Jump to content


Photo
- - - - -

News


  • Please log in to reply
5219 replies to this topic

#4726 F1 driver

F1 driver
  • Members
  • 11 posts

Posted 11 July 2017 - 18:58

Slazem se da je Will napravio gresku, ali nova verzija Hondinog motora je stvarno napredak.


  • 0

#4727 4_Webber

4_Webber
  • Members
  • 17,335 posts

Posted 11 July 2017 - 19:14

Oooo, vidim da teorije zavere idu punom parom.

Sta je sledece? Sloba je ziv, Arkan je ziv, vanzemaljci su tu?

 

Manite se budalastina, verujte svojim ocima.

Ima onih koji ne pluju po svemu iz Srbije. Mi verujemo da je nesto moguce i odavde da se uradi i da poneko odavde to i moze.

Da li Stefanovic moze ja neznam, ali se nadam.

 

Shvatite da ima sveta jos osim vas, nije ni forum vas, nije ni sve uz pivo istina.

Slusaj momak, ja svoju zemlju Srbiju volim najvise na svetu i ne bih ni za sta na svetu otisao iz nje i pored svih bolesnika, kriminalaca i prevaranata koji je unistavaju vec 27 godina.

 

A ovaj Stefanovic je upravo jedan od takvih. Slucajno se secam svih lazi koje je govorio 2010. godine i potom intervjua ljudi koje je zvao da rade za njega. Jedan obican lazov i prevarant, lazni car Scepan Mali.


  • 0

#4728 F1 driver

F1 driver
  • Members
  • 11 posts

Posted 11 July 2017 - 19:45

Webber, bese li to onaj filozof?

 

Ja verujem da ti volis Srbiju. Ali treba da budes i realan.

 

Ako se ti slucajno secas, ja nisam video nista od lazi, a pratio sam sve i navijao da uspe jos tada.

Licno bih voleo da znam sta su stvarni razlozi da nije prosao i da par projekata koje je poceo nije zazivelo.

To sto on ne govori sta se desavalo ovde i zasto je stao projekat pazova za mene je signal da tamo nesto nije bilo u redu. Koliko je bilo buke u St.Pazovi i onda opstina nikada nije nasla zemlju?

Tu neko ima nesto da kaze da bi nama bilo jasno sta se to desavalo. Licno sumnjam da je Stefanovic izguran iz toga, ne da on nije uradio.

 

Za ljude koji su prijavljivali da su radili za njega neznam. Znam za jednog koji je ispricao pricu za koju znam da je lazna, ali taj je nakitio da je uradio brdo za tim a oni mu toboz nisu placali.

Na to ima i vrlo oprezan komentar Stefanovica koji cak navodi da ne iznosi sve detalje da ne daje povoda dalje za izmisljotine.

Ja na takvo nesto ne bih ocutao, ali shvatam da biznis ne obraca paznju na ludake koji pricaju price. na to se pecaju samo neupuceni.

 

Pratio sam i ja znaci jednog, a ne gomilu ljudi, koji je izneo lazi, da kazem jasno. Ali, mnogi ljudi su ubedjeni da je sve zavera i istina im se cini previse jednostavna i neuverljiva.

Samo neka mucka opravdava ako se neko zrtvuje za svoje ciljeve.

 

Tako da ima jedan bolesnik koji isprica pricu koju onda neupuceni uzimaju za gotovo.

 

Namerno mu nisam spominjao ime, iako imam sacuvano sta je pricao. Necu da bolesnik i mene povlaci po novinama ili sudu.


Edited by F1 driver, 11 July 2017 - 19:45.

  • 0

#4729 Arnold Schwarzenegger

Arnold Schwarzenegger
  • Members
  • 1,824 posts

Posted 11 July 2017 - 19:54

Nisu to rekli, oni su veoma obazrivi.

Receno je da vec imaju motor i da su zadovoljni. Sto u F1 zargonu znaci - videcemo sta ce biti.

 

U Austriji Alonso - Honda 12, ali Williams na 17 i 18 mestu.

 

O cemu ti pricas? Pa u Austriji su Vilijamsi zavrsili na 9 i 10 mestu. U generalnom su 5 sa 40 bodova dok je McLaren ZADNJI sa DVA boda.


  • 0

#4730 leone

leone
  • Members
  • 3,630 posts

Posted 12 July 2017 - 00:54

Ma samo ucenjuju jer hoce bolji dil od ovoga sto su potpisali sa Bernijem. Treba Cejs da ih iskulira.

 

 

Ne ucjenjuju, jednostavno nemaju vladine ili druge  pomoci u dodatcima i direktno su zavisni od sopstvenih prihoda koji ne mogu da pokriju troskove. Ono sto ih kolje je da je u ugovoru propisano povecanje od 5% za svaku narednu godinu.

 

Silverston je lijep primjer kako jedna trka s posjetom od 140 000 (vjerovatno najjaca od svih) ne moze da skrpi pozitvine finansije nego je u gubitku, a sve zaslugom Bernija i njegovih astronomskih dilova s raznim diktatorima, koji placaju i do navodnih 70 miliona (Baku).

 

Naravno da im Liberty ne moze smanjiti naknadu jer bi onda i svi drugi navalili da spustaju cijenu.

 

Steta ako izgubimo ovu trku.


  • 0

#4731 Rad-oh-yeah?

Rad-oh-yeah?
  • Members
  • 21,862 posts

Posted 12 July 2017 - 01:10

Nije silverston jedina staza u UK.


