Jump to content


Photo
- - - - -

Da li ste zadovoljni Beogradskim elektranama


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
7 replies to this topic

#1 belier

belier
  • Members
  • 26 posts

Posted 23 October 2007 - 11:12

Za one koji imaju centralno grejanje pitanje je jasno.

U Krusedolskoj, na Vracaru vec drugu godinu muku mucimo sa grejanjem. Prolse godine su radijatori u vreme najvece zime bili mlakusni, a ove godine su totalno hladni!

Gospoda iz Beogradskih elektrana su ostavili dvomilionskom gradu impozantno jedan broj telefona za prijavljivanje kvarova i nepravilnosti , a kontakt mail adresu su nasetovali tako da im ne mozes poslati mail :rolleyes:

#2 avramova

avramova
  • Members
  • 8,594 posts

Posted 23 October 2007 - 12:06

Za one koji imaju centralno grejanje pitanje je jasno.

U Krusedolskoj, na Vracaru vec drugu godinu muku mucimo sa grejanjem. Prolse godine su radijatori u vreme najvece zime bili mlakusni, a ove godine su totalno hladni!

Gospoda iz Beogradskih elektrana su ostavili dvomilionskom gradu impozantno jedan broj telefona za prijavljivanje kvarova i nepravilnosti , a kontakt mail adresu su nasetovali tako da im ne mozes poslati mail :rolleyes:


A kako je u Ivana Milutinovica?

Nego kako zamisljash da mi sa foruma mozemo da ti pomognemo.
Zali se nadleznim "organima"..

Lep pozdrav
Teja

#3 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 23 October 2007 - 12:07

impozantno 1 ( :rolleyes: ) broj telefona kol centra beogradskih elektrana, koji, btw, radi 0-24h, dobila sam iz trećeg puta u petak oko 22h (pola zgrade nije imalo grejanje nedelju dana).

u medjuvremenu, tokom nedelje, razne komšije su potezale veze, zvale sekretarice generalnog direktora, cimali neke svoje majstore koji dole rade, skupljali potpise za protestno pismo elektranama, jurile beogradsku hroniku i studio b da ne bi li našu muku podelili sa ostalim sugradjanima... ma svašta su radili, samo nikome nije palo na pamet da okrene broj objavljen u novinama, taj impozantno jedan broj telefona koji pominješ.

operater broj 26 je primio poziv, majstori su došli u subotu u pola devet. nešto su odlazili, dolazili, kuckali, čangrljali po podstanici i oko 16h otklonili kvar.


probaj, možda budeš iste sreće. ako ti treba broj, samo reci. :huh:

#4 belier

belier
  • Members
  • 26 posts

Posted 23 October 2007 - 12:21

Dobila sam ih najzad, i kad sam pomenula koja je ulica u pitanju, ljubazna zena mi je odgovorila da znaju za problem, ali da nemaju povratnu informaciju od majstora.

Na moje pitanje kako se onda resava problem dalje, zena mi je iskreno rekla da oni nemaju resenje za to, a da su iz tih zgrada u Krusedolskoj dobili vec gomilu poziva.

Tejo, ne mislim da vi sa foruma mozete da mi resite problem, nego sam htela da cujem kako drugi ljudi resavaju problem ove vrste.

I ko su nadlezni "organi" za ovu vrstu problema, ako vec Beogradske elektrane nisu ( posto sam kod njih dobila odgovor da nemaju resenje za ovo).

#5 avramova

avramova
  • Members
  • 8,594 posts

Posted 23 October 2007 - 12:28

Dobila sam ih najzad, i kad sam pomenula koja je ulica u pitanju, ljubazna zena mi je odgovorila da znaju za problem, ali da nemaju povratnu informaciju od majstora.

Na moje pitanje kako se onda resava problem dalje, zena mi je iskreno rekla da oni nemaju resenje za to, a da su iz tih zgrada u Krusedolskoj dobili vec gomilu poziva.

Tejo, ne mislim da vi sa foruma mozete da mi resite problem, nego sam htela da cujem kako drugi ljudi resavaju problem ove vrste.
I ko su nadlezni "organi" za ovu vrstu problema, ako vec Beogradske elektrane nisu ( posto sam kod njih dobila odgovor da nemaju resenje za ovo).


Mozda nas to ne zanima. Licno mislim da na PDF drustvo nema mesta za neku licnu problematiku iz domena lokalne
komunalne sluzbe. Samo to htedoh reci.

Lep pozdrav
Teja

#6 belier

belier
  • Members
  • 26 posts

Posted 23 October 2007 - 12:38

Molim moderatora da ovu temu prebaci u sektor koji obradjuje domen lokalne
komunalne sluzbe ili neceg sto obradjuje slicnu problematiku.

Tejo, verujem da je tebi dosadno da citas o beogradskim problemima.
Moja prodica vec trecu generaciju u ovom gradu ima poneku prituzbu na postojece drustvo, pa eto....ova moja je jos minorna u odnosu na predhodne dve generacije. :rolleyes:


Zahvaljujem!

Edited by belier, 23 October 2007 - 13:34.


#7 Tiganjče

Tiganjče
  • Members
  • 16 posts

Posted 02 February 2010 - 10:34

Molim moderatora da ovu temu prebaci u sektor koji obradjuje domen lokalne
komunalne sluzbe ili neceg sto obradjuje slicnu problematiku.

Tejo, verujem da je tebi dosadno da citas o beogradskim problemima.
Moja prodica vec trecu generaciju u ovom gradu ima poneku prituzbu na postojece drustvo, pa eto....ova moja je jos minorna u odnosu na predhodne dve generacije. :ph34r:


Zahvaljujem!


Treca generacija??? Uouuuuu...... Pa ne verujem bas da su sve tri generacije imale problema s elektranama.

#8 tomas.hokenberi

tomas.hokenberi
  • Members
  • 4,349 posts

Posted 02 February 2010 - 13:41

Za one koji imaju centralno grejanje pitanje je jasno.

U Krusedolskoj, na Vracaru vec drugu godinu muku mucimo sa grejanjem. Prolse godine su radijatori u vreme najvece zime bili mlakusni, a ove godine su totalno hladni!

Gospoda iz Beogradskih elektrana su ostavili dvomilionskom gradu impozantno jedan broj telefona za prijavljivanje kvarova i nepravilnosti , a kontakt mail adresu su nasetovali tako da im ne mozes poslati mail :ph34r:

Mislim da je to vec jasno iz drugih postova, ali da ipak napisem: taj jedan (1) broj podrazumeva vise linija tako da nije bitno sto se radi o jednom broju. Na tom jednom broju moze biti i 50 operatera.