Jump to content


Photo
- - - - -

najomraženiji muškarci i žene u srbiji


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
32 replies to this topic

#1 time4heroes

time4heroes
  • Members
  • 594 posts

Posted 26 October 2007 - 12:14

pre neko jutro u najnajnajnovijem dnevnom tabloidu u srbiji objavilo na naslovnoj strani listu najomraženijih muškaraca i žena u srbiji.

muškarci na listi, sve sam go političar - od , dinkića, do velje, koštunce, čede, vučića i inih.
naomraženije žene u srbiji su skorz druga priča - jelena karleuša, ceca, seka aleksić... negde pri dnu liste nataša kandić (2% glasova) i maja gojković (0,3%).

da li mislite da ova lista na neki način ukazuje na to da u srbiji zapravo nema politički uticajnih i moćnih žena, jer da ih ima nesumnjivo bi se bar neku od njih ljudi mrzeli jednako kao ove sa muške liste?

dunno. muči me tema već par dana, pa hajde da vidim šta ostali misle o tome.

#2 maski

maski
  • Members
  • 1,296 posts

Posted 26 October 2007 - 12:37

srecha te ih vishe nema.... od kad je otishla gospoja s cvetom u kosi i svita slichnih uz nju, mirni smo neko vreme.... ove shto se sad krechu po politici samo su tu da stvore imidz demokratije i jednakosti medj polovima u sVrbiji.... trebache valjda decenija il dve da stasaju obrazovane i angazzovane zzene koje znaju shta hoche u politici i koje su spremne da se posvete takvom zzivotu.

Edited by maski, 26 October 2007 - 12:37.


#3 Martin Mystere

Martin Mystere
  • Members
  • 10,335 posts

Posted 26 October 2007 - 12:39

Najomrazeniji muskarci - Ceda Jovanovic (bez premca), Nenad Bjekovic (u stvari vise i nije).
Najomrazenije zene - Natasa Kandic i Biljana Kovacevic - Vuco.

Mislim da nema potrebe da elaboriram svoje misljenje.

#4 MisMango

MisMango
  • Members
  • 387 posts

Posted 26 October 2007 - 12:44

srecha te ih vishe nema.... od kad je otishla gospoja s cvetom u kosi i svita slichnih uz nju, mirni smo neko vreme.... ove shto se sad krechu po politici samo su tu da stvore imidz demokratije i jednakosti medj polovima u sVrbiji.... trebache valjda decenija il dve da stasaju obrazovane i angazzovane zzene koje znaju shta hoche u politici i koje su spremne da se posvete takvom zzivotu.



Postoje obrazovane zene. Cak i angazovane. Ali ne postoji mogucnosta da udju u fokus od cele ove muske politicke bagre.

#5 time4heroes

time4heroes
  • Members
  • 594 posts

Posted 26 October 2007 - 12:46

srecha te ih vishe nema....


aj sve, al kako možeš da započneš post ovakvom rečenicom? :rolleyes:

Najomrazeniji muskarci - Ceda Jovanovic (bez premca), Nenad Bjekovic (u stvari vise i nije).
Najomrazenije zene - Natasa Kandic i Biljana Kovacevic - Vuco.

Mislim da nema potrebe da elaboriram svoje misljenje.


rekla bih da si omašio temu.
glasalo se u ALO-u. ovde se diskutuje lista.

#6 incognito

incognito
  • Members
  • 7,771 posts

Posted 26 October 2007 - 12:52

Mislim da nema potrebe da elaboriram svoje misljenje.



Apsolutno nema potrebe. Elaboracija bi urusila ceo svet pred tako cvrstim argumentima i stavovima.

#7 zagor

zagor
  • Members
  • 6,113 posts

Posted 26 October 2007 - 12:53

Najomrazeniji muskarci - Ceda Jovanovic (bez premca), Nenad Bjekovic (u stvari vise i nije).
Najomrazenije zene - Natasa Kandic i Biljana Kovacevic - Vuco.

Mislim da nema potrebe da elaboriram svoje misljenje.

Mislim da ima.
Bilo bi zanimljivo da chujemo zashto je tako... ako je tako kao sto tvrdish...

#8 John Finn's Wife

John Finn's Wife
  • Members
  • 3,242 posts

Posted 26 October 2007 - 13:02

Najomrazeniji muskarci - Ceda Jovanovic (bez premca), Nenad Bjekovic (u stvari vise i nije).
Najomrazenije zene - Natasa Kandic i Biljana Kovacevic - Vuco.

