Jump to content

Photo
- - - - -

Izvan i iza turnira

• Please log in to reply
12882 replies to this topic

#12871 McLeod

McLeod
  • Members
  • 48,397 posts

Posted Yesterday, 12:20

Jujuju kakvo gubljenje :lol:

Ljudi, ne brinite, Rodzer nece jos dugo da igra.

Oslobodice tenis svog uticaja i ponovo cete biti zadovoljni dok pratite tu prelepu igru.

Moracete, doduse, da nadjete novog pulena takodje uskoro, ali boze moj, zaljubljenicima u tenis poput vas to nece biti problem, jer vi pratite tenis jer ga volite, ne zato sto je Srbin bivsi broj jedan.

on topic - svako ko je iole realan svestan je da 2/3 onih sto su gledali to zensko finale ne bi bilo tu da nisu spojeni turniri.

Zenski tenis, kao i vecina drugih sportova, ne moze da bude popularan kao muski. A pogotovo ovaj i ovakav zenski tenis. I to je svima jasno, ali posto sve manje ima prostora za napad na najboljeg tenisera svih vremena, postaju jako kreativni.

Sta ces.

Edited by McLeod, Yesterday, 12:25.

• 0

#12872 wwww

wwww
  • Members
  • 12,204 posts

Posted Yesterday, 12:23

Šta je, pronašao si se u prethodnom tekstu? 

• 0

#12873 Elias

Elias
  • Members
  • 2,221 posts

Posted Yesterday, 12:26

Jujuju kakvo gubljenje :lol:

Ljudi, ne brinite, Rodzer nece jos dugo da igra.

Oslobodice tenis svog uticaja i ponovo cete biti zadovoljni dok pratite tu prelepu igru.

Moracete, doduse, da nadjete novog pulena takodje uskoro, ali boze moj, zaljubljenicima u tenis poput vas to nece biti problem, jer vi pratite tenis jer ga volite, ne zato sto je Srbin bivsi broj jedan.

Kako si ti prso majko mila . Jace nego Djokovic u 2016  :D

Edited by Elias, Yesterday, 12:26.

• 1

#12874 McLeod

McLeod
  • Members
  • 48,397 posts

Posted Yesterday, 12:29

Šta je, pronašao si se u prethodnom tekstu? 

Jok, tekst govori samo o tebi.

Kako si ti prso majko mila . Jace nego Djokovic u 2016  :D

Bas. To se vidi iz vasih upisa :lol:

E ali pazi koliko vi imate zapravo srece. Samo da sam hteo da vam drmam kavez, sta bih vam napravio ne smem ni da zamislim :lol:

Kad iz 3,4 upisa, cisto da proverim da li vam je ostalo zrnce objektivnosti, dobijem ovakve splacine :lol:

• 0

#12875 wwww

wwww
  • Members
  • 12,204 posts

Posted Yesterday, 12:32

Splacine su zapravo to što ti pišeš. Sam si potvrdio da je za tebe tenis=Federer, da pripadaš Kultu i da ćeš prestati da pratiš tenis kad se ovaj penzioniše.
Ko je sad u kavezu?
  • 0

#12876 McLeod

McLeod
  • Members
  • 48,397 posts

Posted Yesterday, 12:36

wwww, brojnost na ovom forumu i ponavljanje gluposti nece zatrpati suvu istinu -  da su ljudi koji su debelo presli tridesetu prsli nacisto zato sto su konacno spoznali da njihov Nole nece biti najbolji teniser svih vremena.

Ja nit sam funkcionalno nepismen, niti frustrirani klinac da bih dozvolio da jeftinim menjanjem teza poentiras.

Samo se sve dublje zakopavas, to sto ti to ne vidis ne znaci da nije istina.

• 0

#12877 wwww

wwww
  • Members
  • 12,204 posts

Posted Yesterday, 12:40

Naravno, A istina je da smo mi ovde zverinjak koji zna samo za splacine i kome ti drmas kavez da nam otvoriš oči? S tvojih manje od 30 godina (pretpostavljam).
  • 0

#12878 wwww

wwww
  • Members
  • 12,204 posts

Posted Yesterday, 14:02

• 0

#12879 wwww

wwww
  • Members
  • 12,204 posts

Posted Yesterday, 14:41

José MorgadoVerified account @josemorgado 20h20 hours ago

Kvitova. "I still can't tell you when I will be back, but I can tell you that tennis is a huge motivation for me".

http://linkis.com/ww...ram.com/p/LlKjj

petra.kvitovaHi guys! I wanted to say hello since time is flying by - three whole months already since the attack - and let you know that I'm working really hard on my recovery. I still can't tell you when I will be back, but I can tell you that tennis is a huge motivation for me and I realised while I've been away how much I like challenges! My perspective on life has changed a lot and I am doing everything to give myself a second chance to be back on the court. I thank you for staying with me through this and I hope to see you all soon, love Petra

Edited by wwww, Yesterday, 14:42.

• 0

#12880 wwww

wwww
  • Members
  • 12,204 posts

Posted Yesterday, 15:04

José MorgadoVerified account @josemorgado

Breaking: Dominic Thiem isn't playing the Munich/Estoril/Istanbul week.

:D

• 0

#12881 wwww

wwww
  • Members
  • 12,204 posts

Posted Yesterday, 15:14

José MorgadoVerified account @josemorgado Mar 21

Random: just checked the betting favorites for Roland Garros

Sharapova is 5th.

Ravi Ubha @raviubha Mar 20

By holding on to the No. 1 ranking over the next 2 weeks, Kerber will have spent 22 weeks at top spot total, one more week than Sharapova.

In the last 9 months, Vesnina has:

-reached SF at Wimbledon

-won Olympic gold in doubles

-won WTA Finals in doubles

-wins Indian Wells

Edited by wwww, Yesterday, 15:20.

• 0

#12882 wwww

wwww
  • Members
  • 12,204 posts

Posted Yesterday, 17:47

MOnf pre neki dan:

C7Y-x6KXkAEyPRU.jpg

• 0

#12883 ciao

ciao
  • Members
  • 2,879 posts

Posted Yesterday, 18:00

film6784407_sans-titre-3c110064157-original.

Edited by ciao, Yesterday, 18:00.

• 0