Jump to content


Photo
- - - - -

FC Arsenal


  • Please log in to reply
10216 replies to this topic

#9121 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 15 January 2018 - 12:56

Hahhaha.. nisam znao da je muljaža bila u pitanju. Sad mi palo na pamet da se pisalo dan,dva o tome i nestalo. Sada kada gledam kakvi igrači su prodati prošlog leta za kikiriki i mi nismo reagovali, nije mi dobro... Sada ide ključni period za klub, možda poslednja šansa da se uhvati korak sa ostalima. Nadam se da neko ima mozga i da će krenuti promene kako treba i da smo na leto spremni za novu epohu topdžija  ;)

 

Ma ne secam se, sprdam se na konto "nigerijske prevare" preko emaila. :)


  • 0

#9122 holden c.

holden c.
  • Members
  • 2,782 posts

Posted 15 January 2018 - 14:08

Nisam trenutno toliko dokon, ali ne bi bilo loše staviti na papir koliko nas je koštalo Vengerovo odbijanje da pusti Aleksisa letos kada je navodno postojala ta ponuda Sitija od 70-ak miliona. Koliko niko od njih u klubu trenutno nema pojma gde bije, pa to je fascinantno.

 

Kad već ide u Junajted, uzeti Marsilaja ili Baija u suprotnom smeru, sa tim bih već mogao da živim ^_^


  • 0

#9123 sasha arsenal

sasha arsenal
  • Members
  • 5,439 posts

Posted 15 January 2018 - 14:37

Jel se seća neko kada je štampa pisala o nekom multimilijarderu iz Nigerije koji je takođe hteo da kupi akcije i postane većinski vlasnik Arsenala?

Obećao je da će dati ponudu za klub koja se ne odbija. I sećam se da je rekao da treba smeniti Vengera i ulagati u tim. U prevodu, neki naš čovek :) Problem je što ulaže sad u nešto drugo, koliko se sećam :D

Pošto će Sančez u Junajted, jedini scenario da budem zadovoljan je Marsijal u Arsenalu.

edit:E moj Vengeru...
  • 0

#9124 sasha arsenal

sasha arsenal
  • Members
  • 5,439 posts

Posted 15 January 2018 - 14:41

Pa ako furate taj palanački i luzerski small club mentality koji ti zagovaraš, Sanchezi ce da se desavaju stalno. Samo se vi mirite da City uvek bude ispred vas dok vam je bitno da se United ne ojača...

Poenta je da se Junajted pojačava dolaskom Sančeza i to dosta, dok se to kod Sitija ne bi toliko osetilo jer već imaju mnogo vrhunskih igrača na pozicijama koje ovaj pokriva.

Valjda je ovo kraj za Vengera.
  • 0

#9125 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 15 January 2018 - 14:48

Aleksis u Junajtedu je potencijalni fail jer mu igra Junajteda ne odgovara. Tako da sa te strane za nas je bolje da ode u Junajted nego u Siti zapravo. U Sitiju bi pojacao konkurenciju na jedinom mestu u timu koje je objektivno nesto slabije i to bi bilo GG za Premijer ligu u narednih 3-4 godine, vrlo verovatno bi zaredjali sa titulama. Njima treba samo jos jedan vrhunski stoper (posto je Kompani izgleda gotov) da dominiraju ovako duze vreme.

 

Nije Murinjo lud da nam salje Marsijala i pare. Mada ako pricamo o tim scenarijima, ja bih vise voleo da se zajebe i posalje Rasforda. Marsijal je precenjen zestoko i pitanje je da li ce ikad biti world class igrac, Rasford je mnogo blizi tome.


  • 0

#9126 sasha arsenal

sasha arsenal
  • Members
  • 5,439 posts

Posted 15 January 2018 - 15:12

Aleksis u Junajtedu je potencijalni fail jer mu igra Junajteda ne odgovara. Tako da sa te strane za nas je bolje da ode u Junajted nego u Siti zapravo. U Sitiju bi pojacao konkurenciju na jedinom mestu u timu koje je objektivno nesto slabije i to bi bilo GG za Premijer ligu u narednih 3-4 godine, vrlo verovatno bi zaredjali sa titulama. Njima treba samo jos jedan vrhunski stoper (posto je Kompani izgleda gotov) da dominiraju ovako duze vreme.

Nije Murinjo lud da nam salje Marsijala i pare. Mada ako pricamo o tim scenarijima, ja bih vise voleo da se zajebe i posalje Rasforda. Marsijal je precenjen zestoko i pitanje je da li ce ikad biti world class igrac, Rasford je mnogo blizi tome.

Nije Marsijal precenjen već stagnira zbog Murinja,inače bi već sada bio ubica.

Ne mislim da šalje njega i pare, već da se odradi trampa. Marsijal vredi poprilično.

Rašforda tek neće pustiti.

Ne bih se bunio ni za njega, štaviše... :)

Sačezu bi definitivno više odgovarao Siti zbog stila. Njegov problem.
  • 0

#9127 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 15 January 2018 - 15:19

Stagnira on zbog Murinja, ali mislim da nije stvar samo u tome. Ima on odredjene kvalitete koji se jako cene kod modernih igraca i sve to stoji, ali tesko da ce ikad biti game changer.