Mislim da nema potrebe da elaboriram svoje misljenje.

^Offtopic, tema nije da izaberete sebi (ne)omiljene. Zamolila bih da se ne nastavlja "glasanje" već diskusija na temu koju je postavila t4h. Hvala

#9 Sheridan

Sheridan
  • Members
  • 3,357 posts

Posted 26 October 2007 - 13:10

^Offtopic, tema nije da izaberete sebi (ne)omiljene. Zamolila bih da se ne nastavlja "glasanje" već diskusija na temu koju je postavila t4h. Hvala

A jel' mozemo samo jos malo da ga mucimo zbog ovoga? Evo tiho cemo...

ontopic:

Mislim da je zaista moguce da, cak i ako ih ima, je percepcija mahom da nisu bas uticajne. To jest, percepcija u populaciji citalashtva tabloida.

#10 Martin Mystere

Martin Mystere
  • Members
  • 10,335 posts

Posted 26 October 2007 - 13:44

Mislim da nema potrebe da obrazlazem zasto nekog ne volim - mrzim jer je to pre svega osecanje, kao sto je i osecanje ljubavi ali ipak cu to da uradim i ovim cu da stavim tacku na I, bar sto se mene tice!
Ceda Jovanovic - po meni jedna prvoklasna lopuza koja je to postigla u rekordno kratkom roku (citaj sa najmanje godina od svih), koji je tudju muku koristio iskljucivo za svoju licnu promociju (studentski protesti, ubistvo premijera...), da ne spominjem ostalo sto ne volim kod njega jer je spisak poduzi.
Natasa Kandic i Biljana Kovacevic - Vuco - ne mogu da razumem da se neko toliko upinje da dokaze da su Srbi najgori i najgenocidniji narod, dok druge ne samo da ne spominju vec ih i svesrdno brane (Genocid u Srebrnici - bile su prve kada se pricalo o genocidu Srba, ali nisu rekle ni rec o genocidu nad Srbima, Albanci sa Kosova imaju pravo na otcepljenje, Srbi u RSK i RS nisu imali niti ce imati etc.). Pljuvanje po Srbima im ide bolje nego kod bilo kog drugog (mada ne bas po svima - casni izuzeci Ceda, Beba i ostala svita.
Znam da ima dosta onih koji ne misle kao ja, ali svako od njih ima nekog svog "favorita" kog mrzi i to je njihovo pravo, zato ne bih da vise sirim temu i ubedjujem se sa neistomisljenicima, narocito jer sam skrenuo sa teme.
Razlog skretanja sa teme je taj sto sam post poceo da pisem odmah nakon sto je tema postavljena, pa sam mislio da se radi o glasanju i zbog toga se izvinjavam, ali samo zbog toga, ne i zbog svog rezultata glasanja, jer cvrsto stojim iza istog.

#11 Sheridan

Sheridan
  • Members
  • 3,357 posts

Posted 26 October 2007 - 13:49

Mislim da nema potrebe da obrazlazem zasto nekog ne volim - mrzim jer je to pre svega osecanje, kao sto je i osecanje ljubavi ali ipak cu to da uradim i ovim cu da stavim tacku na I, bar sto se mene tice!
Ceda Jovanovic - po meni jedna prvoklasna lopuza koja je to postigla u rekordno kratkom roku (citaj sa najmanje godina od svih), koji je tudju muku koristio iskljucivo za svoju licnu promociju (studentski protesti, ubistvo premijera...), da ne spominjem ostalo sto ne volim kod njega jer je spisak poduzi.
Natasa Kandic i Biljana Kovacevic - Vuco - ne mogu da razumem da se neko toliko upinje da dokaze da su Srbi najgori i najgenocidniji narod, dok druge ne samo da ne spominju vec ih i svesrdno brane (Genocid u Srebrnici - bile su prve kada se pricalo o genocidu Srba, ali nisu rekle ni rec o genocidu nad Srbima, Albanci sa Kosova imaju pravo na otcepljenje, Srbi u RSK i RS nisu imali niti ce imati etc.). Pljuvanje po Srbima im ide bolje nego kod bilo kog drugog (mada ne bas po svima - casni izuzeci Ceda, Beba i ostala svita.
Znam da ima dosta onih koji ne misle kao ja, ali svako od njih ima nekog svog "favorita" kog mrzi i to je njihovo pravo, zato ne bih da vise sirim temu i ubedjujem se sa neistomisljenicima, narocito jer sam skrenuo sa teme.
Razlog skretanja sa teme je taj sto sam post poceo da pisem odmah nakon sto je tema postavljena, pa sam mislio da se radi o glasanju i zbog toga se izvinjavam, ali samo zbog toga, ne i zbog svog rezultata glasanja, jer cvrsto stojim iza istog.


cekaj, nemoj tako...pa one se samo tako ponasaju zato sto su srbi stoka...

