Jump to content


Photo
- - - - -

News


  • Please log in to reply
5219 replies to this topic

#4696 /13/Ален Шмит/

/13/Ален Шмит/
  • Members
  • 4,593 posts

Posted 10 July 2017 - 11:31

Kad smo već kod Stefanovića, jel se iko seća ovoga..
 

Srbija bi kroz dvije godine mogla ugostiti karavan Formule 1, sudeći prema ambicioznom planu koji će kroz koji dan predstaviti srpski biznismen Zoran Stefanović, poznatiji po pokušajima ulaska u F1 svijet sa Stefan GP-om.

2RF77nz.jpg

Nakon što nije uspio ove sezone ugurati gore pomenutu ekipu u Formulu 1, Zoran Stefanović najavljuje da će se kroz koju godinu voziti Velika nagrada Srbije. Najvjerovatnije, lokacija buduće staze Formule 1 bila bi kraj ceste Stara Pazova - Golubinci.

"Investitoru nudimo sigurno najpovoljnije uslove kada je u pitanju lokacija, uz maksimalno ubrzano dobivanje svih neophodnih dozvola za gradnju koje su u nadležnosti lokalne samouprave", obećava Goran Jović, predsjednik opštine, uvjeren u brzi početak realizacije same gradnje.

Projekat izgradnje staze po standardima Formule 1 u Staroj Pazovi trebao bi biti predstavljen u četvrtak, a kako pišu srpske "Novosti", projektom buduće staze i pratećih objekata obuhvaćena je površina od nekoliko desetaka hektara zemljišta. Dužina staze trebala bi iznositi 3.500 metara, na tribine bi se moglo smjestiti 20.000 gledaoca, a sama izgradnja trajala bi dvije godine.

Zoran Stefanović navodno je u projekat Velike nagrade Srbije spreman uložiti 20 miliona eura, ali s obzirom da se iza njegove kompanije povlače raznorazni repovi te da ga mnogi smatraju "prodavačem magle" bez i jednog dinara na računu, nismo sigurni da li je riječ o zakašnjeloj prvoaprilskoj šali ili čak o realnom projektu.

Kakva god bila istina saznaćemo je vrlo brzo...


  • 0

#4697 Sam633

Sam633
  • Members
  • 453 posts

Posted 10 July 2017 - 12:06

velika stvar za Srbiju


Prosto obožavam ovu farsičnu frazu. :rotflmao:

Daće mi leba da jedem? :rotflmao:
 

Kakva god bila istina saznaćemo je vrlo brzo...


O, da...

:rotflmao:
  • 2

#4698 F1 driver

F1 driver
  • Members
  • 11 posts

Posted 10 July 2017 - 13:47

Daj ne lupaj gluposti. Covek je klasican baron. Srpsko ovo ili ono tu nema nikakve veze.

I to od nas koji radimo nesto ozbiljno, zamisli.

Mnogo veci publicitet zasluzuju klinci i klinceze iz Road Arrow tima sa masinca. Za razliku od ovog barona, oni su napravili formulicu koja radi i vrti se po stazama u nekim takmicenjima. I ne brukaju nas ni u kom pogledu - cak naprotiv.

 

Zasluzuju publicitet. Zbog toga ih Stefanovic pomaze od pocetka. Pouzdano znam i da im je sponzor za neki CAE softver.

Inace vidim da si veoma ozbiljan. Prosto odise post ozbiljnoscu.


  • 0

#4699 F1 driver

F1 driver
  • Members
  • 11 posts

Posted 10 July 2017 - 13:48

Prosto obožavam ovu farsičnu frazu

Daće mi leba da jedem?

 

 

Mislim da je ovo upravo hejterski post.

Za izbegavanje.

 


  • 0

#4700 /13/Ален Шмит/

/13/Ален Шмит/
  • Members
  • 4,593 posts

Posted 10 July 2017 - 14:19

Prebacimo diskusiju u Kafanu ili nešto pls. Zoran je u ovom momentu blesavija verzija Brebema. Oboje hoće F1 tim ni iz čega. 80ih ili početkom 90ih možda ali sada ni pod tačkom šklj.

