Jump to content


Photo
* * * * * 2 votes

Problemi homoseksualaca u Srbiji


  • Please log in to reply
11577 replies to this topic

#11566 FilipBelgrade

FilipBelgrade
  • Banned
  • 15 posts

Posted 01 October 2015 - 11:12

Procitao sam na sajtu namenjenom pripadnicima LGBT populacije     Lepotani.com    kako su u jednoj kafani pretucene lezbejke. 

 

Da li bi zbog tog napada ministar policije gospodin Stefanovic morao da podnese ostavku ?


  • 0

#11567 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 01 October 2015 - 12:49

Doticni "gospodin" morao je da podnese ostavku jos jako davno zbog dokazano plagiranog doktorata - ovo je samo dodatna kap u moru blamaza Vuciceve garniture neoradikala.


  • 0

#11568 ManicMiner

ManicMiner
  • Members
  • 1,278 posts

Posted 03 October 2015 - 11:45

Pardon, veliki deo ovih Amerika uopste vise nije siromasan... Sad je cak i Kolumbija medju srednje razvijenim zemljama, u velikom ekonomskom usponu. A Meksiko vec izvesno vreme ima jacu ekonomiju od, na primer, Rusije.

 

Netacno.

 

Uz to preko 50% populacije Meksika zivi ispod granice siromastva, sto je procenat kojim se dice zemlje treceg sveta.

 

edit: da su ekonomije latinske Amerike u usponu, jesu.


Edited by ManicMiner, 03 October 2015 - 11:51.

  • 0

#11569 FilipBelgrade

FilipBelgrade
  • Banned
  • 15 posts

Posted 06 October 2015 - 22:55

Da li ste gledali film Stevana Filipovica "Pored mene " ?  Na sajtu [mod edit: izbrisana adresa zbog potencijalne reklame]  sam procitao sve najbolje o tom filmu i odlucio sam da ga pogledam. Stvarno je odlican.


Edited by DJ_Vasa, 06 October 2015 - 23:37.

  • 0

#11570 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 06 October 2015 - 23:38

Da li ste gledali film Stevana Filipovica "Pored mene " ?  Na sajtu [mod edit: izbrisana adresa zbog potencijalne reklame]  sam procitao sve najbolje o tom filmu i odlucio sam da ga pogledam. Stvarno je odlican.

 

Sledeća reklama bilo kog sajta znači ban. Poslednja opomena.


  • 0

#11571 FilipBelgrade

FilipBelgrade
  • Banned
  • 15 posts

Posted 10 October 2015 - 11:50

Sta mislite,

                 Da li su na RTV-u  u dovoljnoj meri zastupljeni programi namenjeni pripadnicima LGBT populacije ?

 

Ja mislim da nisu i zato ako zelite,potpisite peticiju za ukidanje RTV pretplate

 

http://www.peticije2...4/start/525#534

 

Ne moze dva puta da se naplati jedna te ista usluga !  Placamo preko kablovske mreze i za RTS .


Neka se RTS dogovori sa kablovskim operaterima oko placanja usluga !!!


  • 0

#11572 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 10 October 2015 - 15:57

Sta mislite,

                 Da li su na RTV-u  u dovoljnoj meri zastupljeni programi namenjeni pripadnicima LGBT populacije ?

 

Ja mislim da nisu i zato ako zelite,potpisite peticiju za ukidanje RTV pretplate

 

http://www.peticije2...4/start/525#534

 

Ne moze dva puta da se naplati jedna te ista usluga !  Placamo preko kablovske mreze i za RTS .


Neka se RTS dogovori sa kablovskim operaterima oko placanja usluga !!!

E druze... pa oni otvoreno krse i smeju se Zakonu o radiodifuziji vec toliko godina i decenija, pod svim rezimima - a sad ce neka peticija da ih uzdrma? U pravu si ti skroz, ali dzaba. Zna se ko je u Srbiji iznad svakog zakona... kad vec nije do temelja spaljen 5. 10. 2000. da ne ostane ni kamen na kamenu. 

 

Pouka za neku eventualnu sledecu takvu priliku. 


  • 1

#11573 tomas.hokenberi

tomas.hokenberi
  • Members
  • 4,349 posts

Posted 11 October 2015 - 15:29


 

Ne moze dva puta da se naplati jedna te ista usluga !  Placamo preko kablovske mreze i za RTS .


Neka se RTS dogovori sa kablovskim operaterima oko placanja usluga !!!

Ovo su ipak babe i zabe. Kablovskom operateru placate uslugu distribucije programa. Kabloski operateri, koliko je meni poznato, nista ne placaju RTS-u ili drugim televizijama. Osim onima za koje se placa posebna pretplata, kao sto su "kanali za odrasle".


