Jump to content


Photo

Hate topic


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
2455 replies to this topic

#2446 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 05 April 2015 - 16:28

Da se čestita Božić i Uskrs sa "ko ga slavi". Taj ko slavi će se sam prepoznati. Nije potrebno i praznike deliti na manjinske i većinske.

#2447 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 11 April 2015 - 02:35

...

 

Kako smaraju sa ovim popovskim prangijanjem gde neka sakaluda drljavi kako je 'On' ziveo!

 

To se pretvorilo u obelezavanje nekadasnjih 'ofanziva' uz prigodne resitale.

 

Fuj!

:wicked:

 

...



#2448 :~))

:~))
  • Members
  • 571 posts

Posted 12 April 2015 - 20:31

Razni - šouovi- i ''nedeljna popodneva'' sa - estradnim umetnicama - od 60 i kusur leta koje djipaju u , da prostite, dopichnjacima, tresu prsnim umetcima i napućenim usnama, pritom u studio dovode svoje unučiće   :blink: ,  a spotove snimaju sa mladićima od 20 godina (u kojima je tema njihova kob'jagi intimna veza )....

:krsta:

Kažu, nemoj da gledaš. Pa moram ponekad i prelistati kanale, šta ću kad iskoče same.... :yucky:  

A voditeljka sa titulom MR !   :lol+:



#2449 Markov

Markov
  • Members
  • 10,561 posts

Posted 13 April 2015 - 02:52

Razni - šouovi- i ''nedeljna popodneva'' sa - estradnim umetnicama - od 60 i kusur leta koje djipaju u , da prostite, dopichnjacima, tresu prsnim umetcima i napućenim usnama, pritom u studio dovode svoje unučiće   :blink: ,  a spotove snimaju sa mladićima od 20 godina (u kojima je tema njihova kob'jagi intimna veza )....

:krsta:

Kažu, nemoj da gledaš. Pa moram ponekad i prelistati kanale, šta ću kad iskoče same.... :yucky:  

A voditeljka sa titulom MR !   :lol+:

Ok, ali ja ne mogu da verujem da te ovo iole dojmi posle toliko godina.

 

Bold: Ja sam izbacio pink na kraj, poslednji kanal mi je, jako retko prelistavam kanale do samog kraja, a i kad i to dodje na red samo ga preskocim. Moja komsinica je scramblovala pink i jos nekoliko kanala, eto par ideja za tebe.



#2450 :~))

:~))
  • Members
  • 571 posts

Posted 13 April 2015 - 11:33

Ok, ali ja ne mogu da verujem da te ovo iole dojmi posle toliko godina.
 
Bold: Ja sam izbacio pink na kraj, poslednji kanal mi je, jako retko prelistavam kanale do samog kraja, a i kad i to dodje na red samo ga preskocim. Moja komsinica je scramblovala pink i jos nekoliko kanala, eto par ideja za tebe.


A jest, vala dobro i kažeš :-)
Moraću i ja neke od kanala u velikodušnoj ponudi operatera da "metnem" negde u neko ćoše :-D
Ali problem je što nije samo pinak u pitanju, ima takvih kanala još, "narodne televizije" koje imaju plemenitu misiju da uveseljavaju narod i smanjuju stres svakodnevnog življenja :-)

#2451 Doorn

Doorn
  • Members
  • 14,739 posts

Posted 16 April 2015 - 09:03

Ono kad je lijepo vrijeme, ja na motoru, vizir kacige otvoren...kreten u automobilu ispred ne gleda u retrovizor i krece sa spricanjem sofer sajbe. Naravno pola te hemije se zavrsilo u mojim ustima, nosu, ocima. Isto tako i hejt za smrdljivce koji opuske bacaju kroz prozor dok voze, a ne gledaju u retrovizor i opet ja budem meta.  :angry:


Edited by Trn, 16 April 2015 - 10:29.


#2452 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 16 April 2015 - 16:40

Ono kad je lijepo vrijeme, ja na motoru, vizir kacige otvoren...kreten u automobilu ispred ne gleda u retrovizor i krece sa spricanjem sofer sajbe. Naravno pola te hemije se zavrsilo u mojim ustima, nosu, ocima. Isto tako i hejt za smrdljivce koji opuske bacaju kroz prozor dok voze, a ne gledaju u retrovizor i opet ja budem meta.  :angry:

Spusti vizir :D



#2453 Doorn

Doorn
  • Members
  • 14,739 posts

Posted 16 April 2015 - 17:51

Spusten ili ne, hejt ide automobilistima koji retrovizor koriste samo za jelkicu i sto vecu krstinu.

#2454 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 16 April 2015 - 19:14

Pocni da vozis kola. Motorcycles are boring.

Ko jos gleda u retrovizor, samo se nagazi gas i kola iduuu. Kome se ne svidja kuda idu, neka se parkira. 

To ti je prijatelju moj logika mase vozaca.

Meni se isto desilo na semaforu. Dama je prala vetrobran, a prskalica joj je bacala iza kola. Meni krov spuste, sve je islo pravo na mene i u kola. 

Life is nice.



#2455 :~))

:~))
  • Members
  • 571 posts

Posted 20 April 2015 - 15:06

Hate - DRPISANJE SVEĆA SA GROBLJA ??   :krsta:

Kada zapalite sveće, one ostanu da gore  kada odete, a sledeći put kada dodjete, makar to bilo i sutra dan, vidite da ih je neko smaknuo  :yucky:



#2456 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 22 November 2015 - 19:09

nisam psihički spreman za ovu hladnoću, sneg i sve što sledi.

 

svojom nespremmnošću sam ispunio osnovni uslov za zaposlenje u komunalnom preduzeću.