 

Btw, jel nam to Zoranovi ljudi koriste ovaj forum  :ph34r:


  • 0

#4701 alpiner

alpiner
  • Members
  • 11,330 posts

Posted 10 July 2017 - 16:41

Nije prvi put da ga koriste 

 

Imali smo nedavno lažnog princa Jugoslavije-Crne Gore-Albanije.., a sada čoveka koji bez ikakvog ozbiljnog iskutva uspeva da sakupi 100 miliona$ i napravi F1 tim. Treba biti žešća budala pa poverovati kako će potencijalni investitori pored toliko ljudi sa iskustvom i poznanstvima izabrati nekoga ko nikada nije bio ni blizu prilike da postane član nekog tima u internacionalnom autosportu.

 

Priča je bruka i biće još veća kada sva istina izađe na videlo


  • 1

#4702 F1 driver

F1 driver
  • Members
  • 11 posts

Posted 10 July 2017 - 17:34

Jawohl  her Шмит  Problem je sto ovo nije "vas" forum. Uzgred ima nas navijaca Stefan tima, ne samo vas hejtera.

 

+

Alpiner, ne sijas, Uopste ti ne treba pridev zesca.

Suvisno je tebi objasnjavati. Ti ionako sve znas dok sedis u polumraku za tastaturom.

Bruka je tvoje znanje. Ocigledno da ne znas sta je covek napravio i da pricas napamet.

 

Napred srpski tim, dole hejteri.


  • 0

#4703 Doorn

Doorn
  • Members
  • 14,739 posts

Posted 10 July 2017 - 17:45

"Navijaca Stefan tima" 🤣🤣🤣
  • 0

#4704 alpiner

alpiner
  • Members
  • 11,330 posts

Posted 10 July 2017 - 17:45

Evo ti idealne prilike da nam preneseš pravu istinu

 

Izvoli napiši nam šta je taj čovek napravio


  • 0

#4705 F1 driver

F1 driver
  • Members
  • 11 posts

Posted 10 July 2017 - 17:53

Drustvo iz moje kafane mi daje podatke na kasicicu. Kako saznam novosti eto mene da vam javim.

 

Ipak, bilo bi dobro da vam kazem da mi je drugar iz Engleske zaposlen kod njih. On ne vidi to sto vi znate.

On mi je ispricao da zna gazdu vise od dvadeset godina, iz Londona. Njemu izgleda prilicno normalan tip.

Tim se priprema i on nema pravo da kaze vise.

 

Ali, ako kaze, vi cete prvi da saznate.


  • 0

#4706 Downforce

Downforce
  • Members
  • 4,995 posts

Posted 10 July 2017 - 18:39

Jbg, meni je bivsi kolega pricao kako je radio kod ovog lika tri meseca na razvoju menjaca za neke formule pa izvisio za plate posto je sve bilo jedna velika sprdnja. Ja za sada drzim da je lik sarlatancina i savetujem svakom mladom coveku da ga se kloni i da ne gubi vreme sa njim.

Pozdravi drugara iz Engleske i upozori ga da bi lako mogao ostati bez dogovorene plate...
  • 0

#4707 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 10 July 2017 - 18:42

Da ga banujem ili da ga pustim da piše da se malo zayebavamo, pa da ga maknem kasnije?
  • 0

#4708 Duh sa sekirom

Duh sa sekirom
  • Members
  • 966 posts

Posted 10 July 2017 - 18:49

Uzgred ima nas navijaca Stefan tima, ne samo vas hejtera.

 
Zorane Stefanoviću, si to ti?
 
Izvini što Vas ne prepoznasmo odma'...

PS:
Spoiler

Edited by Duh sa sekirom, 10 July 2017 - 18:55.

  • 1

#4709 /13/Ален Шмит/

/13/Ален Шмит/
  • Members
  • 4,593 posts

Posted 10 July 2017 - 19:01

Sav sam se u uvo pretvorio u stilu "it's mofing time!"

 

Hay0KwD.jpg

 

Ali pls apdejti OVDE


  • 0

#4710 4_Webber

4_Webber
  • Members
  • 17,335 posts

Posted 10 July 2017 - 19:38

U pravu je Duh, ovo je Kiza 100%, Kizo, ko ce biti vozaci tima i ko vas snabdevati motorima? Ili ako se Mercedes povuce na kraju 2018, postoji li mogucnost da otkupis tim i preselis operacije u Brekli uz mozda ekskluzivo snabdevanje motorima za tvoj tim?


  • 0