Jump to content


Photo
* * * * * 2 votes

Problemi homoseksualaca u Srbiji


  • Please log in to reply
11577 replies to this topic

#11506 Upekkha

Upekkha
  • Members
  • 3,058 posts

Posted 14 May 2015 - 17:15


Kad bi makar Italija...

 

Pride u Rimu

 

 

 

 

 

Pride u Beogradu

 


  • 0

#11507 Nimrod

Nimrod
  • Members
  • 2,514 posts

Posted 14 May 2015 - 17:52

Cekajte, u cemu je tajna Monaka? U Novaku i ostatku begunaca od poreza ili...

Kakva tajna? Monako ima vrlo tradicionalan pravni sistem, maltene feudalan, pa nije ni cudo sto nema institucionalnih zastita. Sto ne znaci da ljudi generalno idu i tuku LGBT po ulici. 


  • 0

#11508 Janne240

Janne240
  • Members
  • 6,077 posts

Posted 23 May 2015 - 20:44


Nego, da te ja nesto pitam, Janne240, jer i tebi onako degutantno kada se na javnom mestu (npr. restoran) istopolni par uhvati za ruke i, puj puj puj, usudi da se poljubi?

Zavisi...vidjao sam u Oslu mlade gejeve kako se drze za ruke i kao golubi mrse brade jedan drugom ...a vidjao sam i lezbijske parove koji mi nisu degutantni-stvar ukusa i preferencija...generalno ne osudjujem  ljubav bilo ciju prema bilo kome, no naravno ne tice me se sta rade niti zurim da vidim. Meni stid ne dozvoljava da se tako ponasam na javnom mestu niti bi iz bilo kakvog egzibicionizma radio tako nešto ali svako ima svoj odnos prema tome i ako je slobodan nek radi sta zeli naravno sto drugome ne šteti i ne smeta.

 

Irska prva probiva :lol: embargo  http://www.akter.co....ualni-brak.html


Edited by Janne240, 23 May 2015 - 20:45.

  • 0

#11509 GlennGould

GlennGould
  • Members
  • 5,994 posts

Posted 23 May 2015 - 22:09

Stani, tebi "stid" ne dozvoljava da se držiš za ruke i ljubiš sa voljenom osobom na 'javnom mestu'? Wow, pa ti si pravi puritanac... Ajde ajde, malo se opusti #Eurovision2015
  • 0

#11510 Janne240

Janne240
  • Members
  • 6,077 posts

Posted 23 May 2015 - 22:21

Nisam ja nikakav puritanac ni balkanac, balkanoid,..kako god, prosto sam bez želje i slobode da se vodam" i ljubakam"...u mojoj praksi maniri i gestovi dolaze iz glave-očiju i neverbalne komunikacije a nikakvo lascivno prikazivanje nije mi prirodno. Šmekam i odvajam..u vučju jazbinu na svoj ljubavni rooooooar, zov. :lol+:


Edited by Janne240, 23 May 2015 - 22:23.

  • 0

#11511 GlennGould

GlennGould
  • Members
  • 5,994 posts

Posted 23 May 2015 - 22:32

Ma sve je to OK, no cenim da znaš što je odgovor na taj tvoj gore pomenuti "stid"?
  • 0

#11512 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 26 May 2015 - 17:24

Kakva tajna? Monako ima vrlo tradicionalan pravni sistem, maltene feudalan, pa nije ni cudo sto nema institucionalnih zastita. Sto ne znaci da ljudi generalno idu i tuku LGBT po ulici. 

ccc, ko bi rekao... Da nisu mozda zadrzali i ius primae noctis:wicked:


  • 0

#11513 Nimrod

Nimrod
  • Members
  • 2,514 posts

Posted 03 June 2015 - 22:37

ccc, ko bi rekao... Da nisu mozda zadrzali i ius primae noctis:wicked:

Bio u subotu, koliko cuh nisu :) Istina, nisu jos sklonili tribine i sve ograde od Grand prija. Ali da je pravni sistem tradicionalan jeste, predsednik Vlade odgovara direktno princu a ne parlamentu :) 


  • 0

#11514 Mama_mia

Mama_mia
  • Members
  • 4,639 posts

Posted 07 June 2015 - 16:00

Vakcine izazivaju homoseksualnost Gej vakcinama protivu čovečanstva

 

Već mesecima po desničarskim medijima, poglavito portalima, od Fejsbuk reportera do Dnevno, kruži tekst o senzacionalnom otkriću izvesnog italijanskog “naučnika” koji se kliče Gian Paolo Vano, a koji je nepobitno utvrdio da vakcine izazivaju homoseksualnost. Po svemu sudeći, ovo otkriće na tržište lokalnih zaklanih mozgova prva je plasirala Biljana Diković koja se već jednom kvalifikovala u naš najuži izbor najglupljih tekstova u svemiru i okolini, smrtno zaljubljena u Putina. Šteta što ne postoji vakcina protiv gluposti, zatucanosti, fašizma, zloće, tupavosti i idotluka, mada sumnjamo da bi ovakvima i to moglo da pomogne ......................