 

No, nebitno, on nije igrac Arsenala pa je bezveze da razglabamo o njemu na ovoj temi.


  • 1

#9128 BratMinli

BratMinli
  • Members
  • 692 posts

Posted 15 January 2018 - 15:20

Nije Marsijal precenjen već stagnira zbog Murinja,inače bi već sada bio ubica.

Ne mislim da šalje njega i pare, već da se odradi trampa. Marsijal vredi poprilično.

Rašforda tek neće pustiti.

Ne bih se bunio ni za njega, štaviše... :)

Sačezu bi definitivno više odgovarao Siti zbog stila. Njegov problem.

Kako god, pokazao je da je alav, da ga ne zanimaju bivši treneri, napad na titule,obećanja, već novac i još novca. Nek mu je sa srećom, nadam se osim novca ništa više neće osvojiti u PL-i. 


  • 0

#9129 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 15 January 2018 - 15:25

Ne bih da ga branim, ali on ima vrlo specificnog agenta, koji drzi skoro celu cileansku reprezentaciju i jos neke Juznoamerikance. Recimo peripetije oko Vidalovih transfera je on pravio. Drzi ih od kad su klinci bili i kao drugi otac mu je. Ima veliki autoritet, a ako je izboksovao sta se prica, odnosno pet miliona funti provizije za sebe (deluje mi nerealno, samo prenosim), stvari su poprilicno jasne.


  • 0

#9130 GANGULA

GANGULA
  • Members
  • 19,370 posts

Posted 15 January 2018 - 15:55

Marsijal je top,ali igra kod pogresnog menadzera


  • 0

#9131 BratMinli

BratMinli
  • Members
  • 692 posts

Posted 15 January 2018 - 16:29

Ne bih da ga branim, ali on ima vrlo specificnog agenta, koji drzi skoro celu cileansku reprezentaciju i jos neke Juznoamerikance. Recimo peripetije oko Vidalovih transfera je on pravio. Drzi ih od kad su klinci bili i kao drugi otac mu je. Ima veliki autoritet, a ako je izboksovao sta se prica, odnosno pet miliona funti provizije za sebe (deluje mi nerealno, samo prenosim), stvari su poprilicno jasne.

Onda još gore, alav i bez karaktera(kičme). Jasno je meni da je ovo sve biznis i nema emocija, ali onda budi direktan kao pravi plaćenik, nude mi ovi toliko, idem tamo i ćao,ovako se razvlači,pa idem da osvajam trofeje..... Verovatno sam ja u zabludi, ali još uvek verujem da postoji barem ljudska pristojnost da se bude direktan,kakva god da je situacija. Tako sebi uvek ostaviš otvorena vrata. Posebno što je klub ispao fer jer je igrao redovno, a mogli su ga(trebali su) baciti na tribine dok se ne reši sve oko transfer sage.


  • 0

#9132 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 15 January 2018 - 16:31

Svaka prica koja ne ukljucuje pare se servira navijacima.

 

Naravno da su pare 90% svega. Mislim, svako od njih misli da je moguce da osvoje titulu, pogotovo ovi koji igraju u top ekipama (cak i u Arsenalu, Liverpulu i Totenhemu recimo veruju da mogu do titule pre pocetka sezone, bez greske), ali "uslovi" igraju glavnu ulogu.

 

I ja se cesto iznenadim, narocito u ovakvim slucajevima, realno je no brainer biranje Sitija ispred Junajteda u ovom trenutku (ne znaci da ce uvek tako biti), maltene vise smisla ima da produzi ugovor sa nama nego da ode u Junajted ali dobro.


Edited by McLeod, 15 January 2018 - 16:31.

  • 0

#9133 Miskooo

Miskooo
  • Members
  • 4,089 posts

Posted 15 January 2018 - 16:34

Bese Gvardiola prodao Sanceza Arsenalu? Mozda mu ovaj zamera to pa hoce sad da izmuze vise para?


  • 0

#9134 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 15 January 2018 - 16:37

Pa da je tako ne bi se dogovorio sa njim vec na pocetku sezone da ce preci u Siti...

 

Ja sam mislio da je ovo igra za izvlacenje vise para od Sitija. Ali realno gledano, isto je da li ces da uzmes tih 40 miliona sad ili nista na kraju sezone. Za 40 miliona mozda mozes da kupis beka ili golmana koji moze da uskoci u startnu postavu, vise ni stopera ne mozes.


  • 0

#9135 sasha arsenal

sasha arsenal
  • Members
  • 5,439 posts

Posted 15 January 2018 - 21:57

Nešto razmišljam, ako bi došao Obamejang, možda bi to značilo da bi se Venger opametio i vratio na formaciju 4-4-2 ili još bolje 4-3-1-2.Lakazet i Obemamejang napred,iza njih Ozil.Pozadi Džaka, Vilšir i Ramzi.

Dovesti još jednog štopera(obavezno) i ja prezadovoljan.Iako bi valjao još jedan veznjak,ali to je već fantastika.

Bio bih zadovoljan.

Edited by sasha arsenal, 15 January 2018 - 21:58.

  • 0