  • 0

#4732 Sam633

Sam633
  • Members
  • 453 posts

Posted 12 July 2017 - 12:02

http://www.stefanf1.com/
 
:lol+:


  • 1

#4733 4_Webber

4_Webber
  • Members
  • 17,335 posts

Posted 12 July 2017 - 12:20

Webber, bese li to onaj filozof?

 

Ja verujem da ti volis Srbiju. Ali treba da budes i realan.

 

Ako se ti slucajno secas, ja nisam video nista od lazi, a pratio sam sve i navijao da uspe jos tada.

Licno bih voleo da znam sta su stvarni razlozi da nije prosao i da par projekata koje je poceo nije zazivelo.

To sto on ne govori sta se desavalo ovde i zasto je stao projekat pazova za mene je signal da tamo nesto nije bilo u redu. Koliko je bilo buke u St.Pazovi i onda opstina nikada nije nasla zemlju?

Tu neko ima nesto da kaze da bi nama bilo jasno sta se to desavalo. Licno sumnjam da je Stefanovic izguran iz toga, ne da on nije uradio.

 

Za ljude koji su prijavljivali da su radili za njega neznam. Znam za jednog koji je ispricao pricu za koju znam da je lazna, ali taj je nakitio da je uradio brdo za tim a oni mu toboz nisu placali.

Na to ima i vrlo oprezan komentar Stefanovica koji cak navodi da ne iznosi sve detalje da ne daje povoda dalje za izmisljotine.

Ja na takvo nesto ne bih ocutao, ali shvatam da biznis ne obraca paznju na ludake koji pricaju price. na to se pecaju samo neupuceni.

 

Pratio sam i ja znaci jednog, a ne gomilu ljudi, koji je izneo lazi, da kazem jasno. Ali, mnogi ljudi su ubedjeni da je sve zavera i istina im se cini previse jednostavna i neuverljiva.

Samo neka mucka opravdava ako se neko zrtvuje za svoje ciljeve.

 

Tako da ima jedan bolesnik koji isprica pricu koju onda neupuceni uzimaju za gotovo.

 

Namerno mu nisam spominjao ime, iako imam sacuvano sta je pricao. Necu da bolesnik i mene povlaci po novinama ili sudu.

Ne, filozof je Maks Veber, moj username je po kosarkasu Krisu Veberu.

 

Ko ce da poveruje bilo kome kome je delatnost "Proizvodnja vazdušnih i svemirskih letelica i odgovarajuće opreme", broj zaposlenih 0, a prema poreskim propisima svrstan je u mikro pravno lice?!!!


  • 0

#4734 /13/Ален Шмит/

/13/Ален Шмит/
  • Members
  • 4,593 posts

Posted 12 July 2017 - 13:32

 

Sajt se od devetog decembra 2009. nije puno promenio  :rotflmao:

 

rkqaIqY.jpg


  • 1

#4735 Sam633

Sam633
  • Members
  • 453 posts

Posted 12 July 2017 - 13:42

:rotflmao:

 

Nisam se setio da odem na archive.org i slične sajtove da proverim. Bravo.

 

:rotflmao:


Edited by Sam633, 12 July 2017 - 13:42.

  • 1

#4736 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 12 July 2017 - 22:25

Kakav lažov i lopina...

 

Najjače mi je ovo kao mi, Srbija, srpsko, koga bre boli qratz u 21. veku za te fore, kome misli to da prodaje? I kolika budala treba da budeš, da bi poverovao da je ovaj bizMis plan realan? F1 pista u Pazovi i taj rad, jebote to stvarno treba da budeš težak moron da bi se primio na te gluposti.

 

Lik je ili totalno limitiran, ili teška botčina.


  • 1

#4737 Rad-oh-yeah?

Rad-oh-yeah?
  • Members
  • 21,862 posts

Posted 14 July 2017 - 13:32

https://joesaward.fi...7/london-gp.pdf


  • 0

#4738 Hedon

Hedon
  • Members
  • 1,470 posts

Posted 14 July 2017 - 15:13

 izgleda mecka pozajmila od vagena softver

 

Die Staatsanwaltschaft Stuttgart verdächtigt den Konzern, zahlreiche Dieselfahrzeuge mit unzulässigen Abschalteinrichtungen programmiert zu haben = The Stuttgart prosecutor suspects the company to have programmed numerous diesel vehicles with inadmissible shutdown devices.

 

 

http://www.sueddeuts...r-vor-1.3586485


  • 0

#4739 /13/Ален Шмит/

/13/Ален Шмит/
  • Members
  • 4,593 posts

Posted 18 July 2017 - 22:11

Tresla se brda, rodio se miš...
 

Formula One owners Liberty Media are confident that the British Grand Prix will remain on the race calendar beyond 2019 despite Silverstone's owners activating a break clause in their contract.

Sean Bratches, F1 managing director for commercial operations, is confident that the race has a long-term future at the Northamptonshire circuit.

"We are very optimistic about the future with our friends here at Silverstone," he told CNN's The Circuit.

"We have three great Grand Prixs under contract left -- 2017, '18, and '19 -- and a lot can transpire between now and the end of '19."

"We're fans first. We're committed long term to a British Grand Prix. We're standing on the home, on a terra firma and the home of motorsport, the home of Formula One, and I am very confident that there is going to be a British Grand Prix for many, many years in this wonderful country."


  • 0

#4740 /13/Ален Шмит/

/13/Ален Шмит/
  • Members
  • 4,593 posts

Posted 19 July 2017 - 18:55

Više izvora potvrđuje: "Halo" zaštita se uvodi 2018!


  • 0