  • 0

#11574 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 11 October 2015 - 15:52

 Kabloski operateri, koliko je meni poznato, nista ne placaju RTS-u ili drugim televizijama. 

Kablovski operateri, kao i svi preduzetnici, placaju nicim opravdani reket drzavi koja je i dalje organizovana na principima dinkicevskog ekonomskog staljinizma, tako da njeni miljenici tipa RTS imaju mnogostruko povlascen polozaj u svim sferama, ukljucujuci i pravo da otvoreno krse zakone, a da ih niko ne poziva na odgovornost. Tako da mu to dodje na isto kao da placaju danak direktno RTS-u. Sve dok postoje drzavni monopoli, ta situacija ce biti ne samo sustinski nepravedna, vec i ekonomski neefikasna, ali koga je jos u Srbiji za to briga...


Edited by Schrodinger, 11 October 2015 - 15:53.

  • 0

#11575 zoran59

zoran59
  • Members
  • 10,124 posts

Posted 11 October 2015 - 16:17

Sta mislite,

                 Da li su na RTV-u  u dovoljnoj meri zastupljeni programi namenjeni pripadnicima LGBT populacije ?

 

Ja mislim da nisu i zato ako zelite,potpisite peticiju za ukidanje RTV pretplate

................

 

A sve to nema veze sa temom.

 

Nema TV programa (osim specijalizovanih) koji "u dovoljnoj meri" usrecuju bilo koju manjinu. Raprava o pretplati spada ne neko drugo mesto, a sa TV ce se LGBT populacija usreciti tek kada neko pokrene specijalizovani LGBT kanal.


  • 0

#11576 tomas.hokenberi

tomas.hokenberi
  • Members
  • 4,349 posts

Posted 12 October 2015 - 18:07

Kablovski operateri, kao i svi preduzetnici, placaju nicim opravdani reket drzavi koja je i dalje organizovana na principima dinkicevskog ekonomskog staljinizma, tako da njeni miljenici tipa RTS imaju mnogostruko povlascen polozaj u svim sferama, ukljucujuci i pravo da otvoreno krse zakone, a da ih niko ne poziva na odgovornost. Tako da mu to dodje na isto kao da placaju danak direktno RTS-u. Sve dok postoje drzavni monopoli, ta situacija ce biti ne samo sustinski nepravedna, vec i ekonomski neefikasna, ali koga je jos u Srbiji za to briga...

Ajde sad objasni šta si ovim hteo da kažeš? Kablovski operateri plaćaju poreze državi kao i svi drugi privredni entiteti. Ako si za ukidanje poreza to lepo kaži, ali tako da ne zvuči kao ideološki "rant".

Drugo o kakvim državnim monopolima pričaš u domenu kablovskih operatora? Izuzev PTT KDS svi KDS (kablovski distribucioni sistemi) su u privatnom vlasništvu. I ne samo to već su ti isti privatni KDS formirali oligopol i podelili teritoriju tako da ako nisi zadovoljan uslugom nemaš mogućnost da promeniš provajdera. Ako pričaš poziciji RTS-a to nema nikakve veze sa time da su "RTS taksa" i "KDS pretplate" potpuno različite stvari.

 

Što se tiče državnih monopola o kom preostalom državnom monopolu pričaš? Telekom odavno nema monopolsku poziciju (ima praktični monopol u domenu fiksne telefonije ali samo zato što su tu investicije čist gubitak za investitore). EPS formalno nema monopolsku poziciju, glavni razlog što u doglednom periodu nećeš imati ponuđače u domenu snabdevanja na niskom naponu je što niko od potencijalnih snabdevača nije u stanju da ponudi nižu cenu, a da ostvari planiranu zaradu? Vodovod? Pa j**i ga to je prirodni monopol.


  • 0

#11577 darth bane

darth bane
  • Members
  • 7,311 posts

Posted 13 October 2015 - 05:11

RTS je drzavna televizija, dakle finansira se iz budzeta. Jeli onda potrebna jos i dodatna pretplata? Zvuci kao jos jedan bezvezan namet.


  • 0

#11578 Sultan_Stjepan_Bosanski

Sultan_Stjepan_Bosanski
  • Members
  • 481 posts

Posted 14 November 2016 - 19:44

Opet napad na gay muskarca i njegovu prijateljicu u Beogradu:

http://www.avaz.ba/c...telja-geja-foto

 

Da li ce Balkan ikada tolerirati razlicitosti...


  • 0