Ali zato si ti tu da to promenis, o mladjani Sokrate bistroga uma i ostroga pera :rolleyes:

#23 banderash

banderash
  • Members
  • 1,571 posts

Posted 09 November 2007 - 23:42

A koji je vas cilj,znaci dolazite ovde( jer ste ograniceni kao saksije) i sta onda ?
Ili tripujete na toj tastaturi i na ovom forumu ?


dechko, "jbte"ponavljas se :rolleyes:

#24 guimaraes

guimaraes
  • Members
  • 592 posts

Posted 10 November 2007 - 11:29

Ne znam za ostale, ali ja sam poslat direktno iz Vatikana kako bi Srbiji oteo 46% teritorije.

#25 Johnzy

Johnzy
  • Members
  • 158 posts

Posted 10 November 2007 - 13:04

Nego, je li vam legla akontacija? (Odnosi se na kolege iz CIA) I koliko vam plaćaju prekovremeno, baš me zanima? Meni još ništa nije leglo za oktobar mesec, a vredno čitam, cenzurišem, rovarim, otimam teritorije i smišljam paklene planove za dalje rasparčavanje. :rolleyes:

Edited by johnzy, 10 November 2007 - 13:05.


#26 banderash

banderash
  • Members
  • 1,571 posts

Posted 10 November 2007 - 13:57

nista kolega, nista! Izgleda da Djordje radi rebalans budzeta i usvajanje novog, cujem da ce neka povisica i 13a plata, jbga naradili smo se ove godine

#27 BeatrisDal

BeatrisDal
  • Banned
  • 5,317 posts

Posted 10 November 2007 - 14:09

jao kakav si ti šaljivdzija :rolleyes: ali ni na jedno pitanje niko nije odgovorio...



jok. spletke i podmetanja. odatle ti ide odgovor i na ono poslednje pitanje.
evo, valjda sam odgovorila na ta pitanja.

Edited by BeatrisDal, 10 November 2007 - 17:58.


#28 Sheridan

Sheridan
  • Members
  • 3,357 posts

Posted 10 November 2007 - 14:40

jao kakav si ti šaljivdzija :rolleyes: ali ni na jedno pitanje niko nije odgovorio...


mali,lazes,ja ti odgovorio: odgovor, a i na ona pitanja za koga radimo, a bogami i zasto je forum ovakav ti je vise ljudi odgovorilo. neke dobre dushe cak i ozbiljno. lazes decko.

#29 gotivac

gotivac
  • Members
  • 3,096 posts

Posted 10 November 2007 - 17:43

( jer ste ograniceni kao saksije)


Čekaj, stani, kako su to saksije ograničene? Ako pod ograničenošću saksije podrazumevaš njenu zatvorenost, onda moraš da uzmeš u obzir da sa jedne strane nije zatvorena, a sa njoj suprotne najčešće ima i rupu, pa se ne može podrazumevati ni da je sa druge strane zatvorena. Opet, najčešće je valjkastog (zapravo kupastog, ali da ne komplikujemo) oblika, što znači da možeš da ideš u krug i da nikada ne staneš, dakle, bez ograničenja.

Conclusion: saksije nisu ograničene. :rolleyes:

#30 Mashinovodja

Mashinovodja
  • Members
  • 2,454 posts

Posted 10 November 2007 - 19:10

Čekaj, stani, kako su to saksije ograničene? Ako pod ograničenošću saksije podrazumevaš njenu zatvorenost, onda moraš da uzmeš u obzir da sa jedne strane nije zatvorena, a sa njoj suprotne najčešće ima i rupu, pa se ne može podrazumevati ni da je sa druge strane zatvorena. Opet, najčešće je valjkastog (zapravo kupastog, ali da ne komplikujemo) oblika, što znači da možeš da ideš u krug i da nikada ne staneš, dakle, bez ograničenja.

Conclusion: saksije nisu ograničene. :rolleyes:

Ali zato jesu moroni koji misle da će nekakvom brzometnom pljuvačinom po nekome i krajnje idiotskim trolovanjem postići ili dokazati nešto što samo oni znaju šta je.

Lično mi nimalo smetaju debilnosti koje drobe, jer njihove postove preskačem, ali izgleda da je ofanziva u toku i da ih se nakupilo toliko da postoji šansa da potope forum (što im je možda i cilj). Jer koga zanima očajno dosadan forum gde se unapred može pogoditi sadržaj postova jedne intelektualne gromade kao ovaj saksijaš poljoprivredno-vrtlarskog smera?