Ozbiljno, kad ispricas toliko optuzbi ne mozes da kazes posle "eto ja rekoh ali necu vise o tome da pricam", nije fer, a i malo je kukavicki.
Ako neces o tome da pricas onda lepo obrisi taj post, ja cu ovaj i super.
Ako pak hoces, verovatno je bolje da otvoris temu o tome pa da opalimo nego da unistavamo topic.

U svakom slucaju misilm da bi trebalo da sklonis taj post negde.

#12 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 26 October 2007 - 14:25

pre neko jutro u najnajnajnovijem dnevnom tabloidu u srbiji objavilo na naslovnoj strani listu najomraženijih muškaraca i žena u srbiji.

muškarci na listi, sve sam go političar - od , dinkića, do velje, koštunce, čede, vučića i inih.
naomraženije žene u srbiji su skorz druga priča - jelena karleuša, ceca, seka aleksić... negde pri dnu liste nataša kandić (2% glasova) i maja gojković (0,3%).

da li mislite da ova lista na neki način ukazuje na to da u srbiji zapravo nema politički uticajnih i moćnih žena, jer da ih ima nesumnjivo bi se bar neku od njih ljudi mrzeli jednako kao ove sa muške liste?

pa ako pogledash presek politichki uticajnih ljudi tu zaista ima malo zena (grozim se pomisli kako bi izgledao zenski pandan Velje Ilica) ili su omrazene na lokalnom nivou (npr. Maja Gojkovic, nju imaju razloga da ne vole Novosadjani dok Beogradjane verovatno ne tangira nimalo) ili, chak i kad su aktivne, nisu u vrhu vlasti pa prolaze ispod radara malog choveka.
mene interesuje da li je Natasha Miljkovic na spisku i koje mesto zauzima.

#13 Posmatrac

Posmatrac
  • Members
  • 890 posts

Posted 26 October 2007 - 14:50

Molio bih ako moze, link.
Kako da diskutujemo kad pojma nemamo kakva je lista i gde je naci?

Edited by Posmatrac, 26 October 2007 - 14:50.


#14 nisam Ja

nisam Ja
  • Members
  • 275 posts

Posted 26 October 2007 - 14:50

kako bi izgledao zenski pandan Velje Ilica


natasha jovanovic?

a evo i google potvrde :rolleyes:

Nataša Jovanović šutnula Miloljuba Albijanića
Šef poslaničke grupe G17 Plus Miloljub Albijanić potvrdio je juče da ga je poslanik SRS Nataša Jovanović šutnula u cevanicu kada je preksinoć pokušao da izađe za govornicu.
- To je necivilizovan način ponašanja. Ne mislite valjda da ću ja na isti način da odgovorim - kazao je Albijanić. Upitan da li će tražiti da Jovanović snosi odgovornost za to što je učinila, Albijanić je kratko rekao: "Ona sama po sebi snosi konsekvence".
Pred kraj prekjučerašnje sednice predsednik Skupštine Predrag Marković prekinuo je sednicu na deset minuta kako žustra rasprava G17 i radikala ne bi prerasla u fizički obračun.



#15 BeatrisDal

BeatrisDal
  • Banned
  • 5,317 posts

Posted 28 October 2007 - 03:42

Najomrazeniji muskarci - Ceda Jovanovic (bez premca), Nenad Bjekovic (u stvari vise i nije).
Najomrazenije zene - Natasa Kandic i Biljana Kovacevic - Vuco.

Mislim da nema potrebe da elaboriram svoje misljenje.


pa ja mislilm da je kul i sto si se javio i sto si elaborirao svoje misljenje jer sam uverena da je to misljenje prosecnog ("prosecan" je ruzna rec, ali u smislu predstavnika velike vecine) stanovnika Srbije, pa mislim da je dobro imati jedan primerak takvog razmisljanja na ovom forumu.

ne treba ni da govorim koliko smatram da je ta cinjenica zalosna. uostalom, signature dovoljno govori. :rolleyes:

Edited by BeatrisDal, 28 October 2007 - 03:43.