 

http://www.e-novine....-oveanstva.html


  • 0

#11515 Nimrod

Nimrod
  • Members
  • 2,514 posts

Posted 09 June 2015 - 20:00

Vakcine izazivaju homoseksualnost Gej vakcinama protivu čovečanstva

 

Već mesecima po desničarskim medijima, poglavito portalima, od Fejsbuk reportera do Dnevno, kruži tekst o senzacionalnom otkriću izvesnog italijanskog “naučnika” koji se kliče Gian Paolo Vano, a koji je nepobitno utvrdio da vakcine izazivaju homoseksualnost. Po svemu sudeći, ovo otkriće na tržište lokalnih zaklanih mozgova prva je plasirala Biljana Diković koja se već jednom kvalifikovala u naš najuži izbor najglupljih tekstova u svemiru i okolini, smrtno zaljubljena u Putina. Šteta što ne postoji vakcina protiv gluposti, zatucanosti, fašizma, zloće, tupavosti i idotluka, mada sumnjamo da bi ovakvima i to moglo da pomogne ......................

 

http://www.e-novine....-oveanstva.html

 

znas kako, ponekad ti se cini da tu antivakcinatorsku grupinu treba pustiti, izolovati kao potencijalne nosioce zaraznih bolesti i sacekati da prirodna selekcija odradi svoje. Majko moja - vakcine izazivaju homoseksualnost. I braon oci najverovatnije. 


  • 0

#11516 e_tugo

e_tugo
  • Members
  • 116 posts

Posted 13 June 2015 - 00:59

Stani, tebi "stid" ne dozvoljava da se držiš za ruke i ljubiš sa voljenom osobom na 'javnom mestu'? Wow, pa ti si pravi puritanac... Ajde ajde, malo se opusti #Eurovision2015

 

 

Ako si odrastao i odgojen u takvom drustvu zasto bi to bilo cudno?

 

Mislis da su ljudi u danskoj rodjeni inteligentniji od onih u africi pa znaju po rodjenju da je rezanje klitorisa nono

ili da znaju kako nece imat 1000djevica ako dignu u zrak sebe i jos 30 neduznih ljudi?

 

Ljudski mozak ne poznaje naciju, vjeru, samo ono sta ga se nauci. i mislim tocka

 

I srbi misle da nisu ratovali sa Slovenijom, Hrvatskom, BiH, Kosovom a nije da je stvar ocita cijelom svijetu osim njima.

 

Da ne kazem o ucenju da je Kosovo srbija :)

To je samo u jednoj kulturi na ovoj planti tako za sve ostale tu je realnost.


Edited by e_tugo, 13 June 2015 - 01:02.

  • 0

#11517 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 13 June 2015 - 01:03

Ako si odrastao i odgojen u takvom drustvu zasto bi to bilo cudno?

 

Mislis da su ljudi u danskoj rodjeni inteligentniji od onih u africi pa znaju po rodjenju da je rezanje klitorisa nono

ili da znaju kako nece imat 1000djevica ako dignu u zrak sebe i jos 30 neduznih ljudi?

 

Ljudski mozak ne poznaje naciju, vjeru samo ono sta ga se nauci. i mislim tocka

Inteligentni donose inteligentne zakljucke! Odrastao covek koji se vodi samo onime sto su ga naucili, ne sme da se krije iza toga, vec samo iza svoje uskogrudosti!

Ako su te naucili da si ti najpametniji, a u zivotu sretnes ljude koji uspesnije obavljaju osnovne zivotne zadatke, onda mora da ti bude jasno da nisi bas ni toliko inteligentan.


  • 0

#11518 e_tugo

e_tugo
  • Members
  • 116 posts

Posted 13 June 2015 - 01:09

Inteligentni donose inteligentne zakljucke! Odrastao covek koji se vodi samo onime sto su ga naucili, ne sme da se krije iza toga, vec samo iza svoje uskogrudosti!

Ako su te naucili da si ti najpametniji, a u zivotu sretnes ljude koji uspesnije obavljaju osnovne zivotne zadatke, onda mora da ti bude jasno da nisi bas ni toliko inteligentan.

 

 

Potpuna neistina, izmedju inteligencije i znanja nije =, to moze samo reci vise ili manje inteligentna osoba ali ona bez znanja je sigurno kuzis :)

 

 Naprimjer imas premalo osnovnog znanja da uopce skuzis da ne znas :)

 

 

Jednostavno tvoj pojam pameti i inteligencije nije tocnan pa niti svi zakljuci proizasli iz istih.


  • 0

#11519 zoran59

zoran59
  • Members
  • 10,124 posts

Posted 13 June 2015 - 01:57

...

 Naprimjer imas premalo osnovnog znanja da uopce skuzis da ne znas :)

 

 

Jednostavno tvoj pojam pameti i inteligencije nije tocnan pa niti svi zakljuci proizasli iz istih.

Naprimjer ( :rotflmao:  ) tvoj naprimjerak pokazuje tocnanost zakljuka. Pamet i inteligenciju.

 

Stari, ajd' legni malo dok alkohol ne ishlapi ili ga jetra procesuira, pa se onda javi.


Edited by zoran59, 13 June 2015 - 02:00.

  • 0

#11520 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 13 June 2015 - 06:16

Potpuna neistina, izmedju inteligencije i znanja nije =, to moze samo reci vise ili manje inteligentna osoba ali ona bez znanja je sigurno kuzis :)

 

 Naprimjer imas premalo osnovnog znanja da uopce skuzis da ne znas :)

 

 

Jednostavno tvoj pojam pameti i inteligencije nije tocnan pa niti svi zakljuci proizasli iz istih.

Nisi nista razumeo! Inteligencija pametnom pomaze da program modifikuje. Tebi ociglendno = nece nista uciniti. Ti si srecan covek, nesvestan sovje nesvesti!


  • 0